Kalina Bronisz

Ekspert finansowy

Adres

Pl. Wiosny Ludów 2 , 61-831 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Jako specjalista do spraw kredytów hipotecznych pracuję od 20 lat. W tym czasie pozytywnie poprowadziłam setki spraw osób ubiegających się o kredyt. Zdobyłam również bezcenne doświadczenie i wiedzę dotyczącą ofert, procedur bankowych, czy zasad przyznawania kredytów. Swoje umiejętności wykorzystuję działając na rzecz Kredytobiorców.
Przede wszystkim porównuję oferty banków i pomagam w wyborze najkorzystniejszego kredytu - przeprowadzam przez cały proces jego uzyskiwania - od zbadania zdolności kredytowej do wypłaty środków.

Media społecznościowe

Opinie

1 2 3 4 5
5 1 opinia

Szymon B

1 2 3 4 5
5/5
Pani Kalina to najbardziej profesjonalny doradca, z którym miałem do czynienia. Posiada doskonałą wiedzę oraz wykazuje bardzo duże zainteresowanie na każdym etapie. Korzystając z usług Pani Kaliny byłem przez cały proces w 100% pewny, że wszystkie formalności są dopełnione, a przy każdej wątpliwości czy problemie udzielono mi profesjonalnej pomocy. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Kaliną.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.