Przemysław Kolassa

Ekspert finansowy

Adres

Langiewicza 4 Lokal 4, 61-502 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Jestem osobą optymistycznie nastawioną do świata, co przekłada się na pozytywne podejście do wykonywanej przeze mnie pracy. Jako pośrednik skutecznie pomagam klientom osiągnąć założony przez nich cel. Zawsze dopasowuję ofertę do ich indywidualnych potrzeb i osobiście załatwiam za nich wszelkie formalności.
Największą satysfakcją zawodową dla mnie, jest rekomendacja zadowolonych klientów, dlatego tak bardzo zleży mi na sprawnym, skutecznym i profesjonalnym działaniu.
W życiu prywatnym jestem aktywnym, lubiącym wyzwania człowiekiem. W chwilach wolnych uprawiam sport, słucham muzyki i podróżuję motocyklem.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, którą ukończyłem z dyplomem trenera tenisa ziemnego. Swoje wykształcenie uzupełniłem studiami podyplomowymi w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na kierunku Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami. W branży finansowej pracuję od 2004 roku i byłem związany m.in. z takimi instytucjami jak Raiffeisen Bank Polska S.A. czy Doradcy 24 S.A. Współpracę z GRUPĄ ANG S.A. rozpocząłem w 2012 roku.
Praca w banku oraz wieloletnie doświadczenie związane z pośrednictwem finansowym pozwoliły mi lepiej zrozumieć zasady funkcjonowania rynku finansowego, dzięki czemu sprawnie i skutecznie wykonuję swoje obowiązki.
Zapraszam do kontaktu, służę profesjonalną pomocą.

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 106 opinii

Gabriela Filipek-Moneta

1 2 3 4 5
5/5
Do pana Przemka trafiliśmy z polecenia. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że chcemy żeby to właśnie on pomógł nam w uzyskaniu kredytu. Od początku był dla nas ogromnym wsparciem i źródłem zawiłej około-kredytowej wiedzy. Szczegółowo wyjaśniał wszystkie nasze wątpliwości, cierpliwie odpowiadając nawet na wydawałoby się „najgłupsze” pytania. Na bieżąco sprawdzał i omawiał z nami każdy dokument wskazując kwestię do uzupełnienia lub poprawienia. Dzięki temu czas w jakim uzyskaliśmy kredyt udało się skrócić do minimum. Szczerze polecamy współpracę z panem Przemkiem Kolassą. Jest to niezwykle profesjonalny, zaangażowany, a przy tym super miły doradca kredytowy!!!

Magdalena Osewska

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo bardzo bardzo polecam! U Przemka nie ma głupich pytań, wszystko dokładnie wytłumaczy i rozwieje wszystkie wątpliwości. Specjalista w każdym calu.

Fryderyk Jabłoński

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam, fachowe doradctwo, widać że Przemek jest ekspertem w swojej dziedzinie. Pomógł w każdym aspekcie. Praktycznie wszystko zrobił za nas :)

Paweł Wojciechowski

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalny, dyspozycyjny i bardzo kontaktowy. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie, nawet te "najgłupsze" pytania zadawane przy pierwszym w życiu kredycie hipotecznym. Polecam!

Anna Barczak

1 2 3 4 5
5/5
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Przemysławem. Bardzo kompetentny, dyspozycyjny i dbający o mój komfort przy załatwianiu wszystkich formalności. Dzięki Niemu, uzyskanie kredytu nie stanowiło dla mnie żadnego problemu. Nie wymagało ode mnie również żadnego wysiłku. Na pewno będę polecać usługi Pana Przemysława swoim znajomym i sama z przyjemnością będę korzystać ponownie, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Anna Barczak

Artur Dziuba

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalizm Przemka, pomógł nam w znaczący sposób w procesie uzyskania kredytu. Jego szeroka wiedza na temat rynku finansowego oraz umiejętność tłumaczenia skomplikowanych zagadnień na zrozumiały sposób były bardzo wartościowe. Dodatkowo, Przemek był niezwykle cierpliwy i zawsze udzielał odpowiedzi na moje pytania, zapewniając pełne zrozumienie procesu. Jego profesjonalizm i zaangażowanie włożone w naszą współpracę sprawiły, że czułem się komfortowo i pewnie podczas podejmowania ważnych decyzji. Gorąco polecam Przemka jako doradcę kredytowego i jestem wdzięczny za jego znakomitą pomoc.

Syntia

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo profesjonalna obsługa! Z niemożliwego, staje się wszystko możliwe dzięki Panu Przemysławowi! Pełne zaangażowanie, stały kontakt i nieugiętość w każdym calu! Polecam z całego serca!

Paulina Nowak

1 2 3 4 5
5/5
Pełen profesjonalizm! Przemek zawsze dostępny pod telefonem, odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania. Bardzo płynnie przeprowadził nas przez kredyt hipoteczny mimo zawirowań i problemów. Zawsze znajduje rozwiązania i stara się załatwić wszystko jak najsprawniej i najlepiej dla klienta. Gorąco polecam!

Marta Frąckowiak

1 2 3 4 5
5/5
Jak najbardziej polecam. Doceniam profesjonalizm i odbieranie naszych wiecznych telefonów z pytaniami ;) pierwszy raz spotkaliśmy się również z tym, że doradca finansowy był nawet przy podpisaniu umowy kredytowej:)

Jagoda

1 2 3 4 5
5/5
Pan Przemek jest nie tylko niezwykle kompetentny i dobrze zorientowany w rynku finansowym, ale także wykazuje ogromne zaangażowanie i troskę o dobro klienta. Pracował z determinacją, aby znaleźć dla mnie najkorzystniejsze rozwiązanie, uwzględniając moje indywidualne potrzeby i możliwości.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.