Tomasz Szlachta

Ekspert finansowy

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 25 opinii

Natalia

1 2 3 4 5
5/5
Chciałabym podziękować p.Tomaszu za pomoc w zaltwieniu kredytu. Dla mnie - nie obywatelki Polski - było to zbyt trudne zadanie ale z kompetentną pomocą wszystko dało się załatwić w krótki termin. P.Tomasz potrafi znależć indywidualne podejscie do klienta, oddaje się sprawie na 100%. Bardzo dziekuję za współpracę, a szczegulnie za tłumaczenie dla mnie wszystkich kredytowych niuansów i cierpliwość. Щиро вдячна!

Agata i Kuba

1 2 3 4 5
5/5
Polecamy Pana Tomasza gorąco. Cała procedura załatwiania kredytu trwała ok. miesiąca. Pan Tomek od pierwszego spotkania wszystko szczegółowo wyjaśniał i cierpliwie odpowiadał na każde pytanie. Był z nami wszędzie kiedy tego potrzebowaliśmy: i w banku, i u notariusza. Jednym słowem Pan Tomasz to rzetelny, kompetentny, uczciwy człowiek znający się na rzeczy. Osoba na prawdę godna polecenia. SERDECZNIE POLECAMY

Artur i Kasia

1 2 3 4 5
5/5
Polecamy współpracę z Panem Tomaszem. Bardzo szybko i sprawnie załatwił naszą sprawę pomimo utrudnionej sytuacji związanej ze zmianą pracy i komplikacji kredytowych. Dzięki temu teraz możemy cieszyć się własnym M3:). Polecamy serdecznie:)

Piotr

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Pana Tomasza, osoba rzetelna zawsze znajdująca czas na rozwianie wszelkich wątpliwości i potrafiąca zapiąć wszystkie formalności na czas. Mieliśmy dosyć krótki okres na "załatwienie" kredytu hipotecznego i bez pomocy pana Tomasz pewnie by się nie udało.

Justyna i Sylwek

1 2 3 4 5
5/5
Kontakt do Pana Tomka Szlachty dostaliśmy od naszych znajomych, którzy korzystali z Jego pomocy w uzyskaniu kredytu. Z pełnym zaufaniem powierzyliśmy dla Pana Tomka sprawę naszego kredytu hipotecznego. W porównaniu do innych doradców bankowych Pan Tomek był obiektywny i przedstawił nam oferty kredytów różnych banków - a nie tylko jednego. Pomógł wybrać najlepszą ofertę w naszej sytuacji. Wszystkie formalności załatwił za nas. Był obecny w trakcie podpisywania umowy kredytowej i czuwał nad całością sprawy. Ponadto po uzyskaniu kredytu mamy cały czas kontakt z Panem Tomkiem i w każdej chwili możemy skorzystać z Jego pomocy. Już polecamy go naszym znajomym. Pan Tomasz Szlachta jest osobą profesjonalną i z czystym sumieniem zachęcamy do skorzystania z Jego wiedzy i doświadczenia. Załatwienie kredytu było czystą przyjemnością. Dziękujemy za okazaną pomoc. Życzymy wielu udanych transakcji i rosnącego grona zadowolonych klientów.

Andrzej

1 2 3 4 5
5/5
KRÓTKO I NA TEMAT: Sumienna i rzetelna osoba, uprzejmie służąca swoim doradztwem w trakcie i po fakcie załatwiania spraw kredytowych.

Ania

1 2 3 4 5
5/5
Jak ktoś mnie zapyta, czy znam dobrego Doradcę Kredytowego to z czystym sumieniem polecę Pana Tomasza Szlachtę. Szukając dla siebie najlepszego kredytu hipotecznego miałam kontakt z kilkoma Doradcami Kredytowymi, lecz nikt nie wzbudził mojego zaufania. Do Pana Tomasza trafiłam przez polecenie i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pan Tomasz jest osobą bardzo przyjaźnie nastawioną do Klienta, rzeczową i cierpliwą, co jest bardzo ważne przy tłumaczeniu wszystkich „kruczków” Umowy kredytowej. Wykazuje się dużą wiedzą na temat aktualnej oferty banków i potrafi doradzić, jaka oferta będzie najlepsza dla Klienta nie ukrywając przy tym istotnych, lecz mogących zniechęcić Klienta, warunków. POLECAM WSPÓŁPRACĘ Z PANEM TOMASZEM i życzę wielu sukcesów.

Ola

1 2 3 4 5
5/5
Współpracę z Panem Tomkiem rozpoczęłam z polecenia kolegi. Jestem osobą, która dużo pracuje i sama nie miałabym czasu na załatwianie wszystkich formalności związanych z kredytem. Pan Tomek nie dosyć, że doradził wybór najlepszej opcji to jeszcze wszystkim się zajął. Zawsze obszernie odpowiadał na moje pytania i służył pomocą także w kwestiach związanych ze sprzedażą mieszkania. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Tomka. Jeszcze raz Dziękuję :-)

Inez i Paweł

1 2 3 4 5
5/5
Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Tomaszem ;) Doskonale orientuje się w zakresie dostępnych na rynku kredytów dostosowanych do potrzeb klienta. Jasno i w przystępny sposób wyjaśnia wszystkie zagadnienia. Zawsze dostępny i gotowy do pomocy, na bieżąco informuje o postępie sprawy. Nawet podczas wyjazdu, urlopu odpowiadał na moje pytania, smsy, maile. Bardzo szybko i sprawnie przeprowadził cały proces kredytowy, dopingując przy tym w stresowych momentach. Co ważne otwarcie i szczerze informuje o mogących wystąpić problemach. Jednak w takich sytuacjach potrafi skupić uwagę klienta na znalezieniu rozwiązania. Jest osobą kompetentną i godną zaufania. Panie Tomku serdecznie dziękujemy za współpracę i pomoc, a wszystkim zainteresowanym z czystym sumieniem polecamy Zawodowego Droradcę :)

Wioletta i Grzegorz

1 2 3 4 5
5/5
Gorąco polecam Pana Tomasza. Mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy na takiego fachowca. To człowiek z ogromną wiedzą, bardzo wysoką kulturą osobistą. Cechuje Go również miłe podejście do klienta, ogromne zaangażowanie w pracę.Mieliśmy problem z otrzymaniem kredytu na mieszkanie. W pewnym momencie chcieliśmy już zrezygnować, ale dzięki Panu Tomkowi który załatwiał za nas wszystko i wspierał na każdym etapie pozostaje nam cieszyć się upragnionym mieszkaniem. Profesjonalista to mało powiedziane, dla Pana Tomasza nie ma rzeczy niemożliwych. POLECAMY ! NAPRAWDĘ WARTO! DZIĘKUJEMY BARDZO!

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.