Sławomir Jabłonowski

Ekspert finansowy

Dobro klienta jest dla mnie priorytetem

Adres

Mazurska 10-12 Lokal 17A, 10-512 Olsztyn
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Menadżer, Ekspert Finansowy, Pośrednik w obrocie nieruchomościami. Od 2010 r. związany z branżą finansową, od 2014 r. również w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, swoje doświadczenie zdobywałem w największych instytucjach doradztwa finansowego w Polsce. Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy kilkuset zadowolonych klientów spełniło swoje marzenia o własnym “M”. Cechuje mnie ambicja, rzetelność i dobre relacje z klientami. Od wielu lat działam przede wszystkim na rekomendacjach. Każdą sprawę traktuję jak własną.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.