Kamil Skowron

Ekspert finansowy

Każdego dnia uczę się nowych rzeczy i staje się lepszym człowiekiem

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Inwestycje

O mnie

Z branżą finansową jestem związany od 2011 roku. Przez blisko 9 lat pracowałem w firmach ubezpieczeniowych, współpracując z pośrednikami finansowymi i ekspertami kredytowo-ubezpieczeniowymi.

To zainspirowało mnie do tego, by „zmienić barwy” i zająć się pośrednictwem kredytowo-ubezpieczeniowym. Tak zostałem ekspertem od ubezpieczeń na życie i majątku w okolicach miejscowości Konstancin-Jeziorna.

Sam jestem rodzicem i wiem, jak ważne jest zabezpieczenie przyszłości najbliższych, stąd ważnym obszarem mojej specjalizacji są ubezpieczenia na życie i zdrowie. Oczywiście chętnie pomogę także w doborze ubezpieczenia komunikacyjnego czy posiadanego mienia.
Jestem również ekspertem inwestycyjnym, a także ekspertem hipotecznym.

Jako Twój Przewodnik po świecie finansów kompleksowo przeprowadzę Cię przez proces kredytowania lub ubezpieczania.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 11 opinii

Arkadiusz F.

1 2 3 4 5
5/5
Pełen profesjonalizm. Jak najbardziej polecam!

Paweł K

1 2 3 4 5
5/5
Współpracuję z Panem Kamilem od kilku lat. Jego pomoc jest nieoceniona. Zawsze wszystko przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Joanna

1 2 3 4 5
5/5
Polecam, krótko, rzeczowo, na temat i od ręki.

Franciszek M

1 2 3 4 5
5/5
Pan Kamil jest moim agentem ubezpieczeniowym od wielu lat. Jest bardzo pomocny i zawsze szuka optymalnych rozwiązań dla moich potrzeb. Kiedy po raz pierwszy szukałem ubezpieczenia, poświęcił mi dużo czasu, aby zrozumieć moje potrzeby i przedstawić mi różne opcje w sposób zrozumiały dla laika. Od tego czasu zawsze był ze mną w kontakcie, aby upewnić się, że jestem zadowolony ze swoich polis (ubezpieczenia nieruchomości, turystyczne i motoryzacyjne). Jest to bardzo profesjonalny i doświadczony agent ubezpieczeniowy, którego z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Gorąco każdemu polecam.

Maciej Pliszka

1 2 3 4 5
5/5
To już kolejna polisa z P. Kamilem. I pewnie wiele przed. Jak zwykle sprawnie, profesjonalnie i wzorowo. Dziękuję!

Gabriela Kopania

1 2 3 4 5
5/5
Kolejne ubezpieczenie z Panem Kamilem i wszystko super. Bardzo polecam, świetny ekspert, pełen profesjonalizm. Potrafi wszystko wytłumaczyć i doradzić. Panie Kamilu, dziękuję!

Tomasz Dabrowski

1 2 3 4 5
5/5
Zawsze szybko i sprawnie! Indywidualne podejście do klienta!

Krystsina Kisliuk

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo miła, profesjonalna i przyjemna współpraca. Pan Kamil zawsze szybko odpowiada na maile i super wyjaśnia wszystko podczas rozmów telefonicznych, jak mam jakieś pytania. Bardzo dziękuje i polecam.

Maciej Pliszka

1 2 3 4 5
5/5
Cierpliwość, profesjonalizm, empatia, spokój, otwartość do niesienia pomocy, przejrzystość, uczciwość i świadomość rozmowy z osobą, która widzi w kliencie człowieka, a nie kolejny podmiot. Te cechy charakteryzowały Pana Kamila na każdym etapie naszej współpracy. Dziękuję i polecam.

Inga Czubaszek

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo miła, profesjonalna i trafiona w punkt obsługa. Polecam kontakt z Panem Kamilem - na pewno znajdzie najlepszą ofertę na rynku ubezpieczeń dla każdego!

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.