Małgorzata Kowara

Ekspert finansowy

Skieruj poszukiwanie kredytu hipotecznego na właściwe tory! A przejedziesz bez problemu przez wszystkie stacje procesu kredytowego!

Adres

Gałeckiego 8 , 96-100 Skierniewice
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Witam Państwa!

Jestem ekspertem kredytowym z wieloletnim doświadczeniem w bankowości.

Moja pasja to kredyty hipoteczne oraz firmowe, także zabezpieczone.
Im trudniejszy projekt, tym większa frajda z jego realizacji!
Chętnie pomagam moim klientom nie tylko w uzyskaniu kredytu ale także w realizacji całej transakcji oraz w obsłudze posprzedażowej.
Ciągle się rozwijam, więc postawiłam też na rozwój moich umiejętności ubezpieczeniowych, dlatego moi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę.

Mój obszar działania to Skierniewice, Łowicz, Żyrardów, Sochaczew i okolice Łodzi i Warszawy, ale z miłości do podróży koleją, chętnie wybieram się do klientów z innych miast.

Zapraszam!

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 13 opinii

Karolina Kędziora

1 2 3 4 5
5/5
Z całego serca polecam Panią Małgorzatę! Bardzo pomocna, otwarta i ciepła kobieta. Z pełnym profesjonalizmem podchodzi do wykonywanej pracy. Potrafi łatwo i bezproblemowo wyjaśnić wszelkie zawiłości kredytowe nawet dla takiego laika jak ja. Pełne zaangażowanie ze strony Pani Małgorzaty sprawiło, że wszelkie formalności zostały załatwione w ekspresowym tempie. Szczerze polecam!

Joanna i Tomasz

1 2 3 4 5
5/5
Rozpoczęcie współpracy z Panią Małgorzatą było najlepszym Naszym wyborem w zakresie kredytu hipotecznego jak i ubezpieczenia. Przez cały okres budowy domu jak i podczas rozliczenia kredytu przez bank, mogliśmy zawsze liczyć na profesjonalną pomoc Pani Małgosi. Mega kompetentna osoba, która indywidualnie podchodzi do każdego, a przy tym bardzo sympatyczna, ludzka i życzliwa. Pomoc Pani Małgosi jest dla nas nie do ocenienia i jesteśmy bardzo wdzięczni. Pani Gosiu, dziękujemy ogromnie za wszystko.

Karina Kot-Zarębska

1 2 3 4 5
5/5
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy :) Pani Małgosia to rzeczowa i profesjonalna osoba; pomogła nam przygotować i dopełnić wszelkie formalności związane z kredytem, zawsze rozwiewała nasze wątpliwości, jasno i przejrzyście wyjaśniała każdą kwestie. Szczerze polecamy!

Jacek N.

1 2 3 4 5
5/5
Oceny, które zostały przeze mnie wystawione oddają w 100% profesjonalizm i pełne zaangażowanie Pani Małgosi we współpracę z klientem. Zawsze z uśmiechem (a nie za karę) dostawaliśmy pakiet najpotrzebniejszych informacji dotyczących zaciąganego przez nas kredytu. Każda, nawet najmniejsza wątpliwość była wyjaśniana od razu. Podejmując decyzję dot. zaciągnięcia kredytu pozbawieni byliśmy jakichkolwiek obaw i stresów z tym związanych. DAMY RADĘ - to powtarza Pani Małgosia często ! Jednocześnie odzwierciedla to jej "oddanie sprawie" oraz podkreśla charakter współpracy.

Martyna Z

1 2 3 4 5
5/5
Pani Małgorzata = pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!

Tomasz Sawicki

1 2 3 4 5
5/5
To już nasze kolejne spotkanie z Panią Małgosią i jak zawsze zakończone sukcesem. Od kilku lat niezmienny profesjonalizm i dobór odpowiedniej oferty do naszych potrzeb.

Monika Sójkowska

1 2 3 4 5
5/5
Małgosia to najlepszy ekspert jakiego znam. Dzięki niej szybko i sprawnie dostaliśmy kredyt hipoteczny i mogliśmy zamieszkać w wymarzonym domu. Kredyt jak się okazało, najtańszy na rynku! Mogę polecić Małgosie każdej osobie i wiem że się nie zawiedzie!

Monika Sójkowska

1 2 3 4 5
5/5
Małgosia to najlepszy ekspert jakiego znam. Dzięki niej szybko i sprawnie dostaliśmy kredyt hipoteczny i mogliśmy zamieszkać w wymarzonym domu. Kredyt jak się okazało, najtańszy na rynku! Mogę polecić Małgosie każdej osobie i wiem że się nie zawiedzie!

Grażyna Więcek

1 2 3 4 5
5/5
Pani Małgosia wspaniały finansista. 13 lat opieki nad moim kredytem. Sumienność i zaangażowanie Tej kobiety godne polecenia innym. Z całego serca Polecam❤️

Lidia Kołakowska

1 2 3 4 5
5/5
Małgorzata Kowara jest w tej branży geniuszem. Ma niesamowitą wiedzę, inteligencję i błyskotliwość, a co najważniejsze - daleko posuniętą uczciwość. Nie naciągnie na nic, co sprawiłoby klientowi dyskomfort. Doradzi, jak trzeba to skieruje do konkurencji, a wszystko po to, byś był człowieku zadowolony. Całe spotkanie okrasi mega humorem, bo tego ma pod dostatkiem. Poznałyśmy się służbowo ale od lat znamy się prywatnie. Wyszło jak spot reklamowy ale o Małgośce nie można inaczej.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.