Łukasz Geldarski

Ekspert finansowy

Adres

Rynek 22 , 58-300 Wałbrzych
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Ekspert Finansowy
Od 2007 roku do 2015 roku pracowałem w jednej z największych firm zajmujących się pośrednictwem finansowym w Polsce - Expander. Specjalizowałem się w udzielaniu kredytów hipotecznych. Moja praca i zaangażowanie pozwoliły mi przejść przez wszystkie szczeble kariery od specjalisty, kierownika aż do właściciela franczyzy. O moim doświadczeniu niech świadczy fakt, że w 2013 roku pomogłem tysięcznemu klientowi zamieszkać we własnym M, od tej pory klientów nie liczyłem a doświadczenie które nabyłem podczas ponad 15 letniej pracy z chęcią wykorzystan we współpracy z Państwem.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.