Monika Bakinowska

Ekspert finansowy

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Z wykształcenia jestem księgową. Swoją przygodę z pośrednictwem finansowym rozpoczęłam w 1999 roku. Od tego czasu zajmuję się zarówno kredytami hipotecznymi, jak i gotówkowymi, finansowaniem przedsiębiorstw oraz ubezpieczeniami. Pracowałam dla takich jak firm, jak : Open Finance S.A., Home Broker, Finamo S.A., Notus S.A., Expander. Od zawsze staram się obsługiwać moich Klientów kompleksowo dlatego współpracuję też z jedną z największych agencji nieruchomości w Trójmieście.

Prywatnie jestem pasjonatką wciągających książek i propagatorką edukacji ekonomicznej. Od 2022 roku jestem także studentką studiów informatycznych o specjalności cyberbezpieczeństwo.

Możecie się ze mną umówić Państwo na spotkanie poprzez link
https://widget.zarezerwuj.pl/direct/6f8bf778-0b18-4fd8-8f6c-875f4a6bbd7c

Zapraszam do kontaktu

Publikacje

więcej artykułów

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 28 opinii

Ola

1 2 3 4 5
5/5
Pani Monika to profesjonalistka. Widać, że ma ogromną wiedzę. Podczas starania się o kredyt hipoteczny zawsze służyła pomocą, była dostępna i odpowiadała na każde zadane pytanie. Bardzo polecam współpracę z Panią Moniką.

Martyna M.

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Moniką to czysta przyjemność. Wszystkie dokumenty fachowo sporządzone dla banku. Pani Monika wyczerpująco i dokładnie wszystko tłumaczy i asystuje przy podpisywaniu kredytów. Jej wsparcie jest nieocenione. Gorąco polecam !

Maciej Kubacki

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Panią Monikę z całego serca. Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione. Przez cały czas i cały proces kredytowy od A do Z byłem zaopiekowany. Wszystkie zawiłe aspekty wyjaśnione w prosty sposób. Jeśli ktoś szuka doradcy z doświadczeniem, wiedzą i dobrym poczuciem humoru to telefon do Pani Moniki będzie najlepszą decyzją :)

Michał

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalistka - tak można jednym słowem określić Panią Monikę. Zaangażowana mocno w załatwienie kredytu, kompetentna i zawsze dostępna - kosztem swojego czasu prywatnego, ale dla mnie jako klienta to duży plus. Polecam w 100 %

Artur L.

1 2 3 4 5
5/5
Jestem niezmiernie wdzięczny Pani Monice za jej pomoc w procesie ubiegania się o kredyt. Profesjonalizm Pani Moniki, połączony z jej głęboką wiedzą i doświadczeniem, sprawił, że cały proces przebiegł gładko i bez zbędnych komplikacji. Serdeczne podejście, połączone z osobistym zaangażowaniem sprawiło, że czułem się "zaopiekowany" na każdym etapie tego niełatwego procesu. Dziękuje za pomoc :)

Kuba J.

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Moniką to była czysta przyjemność! Pełne zaangażowanie, ogromna wiedza oraz profesjonalizm sprawiły, że przez cały proces czułem się "w pełni zaopiekowany", co dla mnie jako osoby całkowicie zielonej, jeśli chodzi o kredyty, było szalenie istotne. Szczerze polecam!

Dawid i Natalia

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Moniką była rewelacyjna, fachowa pomoc na każdym etapie, dawno nie spotkaliśmy się z tak kompetentną oraz miłą osobą. Dla Pani Moniki nie ma problemu którego nie da się rozwiązać, jesteśmy bardzo zadowoleni i oczywiście polecamy serdecznie. Dziękujemy raz jeszcze za współpracę!

Iwona i Wiesław

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam. Cały proces weryfikacji naszych potrzeb i ofert banków przebiegał bardzo sprawnie. Właściwie w każdym momencie Pani Monika była nam pomocna. Dzięki temu zaoszczędziliśmy wiele czasu i niepotrzebnych nerwów. Potwierdzam również ogromną wiedzę w temacie kredytów oraz zaangażowanie na każdym etapie.

Adam i Martyna

1 2 3 4 5
5/5
Rewelacyjny kontakt i pełne wsparcie w uzyskaniu kredytu na nasze wymarzone mieszkanie. Nic dodać, nic ująć- tylko polecać.

Tomasz i Beata

1 2 3 4 5
5/5
Z usług Pani Moniki skorzystaliśmy przy zakupie nieruchomości. Początkowo nie byliśmy przekonani czy faktycznie powinniśmy korzystać z pomocy doradcy. W końcu co może być trudnego w zakupie nieruchomości, zwłaszcza, gdy nie jest to pierwszy raz? Jak to się mówi, życie szybko nas zweryfikowało i okazało się, że proces kompletowania wszystkich wymaganych dokumentów, okazał się drogą przez mękę. Możliwość skorzystania z porady profesjonalisty jakim jest Pani Monika, to dobro nie do wycenienia! Porada telefoniczna w zasadzie o każdej porze dnia, podpytanie się o najlepsze rozwiązanie, doradztwo w kwestiach nie tylko formalnych ale również wysokości kredytu, wszystko co ważne uzgadniane mailowo, w tym nierzadko kwestie wychodzące poza standardowe kwestie doradztwa kredytowego.. Nie wspominając już o takich rzeczach jak stały feedback na temat aktualnej sytuacji wniosku, pilnowanie wszystkich terminów i co najważniejsze niegasnący optymizm nawet w sytuacji, która z naszego punktu widzenia była istną tragedią. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i żony za pomoc! Jestem pewien, że jeżeli kiedyś jeszcze będę miał coś kupować, to przyjadę do Pani Moniki choćby z drugiego końca Polski :)

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.