Paweł Marciński

Ekspert finansowy

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

O mnie

W branży finansowej działam od 2008 roku, a kredytami zająłem się 2 lata później. Mam analityczny umysł podparty matematycznym wykształceniem, a dodatkowo lubię wnikać, dłubać w szczegółach i wymyślać warianty. Przez kilka lat byłem trenerem, mam uprawnienia pedagogiczne, więc potrafię przekazać i wyjaśnić zawiłości związane z finansami w zrozumiały sposób. Zapraszam :)

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 6 opinii

Tomasz Dybek

1 2 3 4 5
5/5
Polecamy!

Łukasz Sz.

1 2 3 4 5
5/5
Doskonała współpraca. Pan Paweł wyjaśnił wszystkie wątpliwości związane z kredytem, zwracał uwagę na szczegóły każdej z ofert bankowych, doradzał w kwestiach opłacalności poszczególnych wariantów i bardzo skutecznie i z dbałością o szczegóły przeprowadził mnie przez cały proces uzyskania kredytu. Ponadto jest osobą kontaktową, która prócz dużej wiedzy posiada odpowiednie umiejętności do jej przekazania. Zdecydowanie polecam !!!

Ewelina P.

1 2 3 4 5
5/5
Pan Paweł jest wybitnym ekspertem w swojej dziedzinie. Jego ogromna wiedza i profesionalizm oraz podejście do Klienta sprawia, że temat kredytu hipotecznego staje się bardziej przyziemną sprawą dla zwykłego śmiertelnika. Jest osobą wysoce responsywną, komunikatywną i otaczającą Klienta pełną opieką. Nieustannie monitoruje proces kredytowy oraz na bieżąco przekazuje wszystkie istotne informacje potencjalnym kredytobiorcom. Cierpliwie odpowiada na pytania i wyjaśnia niejasności z przedstawicielami banków dzięki czemu każdy temat jest zawsze zrealizowany. Współpraca z Panem Pawłem to była czysta przyjemność!

Tomasz Król

1 2 3 4 5
5/5
Nie sposób przecenić wartości wsparcia, jakiego udzielił mi Pan Paweł w procesie uzyskania kredytu hipotecznego. Jego profesjonalizm, zaangażowanie i niezwykła wiedza w dziedzinie finansów uczyniły cały proces niezwykle gładkim i efektywnym. Pan Paweł wykazał się ogromną cierpliwością, starając się zrozumieć moje indywidualne potrzeby i sytuację finansową. Dzięki temu mogłem być pewny, że proponowane rozwiązania są w pełni dostosowane do moich możliwości i oczekiwań. Korzystając z jego usług, czułem się w pełni zaopiekowany na każdym etapie procesu. Wyczerpujące wyjaśnienia, klarowne prezentacje oraz szybkie reakcje na każde zapytanie sprawiły, że czułem się komfortowo i pewnie podczas całego procesu.

Przemysław Piw.

1 2 3 4 5
5/5
Naszą współpracę wspominam bardzo dobrze, szczególne wrażenie wywarł na mnie profesjonalizm i cierpliwość P. Pawła w odpowiadaniu na kolejne pytania o wszystkie możliwe szczegóły kredytu. Kontakt otrzymałem od znajomych, którzy również byli bardzo zadowoleni ze współpracy - mogę więc jedynie potwierdzić i polecić innym.

Dawid Dudek

1 2 3 4 5
5/5
Jeszcze nigdy jako klient nie zostałem obsłużony w taki sposób jak robi to Pan Paweł. Poświęcił dla nas i naszego kredytu mnóstwo czasu i zawsze otrzymaliśmy dokładne wytłumaczenie na nasze pytania i wątpliwości. Ostatecznie otrzymaliśmy kredyt, choć w naszej sytuacji nie było łatwo (jedna osoba pracująca na rodzinę, kilka różnych źródeł zarobku). Pan Paweł jako doradca jest pomocny i cierpliwy, a przy tym bardzo merytoryczny. Osoba godna polecenia.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.