Mariusz Andrzejewski

Ekspert finansowy

Rzadko zdarza się, aby praca była jednocześnie pasją

Adres

Nowowiejskiego 10 Lokal 10, 61-731 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Moja przygoda z bankowością trwa już nieprzerwanie od 1996r. Przez ten czas przeszedłem przez wiele działów bankowości począwszy od księgowości, przez windykację, aż po kredyty. Od 2002 roku specjalizuję się głównie w obszarze kredytów, zarówno osobistych jak i firmowych.
Kredyty zabezpieczone hipoteką, to jeden z głównych obszarów mojej działalności i jednocześnie dział bankowości, który najbardziej lubię. Posiadane umiejętności, wykształcenie ekonomiczne i doświadczenie nauczyły mnie identyfikować potrzeby klientów. Przyjmuję zasadę, aby oferowane produkty bankowe były jak najlepiej dopasowane do oczekiwań klientów, a nie klienci do produktów. Zakładam, że nie ma rzeczy niemożliwych, a są tylko takie, które możemy zrobić dzisiaj lub później.
Praca z klientem stanowi dla mnie przyjemność, a jego zadowolenie sprawia mi największą satysfakcję.
Klienci mogą pamiętać mnie z takich miejsc jak: Multibank, Doradcy 24, Garbary 99, GDF czy ANG.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 12 opinii

Marlena Giec

1 2 3 4 5
5/5
Nasza współpraca na 6+! :) Wspaniały człowiek z pasją, dzięki któremu mogliśmy z mężem spełnić marzenie odnośnie zakupu mieszkania. Wszystko zakończyło się korzystnie i z zadowoleniem. Serdecznie polecamy!

Izabela Sibilska-Maciak

1 2 3 4 5
5/5
Jestem bardzo wdzięczna za cierpliwość i przejrzystą narrację - kompetencja p.Mariusza Andrzejewskiego pozwoliła podjąć właściwe decyzje, pozostawiając w przekonaniu,że to był rozważny krok.Jestem pewna,że skorzystanie z usług takiego doradcy będzie miało wyłącznie pozytywne skutki,co w niepewnych czasach wydaje się być bezcenne.

Michał Maciak

1 2 3 4 5
5/5
Jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi Pana Mariusza - jego kompetencje są bardzo wysokie, jak również kultura osobista oraz zaangażowanie. Dzięki profesjonalnemu podejściu sprawy kredytowe stają się mniej stresujące i bardziej realne w realizacji. Polecam każdemu, bez zawahania, powierzenie swoich finansów Panu Mariuszowi.

Jacek Terka

1 2 3 4 5
5/5
Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Mariusza. Profesjonalnie doradził i wytłumaczył wszystkie niejasności. Pomógł także ze wszystkimi formalnościami.

Grzegorz Grupiński

1 2 3 4 5
5/5
Kompetentne doradztwo w sympatycznej atmosferze. Oszczędziliśmy czas, bo nie musieliśmy porównywać wielu ofert i otrzymaliśmy pomoc w zrozumieniu zawiłych procedur.

Piotr

1 2 3 4 5
5/5
Mając wsparcie Pana Mariusza w ostatnich latach ubiegałem się o 2 kredyty hipoteczne. W obu przypadkach świetnie przygotowane wnioski w 100% uzyskiwały akceptację banków. W skrócie: ogromna wiedza, doświadczenie i znajomość rynku. Dzięki temu kupno mieszkania to żaden stres. Absolutnie polecam!

Łukasz B. Złotów

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalizm to drugie imię Pana Mariusza :) Miałem przyjemność współpracy z Panem Mariuszem dwukrotnie w 2014 oraz 2022 roku. Serdecznie polecam współpracę, doradztwo, poświęcony czas, rzetelność oferty i rozwianie wszelkich wątpliwości. Jeśli kolejny kredyt to tylko z pomocą Pana Mariusza :)

Natalia

1 2 3 4 5
5/5
Z panem Mariuszem ogarnialiśmy kredyt hipoteczny i wszystko poszło super. Ogromnie doceniam jego zaangażowanie - przede wszystkim to, że cierpliwie wyjaśniał wszystkie zawiłości, na bieżąco informował o postępach i był pod telefonem zawsze wtedy, gdy go potrzebowaliśmy. Jeśli więc szukasz kogoś, kto wprowadzi Cię w świat kredytów hipotecznych i pomoże Ci wszystko zrozumieć, to pan Mariusz jest na pewno osobą, na którą możesz liczyć :)

Bartosz Robakowski

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam współpracę z Panem Mariuszem, który w temacie kredytów hipotecznych jest prawdziwym ekspertem. Mimo niesprzyjających warunków ekonomicznych bez problemu uzyskaliśmy finansowanie z banku. Na każdym kroku mogliśmy liczyć na wsparcie Pana Mariusza, który niestrudzenie odpowiadał na wszystkie nasze pytania, nierzadko je nawet wyprzedzając ;)

Julia

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo rzetelny doradca! Otrzymaliśmy z mężem porównanie kilku najlepszych dla nas ofert, Pan Mariusz szczegółowo wyjaśnił różnice między nimi, pomógł wypełnić wnioski kredytowe, kontaktował się w naszym imieniu z bankami. Proces przebiegł bardzo sprawnie, bez niepotrzebnych nerwów. Oszczędziliśmy mnóstwo czasu powierzając wszelkie formalności temu doświadczonemu doradcy a zakup domu zakończył się sukcesem.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.