Kamil Piskorz

Ekspert finansowy

Wszyscy powtarzają: "takie jest życie", a nikt nie pamięta, że życie jest takie, jakie sami sobie zbudujemy.

Adres

Leszno 8 Lokal 9, 01-192 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm

O mnie

Jestem niezależnym ekspertem finansowym zajmującym się każdą formą kredytowania nieruchomości. Moje wieloletnie doświadczenie, wiedza i wsparcie, poparte są opiniami zadowolonych Klientów, którzy za moim pośrednictwem kupili wymarzone mieszkanie, lub wybudowali dom. Współpracuję również z innymi podmiotami tj. rzeczoznawcy majątkowi, agenci ubezpieczeniowi, co znacznie usprawnia cały proces kredytowy, a Klient dzięki temu może spać spokojnie, bo wie, że wszystko będzie załatwione szybko i sprawnie. Pomogłem wielu Klientom, dla których Ich sytuacja wydawała się na tyle trudna, że uzyskanie kredytu będzie dla Nich niemożliwe, wiele jednak staje się możliwe przy odpowiednim przygotowaniu. Po uzyskaniu kredytu każdy z moich Klientów może liczyć na wsparcie i pomoc z mojej strony.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.