Radosław Wasilewski

Ekspert finansowy

Adres

Jasna 15 , 00-003 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm

O mnie

Z branżą finansową związany jestem od ponad 16 lat. Współpracowałem z wiodącymi markami pośrednictwa kredytowego, pracowałem również w trzech bankach na stanowisku doradcy kredytowego. Obecnie działam jako niezależny jednoosobowy podmiot a realizowane usługi firmuję swoim nazwiskiem. W mojej pracy szczególny nacisk kładę na zaufanie, skuteczność, kontakt oraz zadowolenie klientów. Więcej informacji oraz opinie klientów na mój temat można znaleźć na portalu sprawdzonyekspert.pl. Moje usługi są bezpłatne dla klienta, a oferta zaproponowana przeze mnie nie jest gorsza niż ta dostępna w banku. Zapraszam do współpracy.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 118 opinii

Joanna Molęda

1 2 3 4 5
5/5
Przed zaciągnięciem kredytu hipotecznego, postanowiliśmy skontaktować się z kompetentnym doradcą kredytowym. Poprzez dobre rekomendacje postanowiliśmy, że skorzystamy z pomocy pana Radosława. Od samego początku współpraca układała się bardzo dobrze. Na pierwszym spotkaniu w sposób rzetelny i na spokojnie, zostały nam przedstawione oferty kilku banków. Podczas kolejnego spotkania wszystko to, co musimy spełnić i dostarczyć, aby otrzymać kredyt na zadowalającą nas sumę. W konsekwencji zostały nam przedstawione warunki do trzech banków, z czego jeden z nich proponował nam najwyższą z możliwych kwot. W zasadzie postawiliśmy wszystko ( w tym trudnym okresie na uzyskanie kredytu) na jedną kartę i Pan Radosław złożył papiery do tego banku. Po długiej drodze z załatwianiem potrzebnych papierów...udało się! i otrzymaliśmy kredyt. Trwało to dość długo ( poprzez sterty potrzebnych dokumentów) ale finał jest bardzo zadowalający i z pewnością samodzielnie nie bylibyśmy w stanie tego ogarnąć. Pan Radosław był zawsze do naszej dyspozycji (mimo przebywania na urlopie kontaktował się telefonicznie). Jeśli jakieś dokumenty były dodatkowo wymagane do dostarczenia do banku, niezwłocznie dostawaliśmy informacje i instrukcje, aby proces przebiegał sprawnie. Gorąco polecamy!

Monika Zasada

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam p. Radosława. Pomógł mi znaleźć najlepszy dla mnie bank, który udzielił mi kredytu. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, przeszedł ze mną przez całą procedurę. Bardzo dziękuję!

Marek i Olga

1 2 3 4 5
5/5
Cały proces znalezienia najkorzystniejszej dla nas oferty kredytu hipotecznego przebiegł szybko i sprawnie. Pan Radosław był pomocny, cierpliwie odpowiadał na pojawiające się pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Będziemy polecać Pana Radosława za jego kompetencje i podejście do klienta

Sylwia

1 2 3 4 5
5/5
Rekomenduję współpracę z Panem Radosławem. Można liczyć na bardzo profesjonalne doradztwo. Pan Radosław jest człowiekiem serdecznym, niezwykle kompetentnym i zaangażowanym we wsparcie kredytobiorcy od samego początku organizacji kredytu do samego końca. Polecam i dziękuję.

kamil

1 2 3 4 5
5/5
Z czystym sumieniem polecam Pana Radosława. Wiedza dostępna o każdej porze, nawet po realizacji transakcji, profesjonalne podejście, minimalizacja spraw formalnych po naszej stronie do minimum. 10/10!

Filip Janik

1 2 3 4 5
5/5
Gorąco polecam Pana Radosława jako eksperta kredytowego. Od samego początku współpraca układała się znakomicie. Po paru wymienionych e-mailach dostaliśmy oferty banków, z którymi mogliśmy się zapoznać. W momencie wybrania oferty wszystkie za i przeciw zostały nam przedstawione w rzetelny i wyczerpujący sposób. Pan Radosław był zawsze sumienny i dyspozycyjny, odbierał za każdym razem jak dzwoniłem. Jeżeli nie mógł odebrać to bardzo szybko oddzwaniał. Dzięki fachowej pomocy zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i otrzymaliśmy pozytywną decyzję kredytową. Współpraca z Panem Radosławem to czysta przyjemność. Szczerze polecam.

Maciej Ploch

1 2 3 4 5
5/5
Z pełnym przekonaniem o tym, że się nie zawiedziecie mogę polecić kontakt z Panem Radosławem i jego zespołem. Mój bank zwlekał ze zorganizowaniem kredytu i pojawiło się ryzyko, że przepadnie mi możliwość podpisania korzystnej umowy. Pan Radosław w ciągu 48 godzin od złożenia wniosku zorganizował wiążącą ofertę z banku. Pełne informacje, jasny obraz kosztów, praktyczne doradztwo, wszystko łopatologicznie i w bardzo miłej atmosferze. Szczerze i serdecznie polecam.

Oliwia

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze polecam Pana Radosława. Pomógł mi w przejściu przez cały proces przygotowania wymaganych dokumentów i finalnie w uzyskaniu kredytu. Udzielał trafnych i pomocnych wskazówek i porad, w razie jakichkolwiek pytań pozostawał w stałym kontakcie. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalne. Polecam.

Damian

1 2 3 4 5
5/5
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Radosława. Elastyczny w kwestii spotkań, rzeczowo przedstawia i analizuje oferty różnych banków krok po kroku. Pomaga w przygotowaniu wniosków oraz dokumentacji. Z pomocą Pana Radosława udało się szybki i bezboleśnie przejść proces oraz uruchomić kredyt. Polecam!

Mateusz

1 2 3 4 5
5/5
Ekspert przez wielkie E. Cały proces kredytowania zrealizowany bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Zawsze dostępny pod telefonem, służy doświadczeniem. Polecam w 100%.

Zamów bezpłatną konsultację


lub napisz, oddzwonię
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.