Marcin Bober

Ekspert finansowy

Klient w cenrtrum

Adres

Wybickiego 6 , 61-529 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm

O mnie

Pracę w sektorze finansów rozpocząłem w 1998 r. Od początku związany byłem z sprzedażą bezpośrednią w tym produktami hipotecznymi . Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Millennium Bank , BPH S.A oraz ING Banku Śląskim między innymi kierując bezpośrednią pracą oddziałów Banku a także będąc odpowiedzialnym za współpracę banku z pośrednikami kredytowymi .
Od 7 lat pracuję na stanowisku eksperta ds. finansów co daje mi ogromną przyjemność i satysfakcję, nie będąc pracownikiem żadnego z banków mogę swobodnie rozmawiać i poszukiwać optymalnych rozwiązań dla klientów spośród wszystkich dostępnych rozwiązań na rynku .

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.