Maciej Krawiec

Ekspert finansowy

Spełniam marzenia moich Klientów o własnych 4 kątach.

Adres

Nałęczowska 30 Lokal 30, 20-701 Lublin
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Nazywam się Maciej Krawiec. Jako specjalista do spraw kredytów hipotecznych pracuję od 2012 roku. Od tego czasu zdobyłem bezcenne doświadczenie i wiedzę dotyczącą ofert, procedur bankowych, czy zasad przyznawania kredytów. Swoje umiejętności wykorzystuję działając na rzecz Kredytobiorców. Zajmuję się także kredytami gotówkowymi, firmowymi i leasingiem.
Oferuję moim Klientom kompleksową i rzetelną pomoc. Kieruję się bardzo indywidualnym podejściem. Dokładnie poznaję sytuację Klienta, jego potrzeby, oczekiwania i plany na przyszłość, które mają wpływ na odpowiedni wybór oferty. W mojej pracy zwracam uwagę na to, aby Klient czuł się bezpiecznie i był zadowolony. Dzięki temu uzyskuję dalsze polecenia, referencje i rekomendacje.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.