Paweł Wiercioch

Ekspert finansowy

"POZYTYWNIE BĘDĘ MYŚLEĆ TYLKO JEŻELI WSZYTKO SIĘ ZMIENI..." - JA CZYTAM TO ZDANIE OD TYŁU, A TY...?

Adres

Kościelna 1 Lokal 8, 96-100 Skierniewice
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Swoją przygodę z finansami rozpocząłem już ponad 15 lat temu. Nazywam się Paweł Wiercioch i jeśli pozwolisz zostanę Twoim przewodnikiem po świecie finansów.

Pracę w finansach zaczynałem w 2007 roku, zajmowałem się dystrybucją OFE i III filaru. Od 2012 roku prowadzę sp. z o. o. pod nazwą Kancelaria Ubezpieczeniowo – Kredytową DF jako Prezes Zarządu.

Pierwsze studia jakie ukończyłem to AWF w Poznaniu, ale żeby przygotować się do aktualnego zawodu ukończyłem studia podyplomowe w WSB na kierunku doradztwo finansowe. W Krakowie udało mi się zdobyć certyfikat trenera, a z Poznania wróciłem z dyplomem coacha. W 2022 roku ukończyłem we Wrocławiu studia podyplomowe na kierunku - wycena nieruchomości. Poza tym jestem Ambasadorem Kodeksu Etyki Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych oraz wykładowcą w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego w Warszawie.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.