Radosław Biadoń

Ekspert finansowy

Ciężka praca, uczciwość i pasja to powody satysfakcji moich klientów.

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

Z branżą finansową jestem związany od 20 lat, w szczególności z branżą kredytową. Zajmowałem się pozyskiwaniem finansowania kredytowego dla branży deweloperskiej, pozyskiwaniem kredytów firmowych i inwestycyjnych dla wielu projektów, również wysoce skomplikowanych i innowacyjnych. Poznałem specyfikę oceny kredytowej i procesu kredytowego od strony banku pracując w jednym z największych polskich banków.

Doświadczenie, edukacja, znajomość procedur i procesu kredytowego pozwoliły mi rozwinąć się, jako niezależny agent kredytowy.

Pomoc moim klientom w uzyskaniu najlepszego kredytu, bezstresowe przeprowadzenie przez skomplikowany proces kredytowy, to fascynujące zajęcie, ale największym sukcesem jest zadowolony Klient.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 8 opinii

Iwona i Andrzej Pielkowie

1 2 3 4 5
5/5
Pan Radosław to najlepszy doradca kredytowy z jakim kiedykolwiek mieliśmy kontakt. W pełni zaangażowany w proces kredytowy klienta. Zajmował się naszą sprawą od początku naszych starań o kredyt, aż do finalizacji umowy z konkretnym bankiem. Uprzejmy i życzliwy człowiek, a przy tym wysokiej klasy profesjonalista, znający specyfikę branży, dbający o każdy szczegół dokumentacji składanej do banków. W pełni dyspozycyjny i gotowy do wyjaśnienia każdej niezrozumiałej kwestii. Zawsze służył radą i pomocą. Nawet trudny okres pandemii COVID-19 nie przeszkodził w doprowadzeniu sprawy zakupu nieruchomości do szczęśliwego jej zakończenia na korzystnych i dostosowanych do naszych potrzeb warunkach.

Natalia Żmuda

1 2 3 4 5
5/5
Pan Radosław to wyjątkowo profesjonalny i rzetelny doradca. Mimo napiętych terminów, ze wszystkim poradził sobie o czasie i dodatkowo odciążył nas z całej papierologii. Jestem naprawdę zadowolona z usługi. Starania o kredyt to wyjątkowo stresujący okres, więc nie wyobrażam sobie co by to było bez pomocy pana Radosława. Gorąco polecam.

Dorota Dybcio

1 2 3 4 5
5/5
Pan Radosław bardzo nam pomógł w załatwianiu wszystkich formalności związanych z kredytem. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z nim. Jak najbardziej POLECAMY

Konrad Mysiak

1 2 3 4 5
5/5
Pan Radosław pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny na mieszkanie. Podczas całego procesu kredytowego mogliśmy liczyć na bezproblemowy kontakt telefoniczny, emailowy oraz spotkania w dogodnych godzinach popołudniowych w biurze Pana Radosława. Mimo nietypowej sytuacji - kilkumiesięczna działalność gospodarcza - dostaliśmy kilka ofert kredytowych, cały czas byliśmy informowani o postępie procesowania wniosków kredytowych a Pan Radosław załatwiał większość niezbędnych formalności szybko, profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie. W trakcie ubiegania się o kredyt musieliśmy dostarczać do banków różne dodatkowe dokumenty - Pan Radosław tłumaczył szczegóły tych spraw oraz często osobiście odbierał ode mnie dokumenty (lub wysyłałem skany tych dokumentów jeżeli było to możliwe) dzięki czemu ja oszczędzałem swój czas a procesowanie wniosków kredytowych było szybsze. Co również ważne, już po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej oraz wypłaceniu pieniędzy przez bank nie było problemu aby skontaktować się z Panem Radosławem - pomagał nam w sprawach związanych z formalnościami które trzeba załatwić w urzędach po zakupie mieszkania. Pan Radosław jest osobą komunikatywną, cierpliwą, traktuje klientów z szacunkiem a ponadto posiada wiedzę i doświadczenie dzięki której potrafi efektywnie załatwiać sprawy finansowe. Polecam wszystkim którzy planują starać się o kredyt.

Ewelina O

1 2 3 4 5
5/5
Dzięki Panu Radosławowi proces załatwiania kredytu hipotecznego przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Pomagał, doradzał i konsultował na każdym etapie procesu, jasno i przystępnie tłumacząc meandry umów, zapisów i warunków bankowych. Gdyby nie pomoc pana Radosława, formalności związane z kredytem potrwałyby dużo dłużej, dlatego zdecydowanie polecam go wszystkim, którzy rozważają zakup nieruchomości posiłkując się kredytem.

Patrycja Kamińska

1 2 3 4 5
5/5
Pan Radosław pomógł wybrać oferty kredytu hipotecznego, załatwił wszystkie formalności włącznie z wyceną mieszkania, wyjaśnił szczegóły w ofertach, przeprowadził mnie przez cały proces bezproblemowo, w efekcie mam zakupione mieszkanie na bardzo dobrych warunkach kredytowych. Szczerze polecam wszystkim.

Marek Sobol

1 2 3 4 5
5/5
Doradca kredytowy godny polecenia. Rzetelny i staranny. Pomógł w uzyskaniu kredytu w sytuacji nietypowej nieruchomości przy niewysokim wkładzie własnym.

Paweł Osówniak

1 2 3 4 5
5/5
Pan Radosław Biadoń zaproponował nam lepsze oferty kredytów hipotecznych niż te, które sami wyszukaliśmy. Zwrócił uwagę na istotne punkty w ofertach (w tym na te niekorzystne), wyjaśnił bardzo dużo, załatwił wszystkie formalności. W sprawie dodatkowych pytań, kontakt mailowy, telefoniczny i osobisty był wygodny dla nas. Wszystko godne polecenia.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.