Marcin Ciechanowski

Ekspert finansowy

Poznań

Adres

Nowowiejskiego 10 Lokal 10, 61-731 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Finanse i Bankowość oraz studiów podyplomowych na kierunku Inwestycje Kapitałowe. Z branżą finansową związany jestem od 2001 roku. Od 2010 roku jako Ekspert ds. Finansów specjalizuję się w kredytach hipotecznych.

W pracy zawodowej na co dzień zajmuję się wsparciem i pomocą przy wyborze najkorzystniejszych kredytów hipotecznych. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, setki zadowolonych klientów oraz miliony pozyskanych dla nich kredytów świadczą o zaufaniu jakim darzą mnie klienci. Dzięki temu mam przyjemność pracować z klientami którzy trafiają głównie z poleceń innych moich klientów.

Zajmuję się również pozyskiwaniem środków finansowych dla firm i finansowaniem biznesu w różnych formach - faktoring, leasing, kredyty inwestycyjne, kredyty obrotowe.

Prywatnie interesuję się szeroko pojętym inwestowaniem i spekulacją na globalnych rynkach finansowych.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 62 opinie

Adam

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca na bardzo wysokim poziomie. Wszystko załatwione dosłownie w kilka dni. Pan Marcin informował o wszystkim na każdym kroku załatwiania kredytu. Na pewno wrócę do Pana Marcina przy następnym kredycie. Dziękuję za pomoc Panie Marcinie.

Arkadiusz Kubiak

1 2 3 4 5
5/5
Napiszę krótko - pełen profesjonalizm. Pan Marcin pomógł mi uzyskać pierwszy kredyt hipoteczny. Od samego początku procesu, odpowiadał na moje najróżniejsze pytania, doradził przy wyborze odpowiedniego banku i koordynował cały proces. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i serdecznie polecam.

Joanna

1 2 3 4 5
5/5
Pan Marcin, to osoba o wysokiej kulturze osobistej, ogromnej wiedzy merytorycznej oraz potrafiąca znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. We współpracy z Panem Marcinem szczególnie wartościowe jest jego zaangażowanie w realizowanie procesu kredytowego, wiedza oraz cierpliwość. Pragniemy serdecznie podziękować Panu Marcinowi za dyspozycyjność i wsparcie na każdym etapie procesu kredytowego.

Marek T.

1 2 3 4 5
5/5
Z Panem Marcinem już dwukrotnie przechodziłem przez proces ubiegania się o kredyt hipoteczny - oczywiście z pozytywnym wynikiem. Czułem, że mam do czynienia z osobą, która zna doskonale moje potrzeby. Tam gdzie inni widzą problemy i sieją wątpliwości, pan Marcin widzi możliwości i dzięki swojej wiedzy oraz zaradności robi wszystko, aby spełnić oczekiwania klienta. Polecam!

Marcin K

1 2 3 4 5
5/5
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Marcinem. Pełen profesjonalizm i fachowa pomoc na każdym etapie procesu kupna mieszkania na kredyt. Wnioskowany kredyt udało się uzyskać i finalnie jestem posiadaczem mieszkania. Bardzo polecam

Natalia D.

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam!

Przemysław S.

1 2 3 4 5
5/5
Pan Marcin pomógł mi otrzymać kredyt hipoteczny. Był bardzo pomocny, zaangażowany i przede wszystkim miał pełną wiedzę na temat banków i całego procesu kredytowego. W przyszłości na pewno jeszcze skorzystam z doradztwa tego Eksperta. Współpraca sama przyjemność, polecam z czystym sumieniem.

Wojciech

1 2 3 4 5
5/5
Pełen profesjonalizm i fachowa pomoc w każdym aspekcie. Pan Marcin jest ekspertem godnym polecenia, na którego mogłem się zdać w zakresie przygotowania oraz realizacji skomplikowanej dokumentacji finansowej, jak i wszelkich wymaganych działań w trakcie całego procesu. Bardzo dziękuje za dobrą i skuteczną współpracę.

Piotr Tym

1 2 3 4 5
5/5
Witam serdecznie, Mogę z czystym sercem polecić każdemu Pana Marcina. Współpraca na najwyższym poziomie, dostępność, fachowość, organizacja bez zarzutu. W zasadzie do takiemu kontakt z polecenia i cały proces zawarcia oraz wyboru produktu był przejrzysty i bardzo dobrze wytłumaczony. Polecam

Katarzyna Cabaj

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z p. Marcinem to czysta przyjemność. Przedstawił mi oferty dopasowane do moich potrzeb i sytuacji, a następnie wszystkie oferty szczegółowo omówił. Pan Marcin rozwiał każdą wątpliwość i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, a następnie przeprowadził mnie przez cały proces wnioskowania o kredyt. Dzięki pomocy pana Marcina dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką własnego M. Kontakt do p. Marcina dostałam z polecenia i również będę polecać wszystkim poszukującym doradcy finansowego.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.