Katarzyna Berg

Ekspert finansowy

Przestań marzyć - zacznij działać !

Adres

Prowiantowa 15 , 15-707 Białystok
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Nazywam się Katarzyna Berg, W bankowości pracuję od ponad 10 lat, zarówno jako ekspert finansowy jak i menager zespołu. Jestem absolwentką Politechniki Białostockiej na kierunkach Zarządzanie i Marketing oraz Zarządzania Przedsiębiorstwem .
Mój cel to pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszych warunków kredytowych. W związku z powyższym współpracuję z deweloperami, biurami nieruchomości, biurami projektowymi, architektami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi i firmami leasingowymi, ponadto ze wszystkimi bankami, co oznacza, że zawsze działam na korzyść Klienta, nie zaś konkretnego banku/instytucji. Zawsze jestem po Twojej stronie, oferuję profesjonalnie i całkowicie bezpłatne wsparcie w uzyskaniu finansowania, ubezpieczenia czy też wsparcie biznesu oraz kontakt i pomoc przez cały okres podpisanych umów. Co potwierdzają liczne pozytywne referencje oraz polecenia od zadowolonych Klientów.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.