Wioleta Lewandowska

Ekspert finansowy

Adres

Oławska 17 Lokal 2, 50-123 Wrocław
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 1 opinia

Krzysztof Janiak

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalna obsługa w zakresie ubezpieczeń majątkowych. Zawsze ubezpieczałem się w jednym towarzystwie, niby topowe i bardzo znane ale okazało się, że za tą samą cenę mogę mieć szerszy zakres ubezpieczenia i assistance domowy w cenie także serio jestem zadowolony :)

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.