Przemysław Iwan

Ekspert finansowy

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Inwestycje
  • Fotowoltaika

O mnie

Nazywam się Przemysław Iwan. W branży finansowej działam od 2018 roku. Przez blisko 2 lata prowadziłem placówkę partnerską banku PKO BP. Aktualnie, jako ekspert finansowy zajmuję się kredytami hipotecznymi i gotówkowymi, produktami inwestycyjnymi oraz rozwiązaniami z branży OZE, w których główną rolę odgrywa fotowoltaika.
Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Finanse i rachunkowość ze specjalizacją Doradca finansowy. W 2019 roku ukończyłem także kurs maklerski w Związku Maklerów i Doradców.
W mojej pracy najważniejsze jest zrozumienie potrzeb i problemów z jakimi zmagają się klienci, a następnie pomoc w znalezieniu dla Nich optymalnych rozwiązań finansowych.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski
  • Niemiecki

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.