Katarzyna Strzałkowska

Ekspert finansowy

Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym. Albert Einstein

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Jestem niezależnym Ekspertem Kredytowym ( dawniej doradca kredytowy) z 15 letnim doświadczeniem , które zapoczątkowało kilkuletnią pracą w Bankach , dzięki pracy bezpośrednio w Bankach a następnie na własnej działalności , działam świadomie, odpowiedzialnie i rzetelnie , stawiam na pierwszym miejscu dobro klienta a do każdego podchodzę indywidualnie, współpraca ze mną jest przejrzysta, przyjemna a przede wszystkim skuteczna .
Najważniejsze atuty współpracy ze mną :
• Wygoda przede wszystkim- porównam oferty wszystkich Banków, wybierzemy najlepszą ofertę dla Ciebie ;
• Minimum formalności -ochrona przed stratą czasu i pieniędzy, pomagam krok po kroku wypełnić skomplikowane formularze, wyjaśniam i rozwiewam Twoje wątpliwości ;
• Brak kosztów – nie ponosisz opłat za moją pracę ;
• Skuteczność- zwiększona szansa na uzyskanie kredytu ;
• Bezpieczeństwo -wsparcie specjalisty na każdym etapie wnioskowania o kredyt;
• Mobilność- spotkanie ze mną w dowolnym czasie i miejscu ;
• Dostępność - kontakt, wsparcie, pomoc również po udzieleniu kredytu- pozostajemy w stałym kontakcie- o ile masz taką potrzebę – po prostu zadzwoń

OBSZAR DZIAŁANIA: cała Polska , głównie woj. opolskie, śląskie i dolnośląskie.

 Szukasz możliwości sfinansowania marzeń o własnym mieszkaniu albo domu?
 Szukasz lepszej oferty dla swojego obecnego kredytu lub chcesz połączyć kilka kredytów w jeden?
 Potrzebujesz gotówki na rozwój firmy bądź na pilne potrzeby osobiste?
 Szukasz pomocy przy znalezieniu nieruchomości, nie wiesz jak zabrać się za formalności przy kupnie lub sprzedaży nieruchomości , a umowa kupna-sprzedaży jest dla Ciebie zbyt skomplikowana?
 A może nie lubisz marnować czasu , na chodzenie od Banku do Banku i szukasz Przewodnika w tym finansowo- zakręconym świecie ?
Dobrze trafiłeś!. Dołącz do kilkuset zadowolonych klientów . Zapraszam do kontaktu.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 2 opinie

Agnieszka i Michał

1 2 3 4 5
5/5
Wielkie podziękowania dla Pani Kasi, współpraca z Panią Kasią to była najlepsza decyzja. Od samego początku Pani Kasia służyła pomocą, zawsze szybka, jasna odpowiedz na nurtujące pytania. Dzięki ogromnej wiedzy Pani Kasi szybko przeszliśmy przez etap składania wniosków, aż do podpisania umowy. Polecam z całego serducha!

Ola i Damian

1 2 3 4 5
5/5
Dziękujemy bardzo Pani Katarzynie za pomoc w uzyskaniu kredytu na wymarzone mieszkanie. Współpraca z Panią Kasią bardzo rzetelna, odpowiadała na wszystkie nasze pytania i niepewności. Przeprowadziła nas sprawnie przez całą procedurę kredytową. Najlepszy doradca w województwie opolskim.Polecamy z czystym sumieniem. Jeśli kredyt hipoteczny to tylko z Panią Kasią. Pozdrawiamy Ola i Damian z Opola

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.