Natalia Tomicka-Diupero

Ekspert finansowy

,,Nie myli się ten co nic nie robi” lub "Każda nieruchomość ma swojego nabywcę ZAWSZE"

Adres

Królowej Jadwigi 4 , 62-010 Pobiedziska
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Przyjazne Kredyty&Nieruchomości to firma kredytowa oraz biuro nieruchomości licencja nr. 28168 znajdująca się w Pobiedziskach. Daleko nam do tytułu mistrza autoreklamy za to uczciwie doradzamy i mamy świetne wyniki. Potwierdzają to opinie oraz recenzje naszych klientów. Specjalizuje się pozyskiwaniu kredytów hipotecznych-mieszkaniowych, firmowe czy też pożyczek bezgotówkowych. Współpracuje z większością banków na rynku i przychodząc do nas dostaniesz odpowiedź od każdego banku. Alternatywą jest samodzielne odwiedzenie wszystkich placówek i w każdej mówienia tego samego tracąc czas, wybór należy do Ciebie. Celem biura nieruchomości jest kompleksowa pomoc przy zakupie lub sprzedaży mieszkania, domu, działki. Przeprowadzę Cię przez wszystkie procedury i formalności związane z korzystną sprzedażą nieruchomości i zaoszczędzę Twój czas 🥰"

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.