Karolina Wrońska

Ekspert finansowy

Adres

Szybowcowa 31 , 54-130 Wrocław
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 12 opinii

Nikola Karamańska

1 2 3 4 5
5/5
W 100% mogę polecić Panią Karolinę, zawsze pomocna, można było się kontaktować o każdej porze dnia i zawsze służyła swoją pomocą na nieraz dręczące mnie pytania. Tak już dzięki pomocy Pani Karoliny od 3 miesięcy mamy swoje wymarzone mieszkanie. Bardzo polecam :)

Jola P.

1 2 3 4 5
5/5
Pani Karolina pomogła w realizacji procesu kredytowania hipotecznego oraz ubezpieczenia nieruchomości w 100%. Służyła dobrą radą także w kwestii zawiłości związanych z zakupem nieruchomości z rynku wtórnego - chyba jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i sumiennością. Pełen profesjonalizm, a przy tym bardzo sympatyczna osoba. Już wiem, że jeżeli będę chciała coś ubezpieczyć bądź wziąć kolejny kredyt, zgłoszę się tutaj na 100% :) Zdecydowanie polecam!

Agnieszka Talik

1 2 3 4 5
5/5
Gorąco polecam.

Arkadiusz Chszczanowicz

1 2 3 4 5
5/5
Pełen profesjonalizm , bardzo dobre podejście do klienta. Fachowa obsługa. Pomogła w dostaniu kredytu na wymarzony pojazd. Cenę wskazówki. Serdecznie polecam Panią Karolinę

Grzegorz

1 2 3 4 5
5/5
Ekspert to mało powiedziane! Bardzo duża wiedza z zakresu Privat Bankowości i ubezpieczeń ;) Dzięki ciężkiej pracy Pani Karoliny udało zakupić się nam wymarzony dom. Pani Karolina podchodzi do pracy bardzo sumiennie nie owijając w przysłowiową „bawełnę”, że jakoś to będzie. Wszytko co związane jest z zakupem nieruchomości prowadzi od A do Z. Jeżeli szukasz „Eksperta” od finansów to Pani Karolina jest PROFESJONALISTĄ, którego polecam każdemu.

Agnieszka

1 2 3 4 5
5/5
Polecam współpracę z Panią Karoliną! Bardzo profesjonalne podejście, wszystkie etapy związane z uzyskaniem kredytu zaplanowane i zrealizowane w 100%. Doskonały kontakt, trafne wskazówki i rady. Zawsze można uzyskać od Niej pomoc i odpowiedź na nurtujące pytania. Pani Karolina realizowała również współpracę z bankami, agentem nieruchomości, więc pozwoliło to zaoszczędzić mój czas i przyspieszyć bieg wszystkich formalności. Fachowa pomoc również w kwestii ubezpieczeń.

Aleksandra

1 2 3 4 5
5/5
Fachowa i sprawna obsługa przy kredycie hipotecznym. Zdecydowanie polecam!

Agata

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam współpracę z Karoliną zarówno w kwestiach kredytów hipotecznych jak również ubezpieczeń. Karolina wielokrotnie pomogła nam wyjść obronną ręką z trudnych sytuacji. Nawet po dłuższym czasie od zakupu mieszkania służy dobrą radą i wskazówkami dotyczącymi formalnościami związanymi z ubezpieczeniem.

Monika Pezdek

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt i podejście do klienta. Wszystko bardzo dobrze zaplanowane i zrealizowane w 100%. Bardzo serdecznie polecam.

Natalia Pawlak

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo profesjonalna obsługa, wszystko wyjaśnione, zaplanowane i zrealizowane od A do Z. Bardzo dobry kontakt, przemiła i godna polecenia Pani Karolina.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.