Radosław Wasilewski

Ekspert finansowy

Adres

Jasna 15 , 00-003 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm

O mnie

Z branżą finansową związany jestem od ponad 16 lat. Współpracowałem z wiodącymi markami pośrednictwa kredytowego, pracowałem również w trzech bankach na stanowisku doradcy kredytowego. Obecnie działam jako niezależny jednoosobowy podmiot a realizowane usługi firmuję swoim nazwiskiem. W mojej pracy szczególny nacisk kładę na zaufanie, skuteczność, kontakt oraz zadowolenie klientów. Więcej informacji oraz opinie klientów na mój temat można znaleźć na portalu sprawdzonyekspert.pl. Moje usługi są bezpłatne dla klienta, a oferta zaproponowana przeze mnie nie jest gorsza niż ta dostępna w banku. Zapraszam do współpracy.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 136 opinii

Adrian

1 2 3 4 5
5/5
Dziękujemy za wsparcie w uzyskaniu kredytu hipotecznego - pełen profesjonalizm, szybkie reakcje i szybko uruchomiony kredyt. Pozdrawiam

Damian Popławski

1 2 3 4 5
5/5
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Radosława. To już mój drugi kredyt hipoteczny, który udało nam się uruchomić z pomocą Pana Radka. Elastyczny w kwestii spotkań, rzeczowo przedstawia i analizuje oferty różnych banków krok po kroku. Pomaga w przygotowaniu wniosków oraz dokumentacji. Z pomocą Pana Radosława udało się szybko i bezboleśnie przejść proces oraz uruchomić kredyt. Polecam!

Damian Majorek

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam współpracę z Panem Radosławem Wasilewskim. Cały proces od momentu sprawdzenia aktualnej zdolności kredytowej poprzez wypełnienie niezbędnej dokumentacji, która była dość obszerna poprzez dostarczanie przeze mnie brakujących dokumentów przebiegł bardzo sprawnie, co nie spowodowało wydłużenia procesu przyznania kredytu. Pan Radosław cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania i rozjaśniał wszelkie wątpliwości. Jeżeli ktoś potrzebuje kredytu to jedynym słusznym rozwiązaniem jest kontakt z Panem Radosławem.

Janek

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Pana Radosława Wasilewskiego. Przedstawił oferty i doradził co będzie najlepszą opcją. Pomógł z wszystkimi dokumentami i formalnościami. Udzielił rzetelnych odpowiedzi na wszystkie pytania. Z jego pomocą branie kredytu przebiegło prosto i bezpiecznie. Pełen profesjonalizm.

Daniel Michalski

1 2 3 4 5
5/5
Pan Radosław pomógł na każdym etapie procesu kredytowego od A do Z. Zawsze był dostępny i odpowiadał na każde wątpliwości. Bardzo polecam tego doradcę.

Bartosz B

1 2 3 4 5
5/5
Współpracowałem z Panem Radosławem w ramach pozyskania kredytu w programie Bezpieczny kredyt 2%. Kontakt otrzymałem od siostry której Pan Radosław również pomógł uzyskać kredyt. Od początku Pan Radosław wykazywał się rzetelnością i profesjonalizmem. Program z którego korzystałem był świeżo wprowadzony w banków a mimo to Pan Radosław wszystko wytłumaczył i doradził najlepsze rozwiązania. Dodatkowo pomagał przy obrocie dokumentów Bank-Deweloper-Ja. Na bieżąco informował o postępach i etapach na jakich są wnioski. Już na samym początku poinformował mnie ze szansa na uzyskanie kredytu jest wysoka dzięki swojemu doświadczeniu. Mimo obaw wszystko się udało za co bardzo dziękuje i naprawdę z całego serca polecam.

Dominika Opiela

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panem Radosławem to czysta przyjemność. Od samego początku bardzo mocno zaangażowany w sprawę. Znajduje świetne rozwiązania sytuacji, które dla nas były już bez wyjścia. Każdemu polecam takiego Doradcę, całą procedura przebiegła bardzo tak jak tego oczekiwaliśmy.

Marta I Mariusz

1 2 3 4 5
5/5
Z całego serca polecamy skorzystanie z usług Pana Radosława. Jest to przede wszystkim człowiek kompetentny, rzetelny, sumienny oraz solidny w tym co robi. Świetny kontakt zarówno osobisty, telefoniczny jak i mailowy. Na pierwszym spotkaniu porównał nam oferty banków przystępujących do programu BK2%, później pomógł skompletować niezbedne dokumenty, przy czym zawsze odpowiadał na każde pytania- nawet te najgłupsze :-) Pan Radosław potrafił wszystko wyjaśnić prostym i zrozumiałym językiem. Nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych i jest w stanie rozwiązać każdy problem, który pojawi się na drodze do uzyskania kredytu. Później musieliśmy już tylko czekać, na pozytywną decyzję kredytową. Dodatkowo Pan Radosław punkt po punkcie omówił z nami zaproponowaną przez bank umowę. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną, uśmiechniętą i cierpliwą osobą z którą rozmowa to czysta przyjemność. Doradca godny zaufania i polecenia, bez wątpienia właściwa osoba na właściwym miejscu.

Patrycja Wasilewska

1 2 3 4 5
5/5
W pełni profesjonalny i rzetelny ekspert Kredytowy. Potrafi znaleźć rozwiązanie w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Najważniejsza dla mnie była możliwość ciągłego kontaktu, który z niewiarygodną cierpliwością odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania. Na każde zadane pytanie otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi, a wszystkie wątpliwości znikły już na pierwszym spotkaniu. Proces kredytowy przeprowadzony od samego początku, był dopilnowany na każdym etapie, aż do momentu podpisania umowy kredytowej w banku. Pana Radosława polecam z czystym sumieniem

Grzegorz G.

1 2 3 4 5
5/5
Gorąco polecam współpracę z p. Radosławem - wszystkie sprawy zostały załatwione sprawnie i rzetelnie. Nie było miejsca na wątpliwości czy problemy pozostawione same sobie. Doradca aktywnie przeprowadził mnie przez cały proces zaciągania kredytu. Pożyczkę dostałem zgodnie z planem.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.