Łukasz Zalewski

Ekspert finansowy

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Ekspertem kredytowym jestem od 2010r. Od tego czasu uczestniczyłem w zorganizowaniu kilkuset kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz konsolidacyjnych. Większość moich klientów rekomenduje współpracę ze mną swoim znajomym i rodzinie. W ofercie posiadam kredyty wszystkich banków udzielających kredyty w Polsce.

Mimo, że na co dzień mieszkam w Rypinie, to działam na terenie całego kraju. Współpracowałem z klientami m.in. z Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Szczecina, Warszawy i wielu innych miast. Odległość nie ma znaczenia przy procesowaniu wniosków kredytowych, a większość procesu można przeprowadzić zdalnie.

Podejmując współpracę ze mną macie Państwo gwarancję:
- profesjonalizmu i obiektywizmu przy doborze ofert i procesowaniu wniosków,
- indywidualnego podejścia przy analizie potrzeb kredytowych,
- transparentności,
- oszczędności czasu i pieniędzy,
- braku ukrytych kosztów (usługi są dla klientów bezpłatne).

Jestem do Państwa dyspozycji w całym okresie kredytowania. Dzięki temu w każdej chwili można skontaktować się ze mną ponownie i wyjaśnić pojawiające się wątpliwości. W ramach obsługi posprzedażowej każdemu dotychczasowemu klientowi na bieżąco analizuję również możliwości refinansowania obecnie posiadanego kredytu do innego banku.

Od 2016r. posiadam w ofercie również ubezpieczenia majątkowe oraz na życie. Podobnie jak w przypadku kredytów, tak i przy ubezpieczeniach współpracuję z większością towarzystw ubezpieczeniowych, a zatem możliwe jest dobranie idealnego rozwiązania dla każdego klienta.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.