Marcin Kossowski

Ekspert finansowy

Adres

Bóżnicza 15 Lokal 9, 61-751 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

W 2009 roku ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Swoje życie zawodowe związałem z finansami. Przez siedem lat pracowałem jako doradca finansowania nieruchomości. Na początku mojej kariery zawodowej część mojego etatu stanowiła również praca analityka kredytowego. Lata pracy bezpośrednio w Banku pozwoliły mi „od podszewki” poznać cały proces udzielania kredytów hipotecznych. Rozpatrywałem wiele ciekawych, a zarazem skomplikowanych spraw. Obecnie współpraca z wieloma Bankami umożliwia mi znalezienie najlepszego rozwiązania dostępnego na rynku, co daje mi jeszcze większą siłę i energie do sprawnego działania.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 24 opinie

Bogdan i Małgorzata

1 2 3 4 5
5/5
Pan Marcin z wieeelką cierpliwością odpowiadał na wszystkie nasze pytania, a było ich wiele. Pomógł wybrać kredyt, który najbardziej odpowiadał naszym potrzebom, sytuacji i możliwościom. Baaardzo dziękujemy i serdecznie polecamy.

Weronika i Michał

1 2 3 4 5
5/5
Od pierwszego kontaktu z Panem Marcinem, wiedzieliśmy, że trafiliśmy na odpowiednią osobę, dzięki której uzyskamy kredyt na najlepszych warunkach dostępnych na rynku. Pan Marcin zawsze był na bieżąco z ofertami banków, potrafił wytłumaczyć i objaśnić szczegółowo każdą ofertę, którą dla nas przygotował. Profesjonalne podejście do nas, sprawiło, że w pełni mogliśmy zaufać Panu Marcinowi. Wydawać by się mogło, że dla Pana Marcina nie ma rzeczy niemożliwych, zawsze znalazł satysfakcjonujące rozwiązanie dla nas. Nigdy nie było problemu, aby się z panem Marcinem skontaktować. Dzięki pracy Pana Marcina, przez cały proces kredytowy przeszliśmy szybko i bezproblemowo, poprzez co uniknęliśmy nerwowych momentów. Merytoryka Pana Marcina stała zawsze na najwyższym poziomie. Za każdym razem wszystko jasno i zrozumiale omówione, dzięki czemu przy podpisywaniu umowy w banku czuliśmy się korzystnie i pewnie. Przy każdej możliwej okazji z czystym sumieniem będziemy Pana polecać! Dziękujemy za dotychczasową współpracę oraz życzymy sukcesów zawodowych!

Alicja Depczyńska

1 2 3 4 5
5/5
Jestem ogromnie zadowolona z pracy Pana Marcina. Charakteryzuje go ogromny profesjonalizm, zaangazowanie, umiejetnosc przekazywania informacji, rzetelnosc, empatia oraze bardzo miłe usposobienie. Trafiłam do Pana Marcina z polecenia i plecam dalej ponieważ Pan Marcin zdecydownie jest godzien polecenia i zaufania. Napewno wrócę do Pana Marcina przy okazji kolejnych inwestycji. Dziękuję ogromnie i życzę Panu dalszych sukcesów zawodowych a także wszystkiego dobrego w życiu prywatnym.

Weronika i Wojtek

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panem Marcinem od samego początku układała się wręcz wzorowo. Zostaliśmy bardzo sprawnie przeprowadzeni przez wszystkie etapy na drodze do uzyskania kredytu hipotecznego. Bardzo cenimy sobie rady oraz wskazówki Pana Marcina, które umożliwiły nam wybór najlepszej dla nas oferty kredytu. Pan Marcin na każde nasze pytania oraz wątpliwości niezwykle szybko i precyzyjnie odpowiadał, przez co mogliśmy przejść cały proces kredytowania bardzo sprawnie i bez potknięć formalnych w dokumentach. Bardzo doceniamy to, że na bieżąco otrzymywaliśmy również status naszej "sprawy" zarówno mailowo jak i telefonicznie. Do Pana Marcina trafiliśmy z polecenia i Pan Marcin okazał się strzałem w "dziesiątkę". Serdecznie polecamy Pana Marcina!

Dorota i Karol

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalizm, wsparcie oraz wyraźna chęć pomocy na każdym etapie załatwiana naszej sprawy kredytowej. Pan Marcin sprawnie przeprowadził nas przez proces przeniesienia kredytu hipotecznego, bez trudności oraz nerwów - pomimo iż wcześniej z pomocy w naszej specyficznej sytuacji zrezygnowało dwóch doradców. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Marcinowi za rzetelne oraz zrozumiałe przedstawienie procedur kredytowych, pomoc w utworzeniu niezbędnej dokumentacji a szczególnie za informowanie na bieżąco o stanie sprawy, odpowiadanie na każdy e-mail czy telefon. Pana Marcina z pewnością polecić możemy każdemu!

Filip

1 2 3 4 5
5/5
Pan Marcin pomógł mi znaleźć ofertę kredytową, która była dopasowana do moich potrzeb i oczekiwań - przygotował szczegółową kalkulację kosztów oraz porównanie z innymi ofertami. Wyjaśnił wszystkie kroki procedury kredytowej oraz zapewnił wsparcie przy przygotowaniu dokumentów. W swoich działaniach wykraczał poza moje oczekiwania związane z doradztwem w sprawie uzyskania kredytu - informował o dobrych praktykach związanych z zakupem nieruchomości, potencjalnie ryzykownych sytuacjach zarówno w relacji z bankiem jak i stroną sprzedającą nieruchomość, proponował rozwiązania zabezpieczające moje interesy jako kupującego - zarówno w odniesieniu do samego kredytu, jak i innych umów i czynności formalnych związanych z zakupem nieruchomości. Dziękuję bardzo za współpracę i polecam Pana Marcina osobom które chcą uzyskać kredyt hipoteczny.

Sandra Witkowska

1 2 3 4 5
5/5
Dzięki pomocy Pana Marcina bardzo sprawnie przeszliśmy przez formalności kredytowe. Otrzymaliśmy szczegółowe oferty wszystkich banków, które posiadały korzystne dla nas propozycje i z pomocą ogromnego doświadczenia i wiedzy Pana Marcina wybraliśmy najlepszą opcję. Jedną z najcenniejszych rzeczy w naszej współpracy było wskazanie wszystkich najmocniejszych ale i najsłabszych punktów oferty, dzięki czemu nie byliśmy niczym zaskoczeni przy finalizowaniu umowy kredytowej. Pozwoliło nam to też rzetelnie porównać wszystkie opcje. Pan Marcin jest bardzo responsywny i odpowiadał na nasze maile oraz telefony o każdej godzinie - przez cały czas mogliśmy na nim polegać. Pomagał nam też w wypełnianiu dokumentów i kontakcie z bankiem co oszczędziło nam mnóstwa stresu i czasu. Polecam z czystym sercem każdemu kto planuje zaczynać ‚przygodę’ z kredytem hipotecznym :)

Wojciech Smoter

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalizm, zaangażowanie, rzetelność - trzy słowa opisujące Pana Marcina jako specjalistę w zakresie kredytów mieszkaniowych. Doradca godny polecenia dla osób zaznajomionych w tematyce finansów, ale również dla tych, którzy wiedzy w tym zakresie nie mają. Pan Marcin, dzięki posiadanej wiedzy, znacznie ułatwia i przyspiesza trudny i długotrwały proces kredytowy. Polecam !

Małgorzata i Dominik

1 2 3 4 5
5/5
Pana Marcina poznaliśmy na Targach Mieszkaniowych i od razu wzbudził nasze zaufanie. Do samego końca profesjonalnie pomagał nam i doradzał w transakcji kupna nowego domu. Bez jego zaangażowania, wytrwałości i chęci poszukiwania rozwiązań z pewnością nie doszłoby do szczęśliwego zakończenia. Piętrzące się problemy nie zniechęcały go, a tylko mobilizowały do ich pokonywania. Zawsze pod telefonem, w świetnym kontakcie z nami, cierpliwie tłumaczył i odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości, tworzył dobrą atmosferę współpracy. Zadbał o bezpieczeństwo każdego etapu zakupu i chętnie dzielił się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w tym względzie. Potwierdzamy więc wszystkie powyższe opinie o Panu Marcinie i będziemy go polecać swoim znajomym.

Iwona i Łukasz

1 2 3 4 5
5/5
O Panu Marcinie można pisać tylko w samych superlatywach, co potwierdzają wszystkie powyższe opinie. Osobiście najbardziej jesteśmy pod wrażeniem dużego zaangażowania Pana Marcina w swoją pracę. Trudności i przeszkody odbiera jako wyzwanie, wytrwale dąży do ich pokonania i co najważniejsze jest w tych dążeniach skuteczny. Zaimponował nam profesjonalnym podejściem do tematu. Ponadto jest niezwykle sympatycznym i ciepłym człowiekiem, czym wzbudził naszą ogromną sympatię:)

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.