Karolina Noga

Ekspert finansowy

Adres

Długa 4 Lokal 7, 61-848 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Jestem pośrednikiem finansowym, pracującym w branży od 2006 roku, z wysoką komunikatywnością i pozytywnym nastawieniem.
Pomagam klientom przejść przez proces kredytowy- od wyboru najkorzystniejszej oferty aż do uruchomienia kredytu.
Klienci mogą liczyć na moją pomoc również po zamknięciu transakcji.
Moją ambicją jest praca głównie na poleceniach, czyli z klientami, którzy wracają i polecają dalej z pełnym zaufaniem.

Języki

  • Polski
  • Angielski
  • Migowy

Opinie

1 2 3 4 5
5 5 opinii

Robert Ciźla

1 2 3 4 5
5/5
Z całego serca mogę polecić doradztwo Pani Karoliny, przechodzić przez proces uzyskiwania kredytu z taką osobą, to czysta przyjemność. Pani Karolina wszystko elegancko tłumaczy, dba, żeby klient nie czuł się osaczony tymi całymi bankowymi procedurami i po ludzku, jest prze sympatyczną osobą :) Serdecznie polecam!

Adam Tarczyński

1 2 3 4 5
5/5
Z czystym sumieniem mogę polecić doradztwo kredytowe Pani Karoliny. Jest w pełni zaangażowana w cały proces, cierpliwie tłumaczy wszystkie niuanse, udziela cennych porad i jest niezmiernie uczciwa. Dzięki niej bez problemu udało się uzyskać kredyt na wymarzone mieszkanie.

Joanna Wańczyk

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca to czysta przyjemność. Doceniam fakt, że nie musiałam stresować się załatwianiem formalności sam na sam między bankiem a deweloperem, wszystkim zajęła się p. Karolina :) Jest to bardzo sympatyczna i pomocna osoba. Ogromnie dziękuję i polecam :)

Julia Rizhenkova

1 2 3 4 5
5/5
Chciałabym serdecznie podziękować Pani Karolinie za jej pomoc w procesie uzyskania kredytu. Od początku Karolina była bardzo uprzejma i cierpliwa, odpowiadając na wszystkie moje z mężem pytania. Czułam się pewnie i komfortowo w trakcie całej procedury. Doceniam jej staranne podejście.

Szymon Belgrau

1 2 3 4 5
5/5
We współpracy z Panią Karoliną zawsze można liczyć na profesjonalizm, rzetelną wiedzę i pełne zaangażowanie. Przedstawiła nam najlepsze dostępne oferty, rozwiała wszystkie wątpliwości i cierpliwie odpowiadała na nasze pytania. Z jej pomocą uzyskaliśmy kredyt hipoteczny mimo niskiej zdolności kredytowej, w dodatku z najniższym dostępnym na rynku oprocentowaniem. Polecamy w 100%.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.