Michał Kłobukowski

Ekspert finansowy

Działamy dla Was, aby finanse nie miały przed Wami tajemnic !

Adres

Dworcowa 73 Lokal 5, 85-009 Bydgoszcz
sprawdź dojazd

O mnie

Finanse towarzyszyły mi od początku mojej drogi zawodowej. Po skończonych studiach na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UMK w Toruniu w 2006 roku podjąłem pracę w Banku Millennium SA. Po 2 latach zdobywania tam doświadczenia przeszedłem do Banku Nordea (przejęty przez PKO BP) gdzie zajmowałem się głównie kredytami hipotecznymi. Satysfakcje z pracy z ludźmi i pomoc im w realizacji ich celów mieszkaniowych spowodowały, że po 3 latach spróbowałem swoich sił w Doradztwie Finansowym Open Finance SA.

Mając do wyboru szeroką ofertę różnych Banków mogłem profesjonalnie podejść do każdego klienta żeby jeszcze bardziej skupić się na indywidualnych potrzebach każdej osoby, która do mnie trafia. Po 8 latach pracy w korporacji postanowiliśmy wraz z żoną otworzyć własne pośrednictwo finansowe.

Działamy dla Was, aby finanse nie miały przed Wami tajemnic.

Media społecznościowe

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.