Krzysztof Iwan

Ekspert finansowy

Nie oczekuj, najpierw daj - dobro powraca.

Adres

Inżynierska 11 Lokal 1, 93-569 Łódź
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu
  • Fotowoltaika

O mnie

Od ponad 18 lat związany jestem z branżą finansową. Pasja stała się moim zawodem. Z wykształcenia jestem elektronikiem. To doświadczenie pozwala mi wnosić do codziennej pracy analityczne myślenie w połączeniu z dążeniem do nowoczesności. Moją specjalnością są kredyty hipoteczne. Jednak dla klientów prowadzących własne biznesy dostarczam również produktu dla firm. Leasing, kredyty inwestycyjne, czy faktoring są także w mojej ofercie.
Każdy dzień pracy to nauka i poszerzanie wiedzy. Każdy klient to doświadczenie, które procentuje przy obsłudze następnych. To pozwala zdobywać zaufanie, dzięki temu większość moich klientów pochodzi z rekomendacji.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 150 opinii

Rafał Augustyniak

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalizm, wysoka kultura osobista, skuteczność.

Damian O

1 2 3 4 5
5/5
Pomimo początkowych trudności związanych z programem BK2 (dosłownie początkowy etap wejścia programu), Krzysztof okazał się niezwykle profesjonalnym i pomocnym doradcą. Jego zaangażowanie i skuteczność w działaniu sprawiły, że cały proces przebiegł bez problemów. Komunikacja z nim była zawsze sprawna i bezproblemowa. Bardzo polecam współpracę z Krzysztofem!

Adam Sadowski

1 2 3 4 5
5/5
Świetny kontakt. Profesjonalne doradztwo. Inni obiecują, że zadzwonią albo coś sprawdzą... ale tylko mówią. Pan Krzysztof jak mówi, że oddzwoni w jakiejś sprawie to znaczy że oddzwoni :) Można na nim polegać. Polecam innym i też są zadowoleni.

Magalena K.

1 2 3 4 5
5/5
Polecam współpracę z Panem Krzysztofem, wszystko załatwione sprawnie i profesjonalnie.

Dawid Muszyński

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam współpracę z Panem Krzysztofem Iwanem. Szybko, sprawnie i efektywnie.

Michał D

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalne podejście. Bardzo sprawny, szybki i rzeczowy kontakt. Wszelkie wątpliwości czy pytania zostały błyskawicznie rozwiane. Polecam współpracę z Panem Krzysztofem.

Robert Walo

1 2 3 4 5
5/5
Wysokiej klasy specjalista, bardzo sprawny i responsywny. Dobrze zna rynek i zawsze jest w stanie znaleźć ofertę pod konkretną potrzebę. Zawsze kiedy współpracuje z Panem Krzysztofem, wszyscy są pod wrażeniem jak sprawnie i szybko przebiega cały proces.

Krzysztof

1 2 3 4 5
5/5
Pan Krzysztof to profesjonalista i bardzo konkretny człowiek. Wszystkie wątpliwości i pojawiające się pytania potrafi szczegółowo omówić. Nie boi się wyzwań a nawet twierdzi, że lubi takie przypadki gdzie trzeba trochę pogłówkować by dobrać najlepszą ofertę. Formalności załatwiliśmy rekordowo szybko i to między innymi zasługa pana Krzysztofa. Polecam!

Marta

1 2 3 4 5
5/5
Pan Krzysztof to specjalista wysokiej klasy. Doradzi i odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Potrafi sprostać indywidualnym potrzebom klienta w możliwie krótkim czasie. Profesjonalna obsługa poparta ogromnym doświadczeniem. Zdecydowanie polecam.

Maksym Letuta

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalne podejście. Serdecznie Polecam wszystkim.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.