Karol Brząkała

Ekspert finansowy

"Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz być w ciągłym ruchu." Albert Einstein

Adres

Szewska 9 Lokal 5, 61-760 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Cześć !!
Poniżej kilka słów o moich predyspozycjach, zawodowej karierze i życiowej filozofii.
Od 2003 roku poszukiwałem swojego miejsca na mapie pracy świata. Ukończone technikum mechaniczne co wypchnęło mnie w kierunku zatrudnienia jako tokarz (1 rok), kolejne 2 lata byłem operatorem maszyn sterowanych numerycznie CNC. Styczeń 2006 okazał się przełomowy ze względu na wyjazd do Wielkiej Brytanii, choć najważniejsze nie okazało się miejsce a specyfika pracy. Trafiłem do malowniczego miasteczka w Anglii, do miasta Szekspira, do Stratford upon Avon. Główny trzon zatrudnienia w tej lokalizacji skupiał się na hotelarsko-gastronomicznej gałęzi gospodarki. To właśnie poprzez dodatkową pracę hotelowego portera, kelnera i barmana zauważyłem jak ważna jest dla mnie praca oparta o ludzkie relacje. W styczniu 2011 roku rzuciłem wieczorową pracę barmana, dzienne życie studenta colleg-u i weekendową pracę operatora CNC aby rozpocząć zupełnie nowy rozdział w moim życiu. Połączyć pasję jaką niewątpliwie są dla mnie Ludzie oraz predyspozycje i umiejętności do realizowania ludzkich życiowych projektów. Zapisałem się na ukończone później studia na kierunku Analityk Rynku Finansowego na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu i zatrudniłem w Deutsche Bank Polska S.A. jako Doradca ds. Kredytów Mieszkaniowych. Mamy październik 2014 rok, uzbrojony po zęby w doświadczenie procesu opierającego się o konserwatywne – surowe podejście departamentu Ryzyka Kredytowego Deutsche Bank Polska S.A. wyruszyłem w dalszą zawodową podróż ;). Tym razem poszerzając zakres samych produktów oraz ich „Producentów” w tym wypadku Banków – zostałem niezależnym Ekspertem Kredytowym. Deutsche Bank okazał się tym wymagającym nauczycielem, dzięki któremu pozostałe banki i ich wytyczne w zakresie polityki kredytowej tylko poszerzały wachlarz możliwości :-D.

Jest w tej pracy wszystko co Lubię: Ludzie, prawdomówne cyfry, możliwy do zaplanowania proces i wiedza, którą warto się dzielić pogłębiając tym samym poczucie bezpieczeństwa. Ponadto, sam finał w postaci realizacji pomysłu inwestycyjnego np. zakup mieszkania.

Wierzę, że jako ekspert muszę zrobić wszystko, aby drugi Człowiek miał komplet narzędzi do dokonania właściwego wyboru sposobu sfinansowania danej inwestycji, ale także rodzaju oferty i samego Banku. Rozumiem, że na co dzień nie wszyscy pracują w finansach, że czasem niezbędna jest gruntowna edukacja a czasem wystarczy odrobinę odświeżyć informacje, aby faktycznie zauważać różnicę i poprawnie interpretować wyniki symulacji ofert kredytowych. Wyznaję dewizę, że aby być dobrym w tym fachu trzeba po prostu lubić Ludzi, działać kierując się prawem karmy. Robienia jak dla Siebie – a ja lubię wiedzieć ;). Dbajmy o siebie nawzajem – płynie z tego bardzo wiele pozytywnej energii.

To dar, towarzyszyć Ludziom w strategicznych momentach Ich Życia. Mam naprawdę szczęście, że mogę być częścią Waszych Projektów.
Dziękuje za ofiarowane mi zaufanie i obustronne poczucie wartościowej kooperacji !!

Miłego Dnia !!
Karol Brząkała

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 27 opinii

Kasia

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam usługi Karola. Wszystko poszło sprawnie. Każde zagadnienie wyjaśnił i przedstawił nam w sposób jasny i czytelny. Zawsze pomocny i dostępny.

Tomasz Staszkiewicz

1 2 3 4 5
5/5
Polecam tego allegrowicza! A tak serio to wszystko szybko, sprawnie i bez problemów. Kredyt przyznany, wszystko jasno przedstawione i wytłumaczone. Cenię sobie współpracę z Karolem.

Bartek

1 2 3 4 5
5/5
Co zrobić, by pieniądze zyskały bardziej ludzki wymiar ? Nadać im twarz Karola. Od pierwszego kontaktu czujesz się dobrze zaopiekowany. Karol wykłada temat finansów w otoczce dostosowanej do odbiorcy: merytorycznie, metodycznie, z humorem i bez jakiejkolwiek spiny. Polecam serdecznie.

Paweł

1 2 3 4 5
5/5
Nie oszukujmy się, kupno mieszkania to stresujący proces, dlatego warto skorzystać ze wsparcia sprawnego i doświadczonego eksperta. Taką osobą jest Karol, którego energia, otwartość i liczne kontakty pozwoliły na przeprowadzenie tego procesu w rekordowym tempie i w przemiłej atmosferze. Polecam całym sercem

Ula

1 2 3 4 5
5/5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Karola. Pomógł nam zakupić wymarzone cztery kąty. Polecamy go wszystkim znajomym

Hanna Bagrowska

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam współpracę z Panem Karolem. Wypełnienie dokumentacji kredytowej oraz związane z kredytem formalności okazały się drobnostką dzięki fachowej opiece. Przyjazne, ale przede wszystkim profesjonalne podejście do Klienta. Szczerze polecam! :)

Czarek

1 2 3 4 5
5/5
Nie jestem łatwym w obsłudze klientem, zadaję mnóstwo pytań, a żadne z nich nie pozostało bez merytorycznej odpowiedzi. Bardzo cenię sobie współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie, stąd 5 gwiazdek w ocenie. Duży plus za elastyczność czasu pracy, szczerość oraz zaangażowanie.

Bartek Malinowski

1 2 3 4 5
5/5
Ogromne zaangażowanie i chęć pomocy. Zawsze ma plan „B”. Obecny na każdym etapie aż do chwili podpisania dokumentów w banku. Podsumowując jakim człowiekiem jest Pan Karol - „never give up”.

Natalia Tymczewska

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Karolem była przyjemnością, wytłumaczył nam każde zagadnienie związane z kredytem, ale co ważniejsze - doradził i podszedł bardzo indywidualnie do naszej sytuacji. Zdobycie kredytu z pomocą Karola było pestką :) Bardzo polecam współpracę!

Beata Klimecka

1 2 3 4 5
5/5
Ocena współpracy bardzo dobra. Wysoki poziom merytoryczny a przy tym elastyczne podejście do klienta. Człowiek ma poczucie, że nie zginie w zawiłych meandrach przepisów bankowych. Ogromne wsparcie. Gorąco polecam.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.