Krystian Wydra

Ekspert finansowy

Uczciwość, profesjonalizm i odpowiedzialność.

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Moi Drodzy. Od ponad roku pomagam moim klientom w uzyskaniu kredytu hipotecznego, gotówkowego oraz ubezpieczenia. Pomagam również w uzyskaniu finansowania dla firm i gospodarstw rolnych. Posiadam ponad 17 lat doświadczenia zawodowego związanego z pracą w banku. Przeszedłem prawie wszystkie szczeble kariery zawodowej, od referenta ds. kredytów po dyrektora oddziału banku. Znam proces kredytowy od podszewki - począwszy od rozmowy z Klientem, poprzez analizę potrzeb finansowych i zdolności kredytowej, podpisanie umowy, administrowanie kredytem aż do zakończenia współpracy. Miałem okazję pracować w dwóch różniących się od siebie instytucjach finansowych. Mogą Państwo liczyć na doświadczonego i uczciwego eksperta finansowego. Porozmawiajmy o Twoich finansach odpowiedzialnie. Zapraszam.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.