Monika Piwowarczyk

Ekspert finansowy

Kielce

Adres

al. IX Wieków 6 Lokal 27, 25-516 Kielce
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

O mnie

O mnie

Od 17 lat pracuję w branży finansowej. Prywatnie jestem mamą 2 dzieci, które uważam za dwa duże sukcesy.

Zawodowo współpracowałam z ING Życie, Open Finance S.A, Tax Care a teraz doradzam Klientom w ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, jak również kieruję zespołem profesjonalnych doradców finansowych.
Mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, iż wszystkie produkty kredytowe znam od podszewki. Ciężką pracą zdobyłam doświadczenie i wiedzę i jako doradca finansowy wiem, że sprawa każdego Klienta jest inna, ale za każdym razem równie ważna i nie istotne czy to jest kredyt na 1 tysiąc czy na 10 milionów - każdy z Klientów ma swoją historię.

Moja praca polega przede wszystkim na:

Porównaniu ofert kredytów z wielu banków
Przedstawieniu szczegółów ofert i pomocy w wyborze
Stworzeniu list potrzebnych dokumentów
Złożeniu dokumentów i wniosków w wybranych bankach
Czuwaniu nad procesem podejmownia przez banki decyzji kredytowych
Zapoznaniu Klienta z zapisami decyzji kredytowych
Pomocy w zapoznaniu się z warunkami umowy kredytoweji
Czuwaniu nad procesem podpisania umowy i spełnianiu warunków do wypłaty kredytu
Negocjacja warunków finansowych

Większość moich klientów pochodzi z polecenia dlatego każde polecenie i dobre słowo bardzo dużo dla mnie znaczy. Moim priorytetem jest długotrwała współpraca z Klientami, dlatego również mocno przykładam się do obsługi posprzedażowej. Np. każdego miesiąca dzwoni do mnie Klientka z zapytaniem jaką ona ma na ten miesiąc ratę (rata w euro) i jest mi z tego powodu miło bo po pierwsze jest to przemiła osoba i miło mi się z tą panią rozmawia po drugie nie ważny problem z jakim się ktoś do mnie zawraca ale ważne jest jego rozwiązanie i uśmiech drugiej osoby.

Dlatego zapraszam do współpracy i poleceń.

Monika Piwowarczyk

785-924-976 oraz 535-095-065

monika.piwowarczyk@sprawdzonydoradca.pl

adres:

ul. IX Wieków 6/27

25-516 Kielce

Kilka ważnych informacji:

Bezpłatna konsultacja , to czemu nie skorzystać

Oprocentowanie , jako duża instytucja finansowa mamy takie same warunki jak w banku, a nie jednokrotnie lepsze dla naszego Klienta

Doradzam, tak aby Klient nie tracił czasu i pieniędzy, a dodatkowo aby miał powód do radości ze spełnionego marzenia.

Tłumaczę, niejednokrotnie Klienci gubią się w języku bankowym i dlatego wyjaśniam i tłumaczę w sposób zrozumiały i prosty. A górnolotne stwierdzenia zostawiam dla osób, które chcą sie popisać - bo przecież nie wszyscy muszą się znać na wszystkim.

Zapobiegam, niepotrzebnym zapytaniom w BIK-u (Biurze Informacji Kredytowej), ponieważ na podstawie rozmowy i wyników finansowych jestem wstanie określić na co klienta stać (oczywiście warto mówić prawdę)

Negocjuję, często się zdarza, że bank daje standardową marżę klientowi, a po kilku rozmowach i wymianie uprzejmości klient otrzymuje o wiele lepsze warunki niż w standardzie.

Opiekuję się , po wypłaconym kredycie zawsze utrzymuję kontakt z Klientami i pomagam w rozwiązywaniu nawet prozaicznych problemów.

Jestem Blisko, zawsze można do mnie zadzwonić 785-924-976

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.