Krzysztof Iwan

Ekspert finansowy

Nie oczekuj, najpierw daj - dobro powraca.

Adres

Inżynierska 11 Lokal 1, 93-569 Łódź
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu
  • Fotowoltaika

O mnie

Od ponad 17 lat związany jestem z branżą finansową. Pasja stała się moim zawodem. Z wykształcenia jestem elektronikiem. To doświadczenie pozwala mi wnosić do codziennej pracy analityczne myślenie w połączeniu z dążeniem do nowoczesności. Moją specjalnością są kredyty hipoteczne. Jednak dla klientów prowadzących własne biznesy dostarczam również produktu dla firm. Leasing, kredyty inwestycyjne, czy faktoring są także w mojej ofercie.
Każdy dzień pracy to nauka i poszerzanie wiedzy. Każdy klient to doświadczenie, które procentuje przy obsłudze następnych. To pozwala zdobywać zaufanie, dzięki temu większość moich klientów pochodzi z rekomendacji.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 136 opinii

Łukasz Korkuś

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalna obsługa, wiedza merytoryczna podparta doświadczeniem. Bardzo pozytywnie wspominam. :)

Mikołaj K

1 2 3 4 5
5/5
Pan Krzysztof pomógł nam w kwestii zdobycia kredytu na mieszkanie. Wszystko dokładnie wytłumaczył od "a" do "z". Na wszelkie pytania dostaliśmy odpowiedź. Załatwienie formalności również przeszło bardzo szybko i sprawnie. Pomógł nam również wybrać najlepszą dostępną ofertę z banków. Można powiedzieć Profesjonalista przez duże "P". Polecam wszystkim podjęcie współpracy z Panem Krzysztofem.

Karolina S

1 2 3 4 5
5/5
Pan Krzysztof bardzo dokładnie wyjaśniał mi wszystkie rzeczy związane z kredytem, których niestety nie znałam. Dodatkowo kontakt był bardzo szybki jeżeli były jakieś problemy. Serdecznie polecam

Karolina S

1 2 3 4 5
5/5
Pan Krzysztof bardzo dokładnie wyjaśniał mi wszystkie rzeczy związane z kredytem, których niestety nie znałam. Dodatkowo kontakt był bardzo szybki jeżeli były jakieś problemy. Serdecznie polecam

Justyna i Wiktor M.

1 2 3 4 5
5/5
Od pierwszego telefonu profesjonalne podejście do klienta, konkretne informacje odnośnie niezbędnej dokumentacji i zawsze gotowa odpowiedź na pojawiające się pytania. Pan Krzysztof jest osobą bardzo kontaktową i pomocną, mogliśmy kontaktować się w naprawdę późnych godzinach, nawet w weekendy i zawsze otrzymaliśmy szybką odpowiedź, co znacznie ułatwiło nam zebranie niezbędnych dokumentów. Większość tematów była dopięta mobilnie a przed złożeniem wniosków o kredyt udało nam się spotkać w umówionym miejscu, gdzie Pan Krzysztof pokierował nas przy wypełnianiu wniosków. Po podjęciu ostatecznej decyzji mogliśmy liczyć również na pomoc w umówieniu wizyty w banku. Na każdym etapie otrzymaliśmy konkretną pomoc a doświadczenie Pana Krzysztofa pozwoliło nam podjąć najlepszą decyzję, dzięki której spełni się nasze marzenie o własnym domu. Cała niezbędna dokumentacja przebiegła bardzo sprawnie, za co szczerze raz jeszcze chcielibyśmy podziękować. Każdemu kto się zastanawia nad realizacją większych planów polecamy postawić na doświadczenie Pana Krzysztofa - będą Państwo zadowoleni.

Wojtek Grabka

1 2 3 4 5
5/5
Pan Krzysztof to fachowiec w swojej dziedzinie. Pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny gdzie pracownicy banków stwierdzili że w naszym przypadku to nie możliwe. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i profesjonalnie. Mimo że Pan Krzysztof jest z Łodzi wszystkie formalności załatwiliśmy w Warszawie gdzie mieszkamy. Bardzo polecam.

Mateusz

1 2 3 4 5
5/5
Pan Krzysztof jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Na całym etapie starania się o kredyt, a nawet już po podpisaniu umowy można było liczyć na wsparcie. Każde pytanie czy wątpliwość były na bieżąco rozwiązywane. Serdecznie polecam.

Ewa Skrzypczak

1 2 3 4 5
5/5
Pan Krzysztof to bardzo profesjonalny doradca, który z wyrozumiałością podchodzi do wszelkich wątpliwości i pytań zadawanych przez laika w zakresie kredytów. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam serdecznie.

Kinga

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecamy: pełen profesjonalizm, i co równie ważne: rzetelna i szczera komunikacja. Trafiliśmy do Pana Krzysztofa po trudnych i długich przejściach z poprzednim ekspertem, bardzo zależało nam na czasie, przywrócił nam wiarę w powodzenie misji kredyt ;) . Pan Krzysztof w ekspres tempie pomógł nam otrzymać pozytywną decyzję kredytową. Bardzo dziękujemy! Kinga i Marcin

Marek Juszczak

1 2 3 4 5
5/5
Pana Krzysztofa poleciła mi koleżanka, która od lat ufa mu całkowicie w sprawach kredytowych, i nie zawiódł moich oczekiwań. Poleciłem go znajomym, którzy również są zadowoleni. Jest to uczciwy, rzetelny i sprawny doradca, któremu można ufać.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.