Marek Mężyk

Ekspert finansowy

To nie pieniądze dają szczęście, ale to, co dzięki nim możesz zrobić ze swoim życiem.

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Inwestycje

O mnie

Nazywam się Marek Meżyk. W branży finansowej od 2010 roku jako „Przewodnik po świecie finansów” - Ekspert Finansowy.
Mam ponad 11 letnie doświadczenie zarówno jako ekspert finansowy jak i menadżer.
Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Katowicach - kierunek Rachunkowość i Informatyka.

Jak mogę Ci pomóc? Co mogę dla Ciebie zrobić?

Pomagam przy kredytach hipotecznych, gotówkowych, firmowych, leasing.

Nadzoruję proces zakupu nieruchomości, doradzam przy kosztorysie remontowym czy budowlanym.
Sprawdzam umowy przedwstępne, wskazując ewentualne zmiany niezbędne do zabezpieczenia kredytobiorcy. Omawiam z klientami potencjalne ryzyka związane z zakupem takiej czy innej nieruchomości, jej stanu prawnego, sposobu zakupu (licytacje komornicze) staram się działać tak, by mój Klient w trakcie procesu zakupu nieruchomości czuł się BEZPIECZNIE i PEWNIE.

Zastanawiają się Państwo jak sfinansować wybraną nieruchomość?
Czasem kredyt jest niezbędny.
Dlaczego warto skorzystać z mojego wsparcia?
O to niektóre korzyści:
• Reprezentuję 15 banków działających na terenie Polski, dlatego działam wyłącznie w Państwa interesie.
• Koszt kredytu hipotecznego udzielonego za moim pośrednictwem jest na takim samym poziomie jak w banku.
• Na moją opinię pracuję już od 11 lat.

Moi nowi klienci pochodzą w większości z poleceń.
Stawiam na długotrwałą relację z klientem, opieka po sprzedażowa, jest dla mnie najważniejsza. Dla moich klientów zawsze mam czas.

Zawszę pomogę, wybrać najkorzystniejszą ofertę.
• Pomogę przebrnąć przez wszystkie HACZYKI w umowach kredytowych. Dokładnie omówimy sobie koszty kredytu.
• Spotkania odbywają się w miejscu dogodnym dla Państwa, Ja dostosuję się do Państwa potrzeb, gdzie w pełnej dyskrecji porozmawiamy o Państwa finansach.
• Nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Wynagrodzenie otrzymuję od banków w momencie uruchomienia kredytu.

Korzystając z moich usług, otrzymujesz:
rzetelne, prawdziwe, szczegółowe i kompleksowe porównanie obecnie dostępnych kredytów, zdolności kredytowej, a także wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności w tym kompletowaniu dokumentów, uzupełnianiu wniosków kredytowych, negocjowaniu ofert, analizowaniu i sprawdzeniu umów bankowych.

Jeśli chodzi, o czas i miejsce spotkań jestem w tej kwestii bardzo elastyczny. Zdaję sobie sprawę, że Klient najczęściej chce spotykać się w miejscu i godzinie dla niego najdogodniejszej. Tak więc staram się zawsze dopasować do oczekiwań moich Klientów.
Spotkanie ze mną nie ogranicza się tylko do przedstawienia suchych faktów dotyczących ofert jednego czy drugiego banku. Rozmowy na temat wysokości wkładu własnego, okresu kredytowania, wyboru rat równych, czy malejących, oceny ryzyka dot.zmiennej stopy procentowej, kwestii nadpłacania kredytu, omówienia sensowności wyboru różnego rodzaju ubezpieczeń to tylko niektóre tematy, które staram się przybliżyć każdemu klientowi.

W swojej pracy kieruję się zasadą "Klient jest najważniejszy".

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski
  • Niemiecki
  • Ukraiński

Opinie

1 2 3 4 5
5 77 opinii

Łukasz Śpiewak

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam Pana Marka. Profesjonalnie doradztwo w zakresie udzielania kredytów. Szybki i bezproblemowy kontakt. Duża wiedza i baza dostępnych ofert.

Tomasz Zając

1 2 3 4 5
5/5
Z Panem MArkiem współpracować to sama przyjemność. Poznałem P. Marka z polecenia znajomych i ja również w stu procentach mogę polecić jako eksperta ds kredytów. MIły, elokwentny, z dużą wiedzą bankową. pomógł nam przejść przez gąszcz papierologi bankowej w zasadzie potrzebując tylko naszego podpisu. Dziękuję Panie Marku za pomoc w zakupie naszego domku. pozdrawiam T.Z.

Anna Mika

1 2 3 4 5
5/5
Ogromna pomoc w wypełnieniu czasochłonnych wniosków, merytoryczne doradztwo. Polecam!

Patrycja Grzyb

1 2 3 4 5
5/5
Cudowna współpraca z panem Markiem ,niezastąpiona pomoc kiedy staje się przed koniecznością zaciągnięcia kredytu. Pełen profesjonalizm i opieka do samego końca ! Mnóstwo rozwiązań i i wszystko według naszych potrzeb. Polecam z całego serca !

Jacek Kołodziejczyk

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze polecam Pana Marka, jego kompetencje, zaangażowanie i cierpliwość wobec klientów. Zawsze gotowy pomóc i doradzić. Telefony i smsy nie pozostawia bez odpowiedzi. Dziękuję.

Daniel Rosa

1 2 3 4 5
5/5
Zachęcam do współpracy z Panem Markiem, jest osobą godną polecenia.

Dominika

1 2 3 4 5
5/5
Pan Marek jest bardzo cierpliwy i dostępny nawet poza godzinami pracy, udziela odpowiedzi na dosłownie każde pytanie i tłumaczy wszystko bardzo zrozumiałym językiem. Proces dzięki niemu przebiegł bardzo sprawnie i na korzystnych dla mnie i mojej obecnej sytuacji warunkach. Gorąco polecam.

Dominika

1 2 3 4 5
5/5
Pan Marek jest bardzo cierpliwy i dostępny nawet poza godzinami pracy, udziela odpowiedzi na dosłownie każde pytanie i tłumaczy wszystko bardzo zrozumiałym językiem. Proces dzięki niemu przebiegł bardzo sprawnie i na korzystnych dla mnie i mojej obecnej sytuacji warunkach. Gorąco polecam

Aneta Zuziak

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecamy Pana Marka. Indywidualnie podchodzi do klienta, pomaga rozwiązywać napotkane problemy, cały czas pozostaje w kontakcie. Posiada duża wiedzę, którą z łatwością przekazuję klientowi. Dzięki temu cały proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie.

Łukasz

1 2 3 4 5
5/5
Pan Marek to ekspert w swojej dziedzinie , na pierwszym miejscu stawia klienta co się bardzo ceni !Jest zawsze pod telefonem , odpowie na wszystkie pytania, wyjaśni nawet tym co potrzebują na zrozumienie znacznie więcej czasu , załatwia wszystkie ciężkie tematy dla przeciętnego Kowalskiego jakim są finanse . Polecam z czystym sumieniem !

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.