Piotr Grzesiek

Ekspert finansowy

Adres

Bóżnicza 15 Lokal 9, 61-751 Poznań
sprawdź dojazd

Opinie

1 2 3 4 5
5 1 opinia

Karolina

1 2 3 4 5
5/5
NIE POLECAM TEGO PANA!!! Na etapie składania wniosków było wszystko ok, w początkowym okresie rozpatrywania wniosku również. Dopiero po jakimś miesiącu zaczęły się kłopoty. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Nie oddzwaniał, nie odpisywał na sms-y. Pan Piotr skontaktował się ze mną dopiero po interwencji pośrednika nieruchomości, który nam go polecił. Na kredyt czekaliśmy 3 miesiące(od marca do czerwca), ponieważ nasz doradca niczym się nie interesował. W połowie kwietnia odezwał się, że musimy podpisać ze sprzedającym oświadczenie, że zgadza się przedłużyć nam termin do końca kwietnia. Zapobiegawczo z własnej inicjatywy ustaliliśmy termin na koniec maja. Do końca maja nie było z doradcą żadnego kontaktu, poza momentem kiedy kazał nam ponownie przesłać aktualne zaświadczenia z pracy, bo: „tamte się przeterminowały”. Niczego nie szło się od niego dowiedzieć. W końcu w ostatni dzień maja po kilkakrotnych próbach dodzwonienia się do niego, postanowiłam napisać sms-a z prośbą o informację, którym banku jest złożony nasz wniosek i kto go przyjął. Na szczęście był tak „uprzejmy”, że sms-em udzielił mi tych informacji. Dopiero sama mogłam interweniować w banku. Okazało się, że ktoś w banku „przegapił” termin i w ciągu 2 dni miałam już pozytywną decyzję o przyznaniu kredytu. Był tylko jeden problem: cena nieruchomości w warunkach kredytu. Na samym początku poinformowałam Pana Piotra, że cena domu zmniejszyła się o 40 tys. zł., co nie zostało uwzględnione w umowie przedwstępnej. Twierdził, że to nie jest żaden problem i on uprzedzi o tym bank. Otóż okazało się, że nikt nic o tym nie wie. Skończyło się to tym, że podpisałam umowę sprzedaży na wyższą kwotę, a Pan Piotr nie raczył nawet przyjechać na jej podpisanie. Zresztą do tej pory się nie odezwał, bo podobno znowu pojechał na wakacje (tak twierdzi bank, który również nie mógł się z nim skontaktować). Dlatego ODRADZAM! ubieganie się przez tego Pana o kredyt hipoteczny. Można się przez niego nabawić nerwicy i siwych włosów.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.