Piotr Kosiorek

Ekspert finansowy

"zawsze jest jakieś rozwiązanie"

Adres

Al. Wyzwolenia 14 Lokal 31, 00-570 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Karierę w branży finansowej zacząłem od wywiadu gospodarczego, gdzie spotykałem się z podmiotami z najróżniejszych sektorów gospodarki. Firmy poza samą weryfikacją wiarygodności partnerów biznesowych najczęściej napotykały na trudności z pozyskaniem finansowania zarówno bankowego jak i poza bankowego. Początkowo pozyskując dla firm finansowanie rozwijałem sieć kontaktów firmowych, jak i Klientów indywidualnych zainteresowanych kredytami na zakup nieruchomości oraz zainteresowanych kredytami gotówkowymi na najróżniejsze potrzeby.
Lata doświadczeń pozwala mi odpowiadać Klientom na najważniejsze pytania. Jaki kredyt będzie dla nich najkorzystniejszy? Czy stan prawny nabywanej nieruchomości nie budzi wątpliwości?
Ponad dwunastoletnie doświadczenie zarówno w środowisku kredytów firmowych jak i kredytów hipotecznych pozwala mi dokładnie dopasować ofertę Banku do potrzeb danego Klienta.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 11 opinii

Anna

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydownie polecam Pana Piotra. Obsługa bardzo fachowa z uśmiechem, uzyskałam odpowiedzi na wszytskie moje pytania i na pewno będę polecać dalej Pana Piotra

Joanna Wawrynowicz

1 2 3 4 5
5/5
Pan Piotr ma przeogromną wiedzę i pomógł mi uzyskać kredyt na bardzo korzystnych warunkach. Dzięki Jego pomocy uzyskałam kredyt bardzo szybko i nie musiałam się martwić o żadne formalności, bo Pan Piotr działał w moim imieniu. W razie pytań lub wątpliwości zawsze bardzo szybko wszystko mi wyjaśniał. Szczerze polecam współpracę z Panem Piotrem.

Magda Sternik

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo miła i udana współpraca, Pan Piotr sprawnie przeprowadził mnie przez proces złożenia wniosków kredytowych i proces podpisania umowy. W razie wątpliwości/pytań zawsze migłam liczyć na jego pomoc. Polecam!

Basia Kudlak

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca przebiegła sprawnie i miło. Na każde pytanie otrzymałam odpowiedz, wyjaśnienie od podstaw, dużo cierpliwości i uśmiechu.

Maria Bogdańska

1 2 3 4 5
5/5
Lubię ludzi, z pasią i zaangażowaniem. Polecam gorąco Pana Piotra, który przyczynił się,a tak naprawdę dzięki niemu mamy nasze wymarzone m4. Dziękujemy.

Łukasz

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo dziękuję Panu Piotrowi za pomoc przy kredycie hipotecznym. Współpraca przebiegła bardzo profesjonalnie i sprawnie.

Agnieszka Dąbrowska

1 2 3 4 5
5/5
Polecam skorzystać z pomocy Pana Piotra wszystkim, którzy ubiegają się o kredyt hipoteczny. Pełen profesjonalizm, ogromna dyspozycyjność i co najważniejsze Pan Piotr bardzo szybko i wyczerpująco odpowiadał na moje pytania i rozwiewał wątpliwości. Proces kredytowy był dopilnowany w 100%.

Rafał

1 2 3 4 5
5/5
Do Pana Piotra trafiliśmy z polecenia i śmiało polecamy go dalej! Po zapoznaniu się z naszą dość niestandardową sytuacją był w stanie przygotować ofertę kredytową pasującą możliwie najlepiej do naszych potrzeb. Zawsze chętnie wszystko tłumaczył i opisywał każde dostępne rozwiązanie. Zaoferował również pomoc przy dalszym prowadzeniu kredytu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług i na pewno skorzystamy z nich ponownie jeśli zajdzie taka potrzeba.

Kamila

1 2 3 4 5
5/5
Piotr to najlepszy doradca ever! Ogarnął wszystkie formalności, przeanalizował oferty banków i zaproponował najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Był przy podpisywaniu umowy i nadal jest w kontakcie. Nie pozostawia klienta. Jak znajdzie się korzystniejsza oferta to informuje i analizuje czy warto przenieść kredyt do innego banku. Doradza kiedy dokonać nadpłaty, itd. Piotr zna się na rzeczy, jest kompetentny. Szczerze polecam, jak masz już zostać kredyciarzem to tylko z pomocą tego doradcy.

Kasia

1 2 3 4 5
5/5
Piotr jest bardzo rzeczowym we współpracy doradcą, jak ównież niezawodny w fachu i pomocny na dalszym etapie finansowania. Posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. A poza tym jest osobą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Obrotny, doinformowany, bardzo dobry doradca. Serdecznie polecam. Wszystkie osoby, którym poleciłam Piotra są rowniez zachwycone.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.