Magdalena Niklas

Ekspert finansowy

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych i gotówkowych. Pomogę Ci niezależnie od tego, czy potrzebujesz finansowania na zakup mieszkania z rynku wtórnego lub pierwotnego, czy na budowę/remont domu, czy też rozważasz zmianę swojego kredytu hipotecznego na inny (tańszy). Sprawdzę dokładnie Twoją zdolność kredytową a oferty przedstawię w przejrzystej tabeli uwzględniającej wszystkie koszty kredytu.
Jeśli interesuje Cię niska kwota kredytu (do około 100 tys.) mogę przedstawić alternatywnie zestawienie najlepszych aktualnie ofert kredytów gotówkowych.

Don't worry if you don't speak polish. I can help you with all the credit issues: preparing to credit, credit simulation in english or ukrainian, filling the documents, etc. I'll take care of the whole credit process.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 23 opinie

Marcin Gólczyński

1 2 3 4 5
5/5
Wszystko OK

Sebastian Basa

1 2 3 4 5
5/5
Pani Magda przeprowadziła nas przez cały proces ubiegania się o kredyt hipoteczny od wyboru najkorzystniejszej dla nas oferty aż do wypłaty. Jeśli w przyszłości będzie potrzeba wzięcia kolejnego kredytu na pewno wrócimy, takich doradców nam trzeba :) serdecznie polecam

Aneta Basa

1 2 3 4 5
5/5
Pani Magda bardzo profesjonalnie, życzliwie, dbając o każdy szczegół korzystny dla mnie przeprowadziła proces zawarcia kredytu hipotecznego. Jestem świadoma, że bez jej pomocy nie udałoby mi się przejść całego procesu tak szybko i korzystnie. Szczerz polecam współpracę z Panią Magdaleną Niklas.

Magdalena i Michał

1 2 3 4 5
5/5
Panią Magdalenę Niklas mogę polecić z całego serca, przeprowadziła Nas przez proces uzyskania kredytu hipotecznego profesjonalnie i z wielką cierpliwością (a pytań było nieraz sporo). Przez cały proces otrzymywaliśmy wsparcie mailowe i telefoniczne, dzięki czemu stres związany ze staraniem się o kredyt hipoteczny został ograniczony do minimum. Polecam z czystym sumieniem.

Klaudia

1 2 3 4 5
5/5
Z Panią Magdą cały proces uzyskania kredytu to była czysta przyjemność. Pani Magda ze wszystkim pomogła, od pierwszej wizyty wiedziałam wszystko, co powinnam. Na każde pytanie znała odpowiedź i odpowiadała o każdej porze dnia. Pani Magda to prawdziwa profesjonalistka, która zna się na tym co robi. Polecam ją każdemu, mi bardzo pomogła i rozjaśniła cały proces kredytowy :)

Ewa Wanke

1 2 3 4 5
5/5
Pani Magda była ze mną od samego początku procesu kupna mieszkania do momentu otrzymania kredytu. Odbierała każdy telefon, odpowiadała na każde głupie pytanie (mówiła, że nie ma głupich pytań ;)), mogłam liczyć na jej pomoc i radę. Bardzo serdecznie polecam, jak ktoś szuka osoby pełnej profesjonalizmu i wiedzy, to to właśnie ona :)

Marta Skrzyńska

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam. Pełne profesjonalizm, cierpliwość, opanowanie i szukanie najkorzystniejszych warunków przy niestandardowej nieruchomości.

Kacper Staszkiewicz

1 2 3 4 5
5/5
Pani Magda to zdecydowanie najlepszy wybór jeśli chodzi o doradztwo kredytowe i sprawy związane z pozyskaniem nieruchomości. Wszystko co zawiłe stało się dla nas jasne i klarowne. Z całego serca polecam 10/10.

Bogdan T

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalizm, stoicki spokój oraz niewyczerpane pokłady cierpliwości, tak w skrócie mogę podsumować postawę Pani Magdy po blisko trzech miesiącach załatwiania formalności kredytowych. Serdecznie polecam.

Michał M.

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Panią Magdę, super współpraca , wszystko jasno i klarownie wyjaśnione , dobrana najlepsza opcja kredytu. Wszystko ogarnięte szybko sprawnie. Polecam i dziękuję :)

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.