Marta Praczyk

Ekspert finansowy

Adres

Marii Curie-Skłodowskiej 38 Lokal 1, 20-029 Lublin
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Nazywam się Marta Praczyk i jestem Twoim Przewodnikiem po świecie finansów. Pierwsze 20 lat mojej pracy zawodowej przebiegło w bankowości.
Od kilku lat prowadzę własną działalność i z przyjemnością biorę udział w transakcjach kredytowych i ubezpieczeniowych swoich klientów.
Moje bogate doświadczenie w zarządzaniu portfelem najzamożniejszych klientów banku i biura maklerskiego daje mi dziś możliwość świadczenia najwyższej jakości usług.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 1 opinia

Monika

1 2 3 4 5
5/5
Martę poznałam przez polecenie kogoś z rodziny, kiedy szukałam ubezpieczenia WSZYSTKIEGO. I był to strzał w 10. Osoba rzeczowa, konkretna, pomocna. Wszystko, co zorganizuje jest zawsze 10/10.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.