Konrad Kontek

Ekspert finansowy

Adres

Garbary 95 Lokal 8, 61-757 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe

O mnie

Nazywam się Konrad Kontek. W bankowości i pośrednictwie kredytowym pracuję od 2001 roku. Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy w sektorze finansowym. Przez pierwsze 10 lat pracowałem w banku gdzie pracowałem w charakterze doradcy klienta indywidualnego, doradcy klienta firmowego i menadżera placówki bankowej. Od roku 2012 jestem związany z Grupą ANG.
Współpracuję z bankami, deweloperami, biurami nieruchomości. Przez okres 10 lat pracy w charakterze eksperta pomogłem przeszło 600 klientom w uzyskaniu kredytów bankowych na .
W wykonywanej pracy zależy mi przede wszystkim na zadowoleniu i bezpieczeństwie moich klientów.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.