Monika Budniak

Ekspert finansowy

Adres

Wybickiego 6 , 61-529 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

Języki

  • Polski
  • Ukraiński

Opinie

1 2 3 4 5
5 4 opinie

Filip Kiciński

1 2 3 4 5
5/5
Pani Monika to rewelacyjna osoba i wysokiej klasy specjalista! Dzięki niej uzyskaliśmy kredyt na wymarzony dom. Po współpracy z kilkoma doradcami kredytowymi mogę śmiało stwierdzić, że Pani Monika zostawia konkurencję daleko w tyle :) Czuć wieloletnie doświadczenie w branży! Do tego niesamowita elastyczność, dostępność i spokój, który wprowadziła podczas przygotowań do uzyskania kredytu sprawiły, że cały proces był dużo mniej stresujący :)

eryk nowak

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam współprace z Panią Monika, która w bardzo prosty sposób jest wstanie wyjaśnić wszystkie zawiłości starania się o własne mieszkanie. Robi to profesjonalnie i rzeczowo, oraz widać że dobro każdego klienta jest dla Pani Moniki najważniejsze :)

Kasia i Kuba

1 2 3 4 5
5/5
Jesteśmy Bardzo wdzięczni Pani Monice, za pomoc i wyjaśnienie wszystkich wątpliwości związanych z kredytem hipotecznym. Otrzymaliśmy ogromne wsparcie i zdecydowanie polecamy usługi Pani Moniki :)

Agnieszka Fudala

1 2 3 4 5
5/5
Pani Monika bardzo ułatwiła cały proces pozyskiwania kredytu. Świetny kontakt i pełen profesjonalizm. W celu wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości zostało mi poświęcone bardzo dużo czasu. Czułam się zaaopiekowana i spokojniejsza. Polecam!

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.