Piotr Kosiorek

Ekspert finansowy

"zawsze jest jakieś rozwiązanie"

Adres

Al. Wyzwolenia 14 Lokal 31, 00-570 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Karierę w branży finansowej zacząłem od wywiadu gospodarczego, gdzie spotykałem się z podmiotami z najróżniejszych sektorów gospodarki. Firmy poza samą weryfikacją wiarygodności partnerów biznesowych najczęściej napotykały na trudności z pozyskaniem finansowania zarówno bankowego jak i poza bankowego. Początkowo pozyskując dla firm finansowanie rozwijałem sieć kontaktów firmowych, jak i Klientów indywidualnych zainteresowanych kredytami na zakup nieruchomości oraz zainteresowanych kredytami gotówkowymi na najróżniejsze potrzeby. Lata doświadczeń pozwala mi odpowiadać Klientom na najważniejsze pytania. Jaki kredyt będzie dla nich najkorzystniejszy? Czy stan prawny nabywanej nieruchomości nie budzi wątpliwości? Ponad dwunastoletnie doświadczenie zarówno w środowisku kredytów firmowych jak i kredytów hipotecznych pozwala mi dokładnie dopasować ofertę Banku do potrzeb danego Klienta.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 2 opinii

Kasia

1 2 3 4 5
5/5
Piotr jest bardzo rzeczowym we współpracy doradcą, jak ównież niezawodny w fachu i pomocny na dalszym etapie finansowania. Posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. A poza tym jest osobą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Obrotny, doinformowany, bardzo dobry doradca. Serdecznie polecam. Wszystkie osoby, którym poleciłam Piotra są rowniez zachwycone.

Paweł Kowalski

1 2 3 4 5
5/5
Do Pana Piotra trafiłem przez polecenie. Pomógł mi uzyskać kredyt na mieszkanie. Wszystko przebiegło bez najmniejszego probelmu, zajmował się formalnościami, odbierał dokumenty w dogodnej dla mnie godzinie, informował o postepach w ubieganiu się o kredyt. Po wybraniu najlepszej oferty i wypłacie kredytu nadal jesteśmy w kontakcie, bo finalnie pomagał jeszcze załatwić formalności związane z samym zakupem mieszkania. Polecam Pana Piotra rzetelny i konkretny napewno w przyszłości jeszcze skorzystam z usług i rad.

Zamów bezpłatną konsultację


lub napisz, oddzwonię
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.