Marcin Noga

Ekspert finansowy

Adres

Długa 4 Lokal 7, 61-848 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Fotowoltaika

O mnie

Jestem absolwentem Akademii Ekonomicznej specjalizacja Bankowość. W branży finansowej pracuję od 2005 roku. Początkowo byłem związany z jednym z wiodących banków. Od 2009 zajmuję się niezależnym pośrednictwem finansowym. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych. W trakcie tego okresu pomogłem ponad 600 klientom w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Języki

  • Polski
  • Angielski
  • Niemiecki

Opinie

1 2 3 4 5
5 14 opinii

Marlena Wiera

1 2 3 4 5
5/5
Pan Marcin jest osobą bardzo kompetentną i profesjonalną. Bardzo mi pomógł w ciężkiej sytuacji, zawsze mogłam liczyć na wsparcie i na wyjaśnienia. Serdecznie polecam.

Małgorzata

1 2 3 4 5
5/5
Polecam profesjonalna obsługa współpracuję z Panem Marcinem od paru lat i zawszę jestem bardzo zadowolona

Paulina Flens

1 2 3 4 5
5/5
Z wielką przyjemnością polecam wszystkim Pana Marcina. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Dzięki jego profesjonalizmowi i wiedzy kupno mieszkania przebiegło idealnie. Gdy by nie pomoc Pana Marcina na pewno bym sobie z tym wszystkim nie poradziła. Te wszystkie dokumenty,urzędy do których trzeba się udać...dla mnie to koszmar, a on ma wszystko w jednym paluszku. Chętnie służy pomocą osobistą jaki i telefoniczną. Miałam dużo szczęścia, ze trafiłam właśnie na Pana Marcina :) Gdybym kiedykolwiek jeszcze potrzebowała pomocy doradcy finansowego to wybrałabym zdecydowanie Pana Marcina. Przesympatyczny miły człowiek. POLECAM.

Waldemar Matysiak

1 2 3 4 5
5/5
Pana Marcina poznałem podczas realizacji kupna mieszkania. Jestem bardzo zadowolony z udzielonych mi informacji oraz wskazówek. Dzięki profesjonalizmowi i merytorycznej wiedzy Pana Marcina, finansowe działania bankowe i administracyjne nie były dla mnie udręką (mam doświadczenia z innymi doradcami). Zaoszczędziłem dużo czasu i pieniędzy. Dodatkowymi atutami Pana Marcina są: duża dyspozycyjność (kontakty telefoniczne i mailowe o różnych porach dnia) i uprzejmość, co powoduje, że spotkania są mile wspominane. Jeśli będę potrzebował wsparcia przy kolejnych transakcjach to na pewno skorzystam z doświadczenia Pana Marcina. Polecam.

MKMFilipiak

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panem Marcinem to sama przyjemność!! Kompetentny,pomocny,oddany sprawie. Przy tym przesympatyczny i miły człowiek! Doradca na 100% Gorąco polecamy!

Klaudyna i Paweł

1 2 3 4 5
5/5
Z czystym sumieniem i wielką przyjemnością polecamy współpracę z tym doradcą! Kiedy do niego trafiliśmy wszelkie procedury związane z uzyskaniem kredytu oraz programem MDM były dla Nas "czarną magią", ale Pan Marcin ze spokojem i cierpliwością wszystko Nam wytłumaczył (a nawet rozrysował:P), obiektywnie przedstawiając wszelkie "za" i "przeciw", co zdecydowanie ułatwiło podjęcie właściwej decyzji. Dzięki jego profesjonalizmowi i szybkości działania udało Nam się sprawnie przebrnąć przez wszystkie formalności. Warto również wspomnieć, że ze względu na pracę ciężko Nam było dopasować godziny spotkań, co jednak nie stanowiło dla Pana Marcina żadnego problemu-cały czas byliśmy w kontakcie telefonicznym i mailowym.Czego chcieć więcej?:)

Sylwia i Tomasz

1 2 3 4 5
5/5
Polecamy tego doradcę ! PAN Marcin jest przesympatyczna osoba . Pod telefonem gotów do pomocy praktycznie cala dobę . Pelen profesjonalizm i szybkość dzialania . A w naszym przypadku tez duuuuuzo cierpliwości ;-) . Serdecznie dziękujemy za dokonanie niemożliwego :-)

Magdalena i Sebastian

1 2 3 4 5
5/5
Polecamy Pana Marcina, jako profesjonalnego i bardzo miłego doradcę finansowego.Jego zaangażowanie i szybkość w działaniu dało się poznać już na samym początku współpracy.Zawsze gotowy na udzielenie odpowiedzi na dręczące nas kredytobiorców pytania. Polecamy tego doradcę i życzymy Panu Marcinowi wszystkiego dobrego, powodzenia w życiu zawodowym i osobistym. pozdrawiamy Magda i Sibul

Krzysztof Siuda

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panem Marcinem, to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, szybkość działania i szeroka wiedza na temat rynku finansowego. Załatwienie formalności związanych z kredytem hipotecznym przebiegło szybko i sprawnie. Polecam.

Bożena i Cezary Grochowicz

1 2 3 4 5
5/5
Już na wstępie chcielibyśmy polecić współpracę z Panem Marcinem. To miły, uprzejmy młody człowiek, z niezwykłym zaangażowaniem w swoją pracę. Ze względu na dzielącą nas odległość ciągłe telefony były nieodłącznym elementem naszego współdziałania na które Pan Marcin bez wyjątku zawsze odpowiadał. Docenić należy również fakt niebywałej dyspozycyjności i przeogromnej wiedzy merytorycznej. Jeszcze raz bardzo polecamy Pana Marcina, bo współpraca z Nim to prawdziwa przyjemność. Można by tutaj pisać dużo i jeszcze więcej, jednakże najlepszym sposobem na sprawdzenie i rozwianie swoich wątpliwości jest nic innego jak podjęcie działania z tym doradcą. Dziękujemy za pomoc.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.