Karolina Mstowska

Ekspert finansowy

"Bądź uczciwy. To jedna z niewielu rzeczy w życiu, nad którą możesz mieć kontrolę."

Adres

Czerniakowska 73/79 , 00-718 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe

O mnie

W Grupie ANG pracuję od 2016 roku. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych ale pomogę także przy kredycie gotówkowym czy ubezpieczeniu Twojego majątku. Z wykształcenia jestem inżynierem geodezji i kartografii. Ukończyłam specjalizację w zarządzaniu i gospodarowaniu nieruchomościami dzięki czemu mam wiedzę potrzebną do analizy stanu prawnego nieruchomości. Jeżeli planujesz zakup mieszkania czy budowę domu a nie wiesz od czego zacząć, jakich dokumentów potrzebujesz to zapraszam do kontaktu. Chętnie pomogę rozwiać wszelkie wątpliwości i uzyskać najlepsze finansowanie.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.