Krzysztof Szymczak

Ekspert finansowy

Działaj Sprawnie i Skutecznie!

Adres

Jasna 15 , 00-003 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

Jestem niezależnym Ekspertem Finansowym współpracującym z Liderami Usług Doradztwa Finansowego w Polsce, dzięki czemu mam dostęp do najlepszych rozwiązań finansowych, które najpierw przedstawię na naszym spotkaniu, a potem pomogę wdrożyć w życie, tak żeby sprawnie przejść cały proces kredytowy.
Spotkanie ze mną jest bezpłatne!
Prównuję kredyty z wielu banków i pomagam Klientom wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, bo właściwy wybór pozwoli zaoszczędzić Twoje pieniądze!

Porównuję wszystkie elementy kredytu: marże, prowizje, ubezpieczenia, wysokość raty, okres kredytowania, wysokość odsetek, inne opłaty. Całościowe porównanie to całkowite wyliczenie w oparciu o wszystkie elementy kredytu, a nie o jeden - na przykład tylko o prowizję, czy ratę.

BARDZO WAŻNE: Korzystając z moich usług otrzymasz kredyt w takiej samej cenie, a bardzo często tańszy niż bezpośrednio w banku! Dodatkowo otrzymasz kompletną pomoc, a także pomogę Ci uniknąć dodatkowych kosztów, które banki często próbują przemycić Klientom. Pamiętaj, że ja reprezentuję Klienta, a nie bank!

Dlaczego warto pracować właśnie razem ze mną ?

Moją pracę wykonuję z ogromnym zaangażowaniem, a potrzeby Klienta są dla mnie bardzo ważne.

Pracując ze mną otrzymasz bezpłatną pomoc przy wyborze najkorzystniejszego kredytu, czyli dowiesz się jaki kredyt i dlaczego jest dla Ciebie najlepszy! Do tego pomogę Ci zgromadzić i sprawdzić dokumentację, wypełnić wnioski kredytowe, a następnie w Twoim imieniu będę negocjować w banku najlepsze warunki cenowe dla Ciebie.

Pamiętaj też, że cały czas monitoruję i na bieżąco przekazuję Ci informacje z postępów naszych działań. Ponadto pomagam, reprezentuję i uczestniczę podczas całego procesu kredytowego dając z siebie 100% moich umiejętności, a czasami nawet więcej! Pracując razem ze mną masz pewność, że Twoja sprawa będzie dobrze poprowadzona.

Ważne jest również to, że moje działania cechuje bardzo wysoka skuteczność dzięki czemu mam bardzo wysoką przyznawalność kredytów dla moich Klientów!

Do tego wszystkiego gwarantuję Ci, że dostaniesz ogromną dawkę wiedzy i jeszcze więcej pozytywnych emocji, dzięki czemu będziesz miał pewność, że dobrze wybrałeś.

A wszystko to dlatego, że Twój Sukces jest Moim Sukcesem i bardzo zależy mi na zadowoleniu moich Klientów.

Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze wiecej, to skontaktuj się ze mną już teraz!!!kontakt do mnie:

telefon: 791-888-061

email: krzysztof.szymczak@grupaang.plMają Państwo możliwość skorzystania z moich usług umawiając się na spotkanie w oddziale w samym centrum Warszawy, 150 m od stacji metra Świętokrzyska. Dokładny adres : 00-003 Warszawa, ul. Jasna 15, III piętro.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 9 opinii

Patryk Puchalski

1 2 3 4 5
5/5
Pan Krzysztof podchodzi do klienta z duza wyrozumiałością i bardzo pilnie wspiera caly proces aplikacji o kredyt wyjasniajac krok po kroku caly proces i dba o to aby klient byl poinformowany o wszystkim. Trzyma tez reke na pulsie aby kazdy dokument byl zapewniony na czas. Bardzo polecam Pana Krzysztofa jak eksperta kredytowego!

Filip i Agnieszka

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo dobra współpraca. Szybka i sprawna komunikacja. Wnikliwe wytłumaczenie niezrozumiałych zagadnień - to cechy charakterystyczne Pana Krzysztofa. Dzięki bezbłędnemu wypełnieniu wszystkich dokumentów kredyt hipoteczny otrzymaliśmy w bardzo szybkim czasie.

Stanisław

1 2 3 4 5
5/5
Polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Konkretny, cierpliwy i dokładny. Doradził długofalowo i zwrócił mi uwagę na szczegóły, o których ja bym nie pomyślał.

Maciej Wodziński

1 2 3 4 5
5/5
Przy kompocy Pana Krzysztofa udało nam się wybrać ofertę kredytu hipotecznego idealnie dostoswaną do naszych potrzeb, z odpowiednimi warunkami. Podczas rozmów dostaliśmy duży zbiór ofert, które doradca pomógł nam zrozumieć i przeanalizować. Serdecznie polecam!

Katarzyna Kucharska

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam współpracę! Pana Krzysztofa charakteryzuje pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Zawsze chętnie doradzi korzystne rozwiązanie, dostosowane do możliwości i indywidualnej sytuacji klienta.

Rafał Zaradkiewicz

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panem Krzysztofem to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm, a także bardzo szybkie i fachowe podejście do tematu. Ja już drugi raz korzystałem z usług i pomocy Pana Krzysztofa przy udzielanym kredycie hipotecznym i chciałbym pochwalić Pana i pogratulować za 100% skuteczność 🙂. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Krzysztofem jeśli ktoś planuje zakup nieruchomości wspomagając się kredytem, a i chce przy tym zaoszczędzić zarówno czas jak i wybrać najlepszą opcję z dostępnych na rynku!

Monika Ćwiekowska

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Miałam przyjemność już 3 razy korzystać z usług (od 2021 roku). Fachowo, konkretnie, szybko. Kolejne projekty również, będziemy realizować wspólnie. Nie wyobrażam sobie inaczej. Panie Krzysiu do usłyszenia :)

Paweł Magdziak

1 2 3 4 5
5/5
pełny profesjonalizm, skrupulatność w kompletowaniu dokumentów, rzetelność w doborze instrumentów finansowych. korzystałem z usług Pana Krzysztofa już dwukrotnie i serdecznie polecam wszystkim innym.

Eliza Górska-Tran

1 2 3 4 5
5/5
Pan Krzysztof pomógł nam zaciągnąć już nie jeden, a aż dwa kredyty hipoteczne! :) Współpraca z p. Krzysztofem to sama przyjemność, a dodatkowo pewność, że wszystko będzie załatwione i dopilnowane do ostatniego szczegółu! Serdecznie polecam!

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.