Michał Gomułka

Ekspert finansowy

Adres

Nowowiejskiego 10 Lokal 10, 61-731 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 10 opinii

Szymon W.

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo profesjonalne podejście od początku do końca, temat kredytu wyjaśniony kompleksowo. Szczerze polecam!

Katarzyna S

1 2 3 4 5
5/5
Pan Michał był bardzo przyjazny i pomocny. Zapewnił kompleksową pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, na bieżąco informował o statusie wniosku, zawsze służył poradą i dokładnie wyjaśniał wszystko o co miałam pytania. Serdecznie polecam

Jakub

1 2 3 4 5
5/5
Wszystko w jak najlepszym porządku, szybko, sprawnie i bezproblemowo. Polecam!

Małgorzata K.

1 2 3 4 5
5/5
Pan Michał jest bardzo profesjonalnym i przemiłym doradcą. Pomógł mi w kompletowaniu dokumentacji do wniosku kredytowego i jego uzupełnieniu. Na bieżąco informował o postępach w procesie uzyskiwania kredytu. W bardzo przystępny sposób wyjaśniał wszelkie wątpliwości i niejasności. Bezproblemowy kontakt telefoniczny i mailowy. Bardzo polecam współpracę z Panem Michałem!

Michał

1 2 3 4 5
5/5
Fantastyczny doradca z bardzo dużą wiedzą. Rozwiązał wszystkie moje problemy a najbardziej podobało mi się, że zawsze był pod telefonem albo szybko oddzwaniał. Kredyt załatwiony ekspresowo i bez stresu. Polecam usługi Pana Michała z czystym sumieniem

Oskar Przywarty

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo serdecznie polecam Pana Michała. Współpraca była po prostu cudowna, zawsze mogłem liczyć na pomoc z każdą najmniejszą rzeczą. Wiedza Pana Michała jest doskonała, dowiedziałem się wszystkiego co mi potrzebne a nawet nadto.

Krzysztof C.

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie mogę polecić pana Michała. Bardzo dobrze się z nim współpracuję, jest miły, pomoże z każdym problemem, wykazuje się dużą wiedzą. Po prostu specjalista w swoim zawodzie

Ivan Vyshnevskyi

1 2 3 4 5
5/5
Byłem u kilku doradców, zanim trafić do Pana Michała i zdecydowanie nasza współpraca to sama przyjemność. Pan Michał się zna na swoim dziele, każde zaniepokojenie umiał prostymi słowami wytłumaczyć, wszystkie papiery i informacje dopilnowane przez Pana Michała i dostarczone na czas. Bardzo dziękuje mu za perfekcyjną obsługę! Polecam i będę polecał każdemu.

Ewelina M.

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecam!! Pan Michał to profesjonalista, który czuwał nad całym procesem ubiegania się o kredyt, jak i jego realizacją. Sprawna komunikacja i wiedza Pana Michała pozwoliła rozwiać wszelkie wątpliwości i BEZSTRESOWO przejść przez procedury. Bardzo dziękuję za dyspozycyjność i zaangażowanie. Z całego serca polecam - można zaoszczędzić sporo czasu i nerwów :)

Magdalena Korbik

1 2 3 4 5
5/5
Rewelacyjna współpraca. Bardzo szybko i bez problemów otrzymaliśmy kredyt i sfinalizowaliśmy zakup. Wsparcie Pana Michała w zakresie analizy ofert , wyboru najlepszej opcji i wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania na kredyt było ogromne. Byliśmy z mężem pod wrażeniem kompetencji i życzliwości. Polecamy dla wszystkich zabieganych i nie tylko.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.