Karol Brząkała

Ekspert finansowy

"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie." Mahatma Gandhi

Adres

Szewska 9 Lokal 5, 61-760 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

O mnie

O mnie

W mojej pracy jest wszystko to, co kocham. Człowiek, prawdomówne cyfry, zaufanie oraz możliwy do zaplanowania proces i wiedza, którą uwielbiam się dzielić. Ponadto, sam finał w postaci realizacji pomysłu inwestycyjnego np. zakup wymarzonego mieszkania.

Wierzę, że jako ekspert muszę zrobić wszystko, aby mój Klient miał komplet narzędzi do dokonania właściwego wyboru sposobu sfinansowania danej inwestycji.

Rozumiem, że nie wszyscy swobodnie poruszają się w świecie finansów, dlatego jestem z Klientem na każdym etapie procesu finansowania.

Wyznaję dewizę, że aby być dobrym w mojej branży trzeba po prostu kochać Ludzi i biegle poruszać się w świecie aktualnych procedur bankowych. Działam kierując się prawem karmy a każda inwestycja Klienta jest moim prywatnym przedsięwzięciem.

Moja praca to dar towarzyszenia Człowiekowi w strategicznych momentach jego życia.

Mam ogromne szczęście być częścią Waszych wymarzonych Projektów.
Dziękuję za zaufanie i obustronne poczucie wartościowej kooperacji.

Do usłyszenia,

Karol Brząkała

Twój ekspert finansowy

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 29 opinii

Tomasz Jaźwiecki

1 2 3 4 5
5/5
Karol jest ekspertem którego szczerze mogę polecić. Zakup pierwszego mieszkania jest mega stresującym przeżyciem ale z takim profesjonalistą jak on udało się dopiąć transakcję do końca. Na pewno nie raz jeszcze się spotkamy.

Bogumiła Kwiatkowska-Koterba

1 2 3 4 5
5/5
Polecamy serdecznie Karola. Potrafi słuchać, doradzi i po dostarczeniu potrzebnych danych wyliczy zdolność kredytową. Korzystaliśmy z usług Karola nie jeden raz i zawsze jak mamy pomysł na jakąś inwestycję to idziemy właśnie do niego.

Kasia

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam usługi Karola. Wszystko poszło sprawnie. Każde zagadnienie wyjaśnił i przedstawił nam w sposób jasny i czytelny. Zawsze pomocny i dostępny.

Tomasz Staszkiewicz

1 2 3 4 5
5/5
Polecam tego allegrowicza! A tak serio to wszystko szybko, sprawnie i bez problemów. Kredyt przyznany, wszystko jasno przedstawione i wytłumaczone. Cenię sobie współpracę z Karolem.

Bartek

1 2 3 4 5
5/5
Co zrobić, by pieniądze zyskały bardziej ludzki wymiar ? Nadać im twarz Karola. Od pierwszego kontaktu czujesz się dobrze zaopiekowany. Karol wykłada temat finansów w otoczce dostosowanej do odbiorcy: merytorycznie, metodycznie, z humorem i bez jakiejkolwiek spiny. Polecam serdecznie.

Paweł

1 2 3 4 5
5/5
Nie oszukujmy się, kupno mieszkania to stresujący proces, dlatego warto skorzystać ze wsparcia sprawnego i doświadczonego eksperta. Taką osobą jest Karol, którego energia, otwartość i liczne kontakty pozwoliły na przeprowadzenie tego procesu w rekordowym tempie i w przemiłej atmosferze. Polecam całym sercem

Ula

1 2 3 4 5
5/5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Karola. Pomógł nam zakupić wymarzone cztery kąty. Polecamy go wszystkim znajomym

Hanna Bagrowska

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam współpracę z Panem Karolem. Wypełnienie dokumentacji kredytowej oraz związane z kredytem formalności okazały się drobnostką dzięki fachowej opiece. Przyjazne, ale przede wszystkim profesjonalne podejście do Klienta. Szczerze polecam! :)

Czarek

1 2 3 4 5
5/5
Nie jestem łatwym w obsłudze klientem, zadaję mnóstwo pytań, a żadne z nich nie pozostało bez merytorycznej odpowiedzi. Bardzo cenię sobie współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie, stąd 5 gwiazdek w ocenie. Duży plus za elastyczność czasu pracy, szczerość oraz zaangażowanie.

Bartek Malinowski

1 2 3 4 5
5/5
Ogromne zaangażowanie i chęć pomocy. Zawsze ma plan „B”. Obecny na każdym etapie aż do chwili podpisania dokumentów w banku. Podsumowując jakim człowiekiem jest Pan Karol - „never give up”.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.