Michał Ligocki

Ekspert finansowy

"Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz, ale wiedz zawsze, co mówisz" - G.B. Shaw

Adres

Wybickiego 6 , 61-529 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm

O mnie

W branży finansowej pracuję od 2016 roku. Posiadam ponad 6-letnie doświadczenie w zakresie pośrednictwa kredytów dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw jak i pomocy przy wyborze optymalnych ubezpieczeń.
Od początku należę do grupy Finansowy Poznań (https://www.facebook.com/finansowypoznan), która zrzesza wielu doświadczonych specjalistów finansowych.
Jako wykwalifikowany ekspert współpracuję z największymi bankami,
deweloperami, biurami nieruchomości oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.
Najważniejsze są dla mnie profesjonalizm, wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów. Dzięki temu uzyskuję dalsze polecenia, referencje
i rekomendacje.

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 8 opinii

Aleksandra

1 2 3 4 5
5/5
Dobra współpraca, profesjonalna pomoc w całym prpcesie uzyskiwania kredytu

Kamila Idziak

1 2 3 4 5
5/5
Nasza współpraca z Panem Michałem Ligockim zaowocowała uzyskaniem kredytu hipotecznego w ramach programu Kredyt 2%. Pan Michał towarzyszył nam przez cały proces zawierania umów, kontaktował się z deweloperem, bankami, cały czas był pod telefonem, mówił zrozumianym językiem - dzieki czemu czuliśmy się zaopiekowani, życzymy sobie wyłącznie takich współprac ;)

Olga Zawada

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze możemy polecić współpracę z Panem Michałem. Mieliśmy szczęście,że na niego trafiliśmy po wcześniejszych negatywnych doświadczeniach . Człowiek sympatyczny i profesjonalny w każdym calu . Dzięki niemu dziś możemy się cieszyć wymarzonym domem a wszystko zostało załatwione w sposób lekki i przyjemny. Pan Michał zajął się całą papierologią a nawet sam kontaktował się z pośrednikiem nieruchomości w sprawie brakujących dokumentów . Lepiej nie mogliśmy trafić.

Bernadetta

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecamy Pana Michała. Otrzymaliśmy niedocenianą pomoc w wyborze i finalizacji kredytu hipotecznego. Doradca odpowiadał kompetentnie na każde z naszych pytań, prowadził nas przez cały proces ubiegania się o kredyt.

Marcin Biel

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panem Michałem przebiegała świetnie. Już na pierwszym spotkaniu Pan Michał potrafił odpowiedzieć na każde z naszych pytań i rozwiać nasze wątpliwości. Zawsze mogliśmy na niego liczyć i kontaktować się z każdym pytaniem. Polecamy!

Tomasz H

1 2 3 4 5
5/5
Pan Michał od pierwszego kontaktu sprawiał wrażenie sympatycznej osoby i profesjonalnego doradcy. Podczas pierwszej rozmowy dokładnie omówił jak będzie wyglądać współpraca, w jakim zakresie może pomóc i wykonał wszystko co do słowa. Przez cały okres starania się o kredyt czułem się bezpieczny, zawsze byłem informowany o zmianach w statusie sprawy i mogłem spokojnie wykonywać swoje obowiązki zawodowe, nie martwiąc się całą biurokracją. Poleciłem Pana Michała 3 osobom i one również po skorzystaniu z jego usług były bardzo pozytywnie zaskoczone jakością świadczonej usługi. Polecam.

Wojciech Pawłowski

1 2 3 4 5
5/5
Od samego początku czuliśmy się należycie zaopiekowani i bezpieczni. Pan Michał wytłumaczył nam w spokojny i jasny sposób wszystko, co powinniśmy wiedzieć w temacie kredytu hipotecznego oraz wskazał niuanse pomiędzy ofertami banków. Kolejny powód, dla którego warto zaufać Panu Michałowi to wygoda - wszelkie formalności, łącznie z profesjonalnym kontaktem z deweloperem i wymiana niezbędnych dokumentów, zostały na głowie Doradcy, nie musieliśmy się niczym martwić i tracić czasu na część biurokratyczną. No i to, co najważniejsze: ostatecznie oprocentowanie kredytu wyszło nam bardzo korzystnie, lepiej niż wszystkim znajomym, którzy brali kredyt w tym samym czasie. Na pewno skorzystalibyśmy jeszcze raz z usług Pana Michała i gorąco polecamy!

Łukasz oraz Magdalena

1 2 3 4 5
5/5
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Po wyborze wymarzonego mieszkania skontaktowaliśmy się z ekspertem, który wyczerpująco odpowiedział na nurtujące nas pytania oraz rozwiał wszelkie wątpliwości związane z kredytem hipotecznym. Pan Michał przygotował oferty kilku banków oraz kontaktował się z nami na każdym etapie procesu kredytowego i dzięki jego pomocy mamy swoje wymarzone mieszkanie. Zdecydowanie polecam kontakt z Panem Michałem w kwestiach kredytowych przy zakupie mieszkania.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.