Piotr Marantowicz

Ekspert finansowy

"Wykonuj nie tylko swoją pracę, ale też trochę ekstra. Nie wahaj się dać z siebie nieco więcej, bo ta drobna różnica jest warta całej reszty".

Adres

Starowiejska 41-43 Lokal 19, 81-363 Gdynia
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm

O mnie

Nazywam się Piotr Marantowicz i od 15 lat spełniam marzenia Klientów o ich własnej nieruchomości. W tym czasie sfinalizowałem setki kredytów. Dzięki mojej wiedzy, doświadczeniu, znajomości ofert i procedur bankowych Twoja nowa nieruchomość jest dla Ciebie na wyciągnięcie ręki. Przeprowadzę Cię przez cały proces kredytowy krok po kroku, zaopatrzę w niezbędną wiedzę, omówię z Tobą oferty kredytowe, następnie decyzję i umowę kredytową. Moi Klienci cenią sobie moją dostępność, spokój, zaangażowanie oraz fakt, że pozostaję dla nich wsparciem merytorycznym również po uruchomieniu kredytu. Sprawdź mnie i zaufaj mi – jestem pewny, że spełnię Twoje oczekiwania.

Media społecznościowe

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.