Szymon Bandasz

Ekspert finansowy

Adres

Wybickiego 6 , 61-529 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

W świecie finansów nawet pozornie identyczne produkty mogą się znacząco różnić. Dlatego dobrze jest skorzystać z pomocy specjalisty, który znajdzie optymalne rozwiązanie, wyjaśni produkt i porówna go z ofertami innych instytucji finansowych.
Od 2005 roku pomagam klientom dokonywać trafnych wyborów w świecie finansów osobistych. Dzięki doświadczeniu w bankowości i ubezpieczeniach oraz zdolnościom analitycznego myślenia prawie zawsze jestem w stanie pomóc klientowi załatwić jego sprawę w interesującym go terminie. Jeżeli nie ma w danej chwili takiej możliwości, pomagam przygotować się do realizacji jego celu w późniejszym okresie – czasem po roku, dwóch z sukcesem finalizujemy plan.
Polecam kontakt do siebie wszystkim tym, którzy stoją przed decyzją o wyborze kredytu hipotecznego, a także tym, którzy już znaleźli dla siebie optymalne rozwiązanie kredytowe, ale nie mają czasu, ochoty czy kompetencji, by zająć się licznymi formalnościami w trakcie całego procesu kredytowania.
Polecam także kontakt w kwestiach takich jak kredyty gotówkowe, ubezpieczenia majątkowe oraz ubezpieczenia na życie.
W sprawach ubezpieczeniowych pomagam zarówno „klientom hipotecznym” tak, by odpowiednio przygotować ubezpieczenia pod wymagania banku, ale także klientom chcącym jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich.

Do usłyszenia, do zobaczenia
pozdrawiam
Szymon Bandasz

Tel: 500 165 895
Mail: szymon.bandasz@grupaang.pl

Opinie

1 2 3 4 5
5 22 opinie

Paweł Kotecki

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo dziękuję za profesjonalizm oraz za bardzo szybko załatwiony temat!

Justyna Kolasińska

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalny doradca, z elastycznym czasem pracy, sprawnie wspiera przy wszystkich formalnościach. Zawsze spokojnie i dokładnie wytłumaczy, cierpliwy, pogodny, wspiera do samego końca (a nawet dwa dni dłużej). Już kilka kredytów za nami - a nie byłam prostym przypadkiem :) Zdecydowanie polecam.

Mikołaj Zygmański

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo sprawny proces i profesjonalne doradztwo.

Jakub Czajka

1 2 3 4 5
5/5
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Szymona jako doradcę kredytowego oraz ubezpieczeniowego. Jest osobą z dużą wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu potrafi zawsze dobrać propozycje rozwiązań pod konkretne indywidualne potrzeby. Podczas załatwiania kredytu hipotecznego na początku 2020 r. Pan Szymon udzielił nam z żoną pełnego wsparcia, przeprowadzając nas przez cały proces "za rękę", skrupulatnie dopilnowując wszystkich szczegółów. Dzięki temu (pomimo dodatkowych zawirowań związanych z początkiem pandemii) cały proces przeszliśmy bezstresowo. Później poleciliśmy kontakt do Pana Szymona kilku znajomym, którzy również byli bardzo zadowoleni i dziękowali nam za polecenie tak profesjonalnego kontaktu :) Sami nadal regularnie korzystamy ze wsparcia Pana Szymona w zakresie ubezpieczeń (mieszkaniowe, turystyczne, emerytalne itd.). Zdecydowanie POLECAM!

Jan M

1 2 3 4 5
5/5
Każdemu, kto zastanawia się nad kredytem, polecam Pana Szymona. Współpraca jest czystą przyjemnością. Ogromny plus za zaangażowanie i gotowość do wyjaśnienia nawet najdrobniejszych szczegółów. Udało mi się współpracować podczas dwóch kredytów hipotecznych i jestem pewien, że gdy będę potrzebował pomocy przy kolejnym, zwrócę się do Pana Szymona.

Aurelia Chojnacka

1 2 3 4 5
5/5
Polecam współpracę z Panem Szymonem każdej osobie, która szuka profesjonalnego doradcy w zakresie kredytów i ubezpieczeń. Pan Szymon jest naprawdę wyjątkową osobą, kompetentny, pomocny, cierpliwy i uśmiechnięty. Pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie, wskaże alternatywy, przeprowadzi przez cały, zawiły proces kredytowy. Doradzi w zakresie ubezpieczeń. Dodatkowo zawsze pamięta "za Klienta" kiedy oferta wygasa i pora pomyśleć o kolejnej:) Klient czuje się "zaopiekowany" i bezpieczny. Dziękuję i polecam:)

Joanna Brodniak

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze polecam współpracę z Panem Szymonem. Dzięki niemu cała procedura kredytowa stała się bardzo jasna, klarowna i niestresująca. Zawsze dbał o moje interesy, cierpliwie słuchał moich pytań i ze spokojem objaśniał wszystkie dotstępne opcje, które dopasowywał do moich potrzeb.

Anna Wojtkowiak

1 2 3 4 5
5/5
Wysokiej klasy specjalista. Pomocny w każdym aspekcie nawet i życiowym. Dbał o nasze interesy na każdym etapie współpracy. Współpracy lepszej nie mogłam sobie wymarzyć. Serdecznie polecam Pana Szymona. Śmiało mogę powiedzieć, iż lepszego specjalisty w powiecie poznańskim jak i nawet w województwie wielkopolskim nie znajdziecie. Pan Szymon pomógł nam spełnić nasze największe marzenie jakim było kupno domu jednorodzinnego i to się udało. Bardzo dziękujemy!

Dominik Jankowiak

1 2 3 4 5
5/5
Z Panem Szymonem można powiedzieć współpracuje od lat. Dwie sprawy kredytu hipotecznego mimo ciężkich warunków do spełnienia udało się wszystko doprowadzić do końca na korzystanych warunkach. Kredyt gotówkowy tak samo sprawnie i bez żadnych komplikacji a na dodatek od ręki załatwione ubezpieczenie majątkowe na lepszych warunkach niż to które miałem dotychczas. Mam nadzieję na pomyślą współprace jeszcze nie raz.

Radek

1 2 3 4 5
5/5
Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalne doradztwo w zakresie kredytu hipotecznego. Pan Szymon wykazał ogrom wsparcia podczas całego procesu na najwyższym poziomie. Gorąco polecam współpracę z p. Szymonem.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.