Przemysław Kolassa

Ekspert finansowy

Adres

Langiewicza 4 Lokal 4, 61-502 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Jestem osobą optymistycznie nastawioną do świata, co przekłada się na pozytywne podejście do wykonywanej przeze mnie pracy. Jako pośrednik skutecznie pomagam klientom osiągnąć założony przez nich cel. Zawsze dopasowuję ofertę do ich indywidualnych potrzeb i osobiście załatwiam za nich wszelkie formalności.
Największą satysfakcją zawodową dla mnie, jest rekomendacja zadowolonych klientów, dlatego tak bardzo zleży mi na sprawnym, skutecznym i profesjonalnym działaniu.
W życiu prywatnym jestem aktywnym, lubiącym wyzwania człowiekiem. W chwilach wolnych uprawiam sport, słucham muzyki i podróżuję motocyklem.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, którą ukończyłem z dyplomem trenera tenisa ziemnego. Swoje wykształcenie uzupełniłem studiami podyplomowymi w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na kierunku Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami. W branży finansowej pracuję od 2004 roku i byłem związany m.in. z takimi instytucjami jak Raiffeisen Bank Polska S.A. czy Doradcy 24 S.A. Współpracę z GRUPĄ ANG S.A. rozpocząłem w 2012 roku.
Praca w banku oraz wieloletnie doświadczenie związane z pośrednictwem finansowym pozwoliły mi lepiej zrozumieć zasady funkcjonowania rynku finansowego, dzięki czemu sprawnie i skutecznie wykonuję swoje obowiązki.
Zapraszam do kontaktu, służę profesjonalną pomocą.

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 96 opinii

Agnieszka Maciejewska

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze polecam Pana Przemka. Profesjonalizm i zaangażowanie w każdym calu. Szybko i sprawnie pomógł w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego przy moim minimalnym udziale. Zawsze mogłam liczyć na wyczerpujące odpowiedzi i rozwianie wszystkich moich wątpliwości. Świetny specjalista w swojej dziedzinie!

Kamil Sytek

1 2 3 4 5
5/5
Pana Przemka polecili mi znajomi w 2016 roku. Nie miałem pojęcia o kredytach i możliwościach. Dzięki Panu Przemkowi udało mi się dobrze przygotować do tematu hipoteki na mieszkanie. W profesjonalny ale i prosty sposób Pan Przemek przekazał mi całą wiedzę, która była dla mnie niezbędna. Następnie pomógł z formalnościami i zapewnił bardzo atrakcyjne warunki kredytowe. Pan Przemek zawsze był pomocny i fachowy. Kiedy nie miał czasu to zawsze oddzwaniał nawet po godzinach swojej pracy. Od tej pory korzystam z usług Pana Przemka. W zeszłym roku miałem kolejną okazję. Mogę w 100 procentach go polecić. Zawsze służy dobrą radą i stara się wybrać dla klienta jak najlepsze rozwiązanie. Gorąco polecam

Piotrek i Kasia

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalizm, zaangażowanie, bardzo duże doświadczenie! Polecamy Przemka z czystym sumieniem!

Gracja i Michał

1 2 3 4 5
5/5
Przemek należy do osób bardzo kompetentnych i rzeczowych. Posiada ogromną wiedzę w zakresie finansów, jednocześnie ma już duże doświadczenie na rynku finansowym, dzięki czemu szybko zyskał nasze zaufanie. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Załatwia wszelkie niezbędne formalności, co jest niezwykle pomocne dla osób, które czują się zagubione w zawiłościach finansowych, np. wnioskach kredytowych. Z czystym sercem możemy polecić Przemka!

Justyna Dassuj

1 2 3 4 5
5/5
Dla osób niezorientowanych w ścieżkach kredytu hipotecznego, dla których najważniejsza jest uczciwość i szczerość z klientem, na równi z troską o ich finanse. Serdecznie polecam.

Filip i Maria

1 2 3 4 5
5/5
Do Przemka trafiliśmy z polecenia znajomych i z czystym sumieniem polecamy kolejnym osobom. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy jaką uzyskaliśmy, zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie to rzeczy, które cechują Przemka. Dzięki jego pomocy w szybki i prosty sposób uzyskaliśmy kredyt hipoteczny, a większość formalności załatwił sam. Wspaniały doradca, gorąco polecamy!

Marika Raróg

1 2 3 4 5
5/5
Trafiłam pod skrzydła Pana Przemka z rekomendacji i był to w 100% trafiony wybór. Poprowadził mnie za rękę przy wszystkich zawiłościach i papierologi kredytu hipotecznego. O nic nie musiałam się martwić. Jasno i klarownie tłumaczył różne kwestie oraz pomagał przy rozwiązywaniu problemów z wielkim zaangażowaniem. Dzięki niemu uzyskałam kredyt hipoteczny na dobrych warunkach mimo niepewnej sytuacji w ostatnich latach. Oprócz sprawności i szybkości w załatwieniu sprawy wyróżnia się też po prostu miłym i przystępnym podejściem do Klienta.

Paweł Urbanowski

1 2 3 4 5
5/5
Polecam tego Pana, w 110% pełen profesjonalizm. Osoba bardzo komeptentna i rzeczowa, spore doświadczenie na rynku finansowym co da się odczuć w kontakcie z klientem. Śmiało polecam wszystkim szukajacym profesjonalnego doradcy.

Asia i Tymek

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecamy Pana Przemka. W sposób profesjonalny pomoże każdemu w uzyskaniu kredytu, wyjaśni wszystkie zawiłości w sposób prosty i przejrzysty.

Mateusz Z.

1 2 3 4 5
5/5
Kontakt do Przemka otrzymałem od znajomej, która go bardzo polecała i rzeczywiście miała racja. Rzetelne podejście do klienta, skupienie na sprawie i zaangażowanie w 100%. Co najważniejsze szybkość działania i ciągły kontakt z klientem. Gdyby nie Przemek nie otrzymałbym kredytu na tak dobrych warunkach i w takim szybkim czasie. Jak widać po ocenach niesamowity profesjonalizm i ogromne rozeznanie w temacie. Polecam szczerze takiego doradcę :)

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.