Radosław Wasilewski

Ekspert finansowy

Adres

Jasna 15 , 00-003 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm

O mnie

Z branżą finansową związany jestem od ponad 16 lat. Współpracowałem z wiodącymi markami pośrednictwa kredytowego, pracowałem również w trzech bankach na stanowisku doradcy kredytowego. Obecnie działam jako niezależny jednoosobowy podmiot a realizowane usługi firmuję swoim nazwiskiem. W mojej pracy szczególny nacisk kładę na zaufanie, skuteczność, kontakt oraz zadowolenie klientów. Więcej informacji oraz opinie klientów na mój temat można znaleźć na portalu sprawdzonyekspert.pl. Moje usługi są bezpłatne dla klienta, a oferta zaproponowana przeze mnie nie jest gorsza niż ta dostępna w banku. Zapraszam do współpracy.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 125 opinii

Katarzyna Myśliwiec-Czajka

1 2 3 4 5
5/5
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Radosławem. Przeprowadził nas w sposób bardzo profesjonalny i z wielką cierpliwością przez wszystkie kroki do uzyskania kredytu hipotecznego. Po wstępnej rozmowie telefonicznej umówiliśmy się na spotkanie online , podczas którego przedstawił obszerną listę ofert kredytów hipotecznych o parametrach, które nas interesowały. Na etapie przygotowywania przez nas niezbędnych dokumentów byliśmy cały czas w kontakcie i bardzo szybko odpowiadał na pytania i rozwiewał wątpliwości. Po wstępnym wyborze przez nas 3 ofert przygotował wnioski do banków, podpisanie wniosków to było nasze jedyne spotkanie w formie stacjonarnej. Następnie po uzyskaniu pozytywnych decyzji wybraliśmy najdogodniejszą dla nas ofertę, a Pan Radosław umówił spotkanie z pracownikiem banku w celu podpisania umowy kredytowej. Zdjęcie z nas ciężaru załatwiania wszystkich formalności związanych z kredytem było dla nas ogromnym ułatwieniem. Serdecznie polecamy tego eksperta kredytowego.

Kamil

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Pana Radosława do oceny oraz wyboru kredytu hipotecznego. Duże zaangażowanie oraz elastyczność, profesjonalne doradctwo od samego początku spotkań. Kontakt również po uruchomieniu kredytu, czy nie potrzebujemy jakiegokolwiek wparcia w dalszych czynnościach bankowych. Polecam z czystym sumieniem.

Krzysztof

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Pana Radosława. Skontaktował się z nami z propozycją przeniesienia kredytu hipotecznego do innego banku. Pozwoliło to ostatecznie obniżyć wysokość miesięcznej raty o ok. 20%. Otrzymaliśmy oferty kilku banków do wyboru ze szczegółowym porównaniem kosztów początkowych i miesięcznych, specjalnych warunków i możliwości dodatkowego obniżenia oprocentowania. Za jego pośrednictwem złożyliśmy wniosek o wybrany kredyt. Przez cały proces pozostawał z nami w kontakcie i wskazywał kolejne kroki niezbędne do przeniesienia kredytu. Po podpisaniu umowy kredytowej monitorował oferty banków na wypadek gdyby przed uruchomieniem kredytu pojawiła się lepsza oferta. Dzięki Panu Radosławowi udało się uniknąć wysokich kosztów wcześniejszej spłaty kredytu. Zaoferował także pokrycie kosztów wyceny nieruchomości. Pan Radosław jest świetnie zorientowany w branży kredytów, potrafi wyjaśnić wszelkie zawiłości, a kontakt z nim przebiegał bez zarzutów.

Łukasz Kusy

1 2 3 4 5
5/5
Pan Radosław po zebraniu informacji na temat stanu faktycznego kredytu oraz sytuacji finansowej przygotował ofertę dzięki której udało się obniżyć oprocentowanie o 2,4 %. Operacja przeprowadzona sprawnie i niemal bez wychodzenia z domu. Serdecznie polecam. To już kolejny raz kiedy korzystam ze wsparcia Pana Radosława i jestem bardzo zadowolony!

Jacek Jaworski

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam. Przekrojowo, obiektywnie i szczegółowo przedstawiona oferta banków. Pan Radosław był w pełni dostępny, doradzał i wspierał nas w całym procesie, zakończonym sukcesem.

Arek Bratowski

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam współpracę z Panem Radosławem Wasilewski. Jego pomoc w przygotowaniu oraz pełna informacja odnośnie kredytów na najwyższym poziomie. Duża klasa i pełny profesjonalizm

Danuta Daśko

1 2 3 4 5
5/5
Kontakt do Pana Radosława otrzymałam z polecenia, zgodnie z rekomendacjami Pan Radosław okazał się osobą kompetentną, rzetelną i skuteczną w swoich działaniach. Bardzo zależało mi na szybkim uzyskaniu kredytu. Zaangażowanie, wiedza i sprawność w działaniach Pana Radosława pozwoliła mi na uzyskanie kredytu na odpowiadających mi warunkach i w oczekiwanym czasie. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pana Radosława, tak jak mi polecono, gdyż potwierdziło się, że jest osoba godną zaufania.

Joanna Molęda

1 2 3 4 5
5/5
Przed zaciągnięciem kredytu hipotecznego, postanowiliśmy skontaktować się z kompetentnym doradcą kredytowym. Poprzez dobre rekomendacje postanowiliśmy, że skorzystamy z pomocy pana Radosława. Od samego początku współpraca układała się bardzo dobrze. Na pierwszym spotkaniu w sposób rzetelny i na spokojnie, zostały nam przedstawione oferty kilku banków. Podczas kolejnego spotkania wszystko to, co musimy spełnić i dostarczyć, aby otrzymać kredyt na zadowalającą nas sumę. W konsekwencji zostały nam przedstawione warunki do trzech banków, z czego jeden z nich proponował nam najwyższą z możliwych kwot. W zasadzie postawiliśmy wszystko ( w tym trudnym okresie na uzyskanie kredytu) na jedną kartę i Pan Radosław złożył papiery do tego banku. Po długiej drodze z załatwianiem potrzebnych papierów...udało się! i otrzymaliśmy kredyt. Trwało to dość długo ( poprzez sterty potrzebnych dokumentów) ale finał jest bardzo zadowalający i z pewnością samodzielnie nie bylibyśmy w stanie tego ogarnąć. Pan Radosław był zawsze do naszej dyspozycji (mimo przebywania na urlopie kontaktował się telefonicznie). Jeśli jakieś dokumenty były dodatkowo wymagane do dostarczenia do banku, niezwłocznie dostawaliśmy informacje i instrukcje, aby proces przebiegał sprawnie. Gorąco polecamy!

Monika Zasada

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam p. Radosława. Pomógł mi znaleźć najlepszy dla mnie bank, który udzielił mi kredytu. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, przeszedł ze mną przez całą procedurę. Bardzo dziękuję!

Marek i Olga

1 2 3 4 5
5/5
Cały proces znalezienia najkorzystniejszej dla nas oferty kredytu hipotecznego przebiegł szybko i sprawnie. Pan Radosław był pomocny, cierpliwie odpowiadał na pojawiające się pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Będziemy polecać Pana Radosława za jego kompetencje i podejście do klienta

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.