Sebastian Tarczyński

Ekspert finansowy

Adres

Leszno 8 Lokal 9, 01-192 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 1 opinia

Michał Jeżyna

1 2 3 4 5
5/5
Współpracę z Panem Sebastianem Tarczyńskim oceniam na najwyższym poziomie. Pan Sebastian od samego początku dał się poznać jako profesjonalista w swej dziedzinie. Przedmiotem naszej współpracy było uzyskanie kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, gdzie Pan Sebastian na początku przedstawił kilka ofert banków, a następnie krok po kroku przeprowadzał przez proces uzyskania kredytu, tłumacząc przy tym wszelkie zawiłości i udzielając odpowiedzi na wszystkie pytania - a wszystko to przebiegało w przyjaznej atmosferze. Swym czujnym okiem nadzorował cały proces - od złożenia niezbędnych dokumentów do banku aż do podpisania umowy kredytowej, jak również udziela merytorycznego wsparcia już w czasie wypłacania kredytu. Na pochwałę również zasługuje dyspozycyjność Pana Sebastiana, bezproblemowy kontakt osobisty oraz telefoniczny i e-mailowy. Pełen profesjonalizm, z czystym sumieniem mogę polecić nawiązanie współpracy z Panem Sebastianem. :)

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.