Szymon Bandasz

Ekspert finansowy

Adres

Wybickiego 6 , 61-529 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

W świecie finansów nawet pozornie identyczne produkty mogą się znacząco różnić. Dlatego dobrze jest skorzystać z pomocy specjalisty, który znajdzie optymalne rozwiązanie, wyjaśni produkt i porówna go z ofertami innych instytucji finansowych.
Od 2005 roku pomagam klientom dokonywać trafnych wyborów w świecie finansów osobistych. Dzięki doświadczeniu w bankowości i ubezpieczeniach oraz zdolnościom analitycznego myślenia prawie zawsze jestem w stanie pomóc klientowi załatwić jego sprawę w interesującym go terminie. Jeżeli nie ma w danej chwili takiej możliwości, pomagam przygotować się do realizacji jego celu w późniejszym okresie – czasem po roku, dwóch z sukcesem finalizujemy plan.
Polecam kontakt do siebie wszystkim tym, którzy stoją przed decyzją o wyborze kredytu hipotecznego, a także tym, którzy już znaleźli dla siebie optymalne rozwiązanie kredytowe, ale nie mają czasu, ochoty czy kompetencji, by zająć się licznymi formalnościami w trakcie całego procesu kredytowania.
Polecam także kontakt w kwestiach takich jak kredyty gotówkowe, ubezpieczenia majątkowe oraz ubezpieczenia na życie.
W sprawach ubezpieczeniowych pomagam zarówno „klientom hipotecznym” tak, by odpowiednio przygotować ubezpieczenia pod wymagania banku, ale także klientom chcącym jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich.

Do usłyszenia, do zobaczenia
pozdrawiam
Szymon Bandasz

Tel: 500 165 895
Mail: szymon.bandasz@grupaang.pl

Opinie

1 2 3 4 5
5 1 opinia

Beata Skaza

1 2 3 4 5
5/5
Pełen profesjonalizm, pomoc na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.