Łukasz Sonewend

Ekspert finansowy

„Pieniądze są dobrym sługą, ale złym panem”

Adres

Franciszka Hynka 18 Lokal 11, 80-465 Gdańsk
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

Absolwent Wyższej szkoły Prawa i Dyplomacji oraz Wyższej Szkoły Bankowej. Z finansami nierozłącznie związany od 10 lat. Zdobyte doświadczenie w międzynarodowych instytucjach finansowych przekuwa na pomoc dla Przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Pomógł wielu klientom z zagranicy spełnić marzenie o własnym mieszkaniu w Polsce uwzględniając również strefę przygraniczną. Swoją prace wykonuje z wielkim zaangażowaniem a potrzeby klienta są dla niego najważniejsze. Skuteczność to jego drugie imię. Prywatnie Ojciec na pełen etat i miłośnik dobrego Kina

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski
  • Ukraiński

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.