Wojciech Klichamer

Ekspert finansowy

Zadowolenie klientów najlepszym dowodem skutecznego wsparcia

Adres

Wybickiego 6 , 61-529 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Nazywam się Wojciech Klichamer. W branży finansowej i pośrednictwie kredytowym pracuję od 2008 roku. Wcześniej pracowałem jako ekspert w DB Kredyt oraz jako menadżer w Nfinar.
Jestem absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Marketing i Zarządzanie.
Współpracuję z największymi bankami, biurami nieruchomości i deweloperami.
W mojej pracy na pierwszym miejscu stawiam wysoką jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm. Dzięki takiemu podejściu uzyskuję dalsze polecenia od zadowolonych klientów.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 26 opinii

Katarzyna Tomaszewska

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecam wybór Pana Wojciecha do którego sama trafiłam z polecenia. Nasza współpraca przebiegła w bardzo miłej atmosferze pełnej profesjonalizmu. Juz od pierwszego spotkania Pan Wojciech przedstawił mi możliwości kredytowe i szczegółowo omówił poszczególne etapy procesu. Zachowany był stały kontakt i otrzymałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Zaangażowanie Pana Wojciecha jest nieocenione a działania podejmowane są błyskawicznie. Podejście do klienta jest bardzo indywidualne i budzące zaufanie. Kredyt hipoteczny tylko z Panem Wojciechem :)

Dawid Tęgos

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panem Wojciechem to czysta przyjemność. Jest to człowiek profesjonalny o indywidualnym podejściu do klienta,na każde pytania odpowiada w sposób prosty i wyczerpujący.

Kasia

1 2 3 4 5
5/5
Pan Wojciech jest najlepszym doradcą kredytowym jakiego spotkaliśmy z mężem, a sprawdzaliśmy kilku. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Kontakt z Panem jest Wojciechem jest świetny - odpisuje ekspresowo na wiadomości i „popycha” sprawy jak najszybciej się da dla klienta. Pan Wojciech odpowiada wyczerpująco na pytania, tłumaczy wszystkie zagadnienia tak długo, póki kompletny laik nie zrozumie danych rzeczy dot. kredytu. Jeśli jest jakaś niejasna sprawa Pan Wojciech zasięga porad i odpowiada na pytania. Z czystym sumieniem moje polecić Pana Wojciecha każdemu jako doradcę kredytowego.

Agata i Mateusz Nijakowie

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecamy współpracę z Panem Wojciechem wszystkim niezdecydowanym! Współpraca przebiegała bardzo efektywnie, Pan Wojciech jest specjalistą w swojej dziedzinie, doskonale tłumaczy wszelkie niejasności związane z kredytem oraz zawsze próbuje znaleźć najlepsze rozwiązania dla swoich klientów, przy czym nie sugeruje jedynego możliwego rozwiązania, a pozostawia klientom wybór. Dla nas miało to duże znaczenie. Kontakt z Panem Wojciechem nigdy nie był utrudniony, mogliśmy zgłaszać się z wątpliwościami mailowo i/lub telefonicznie i zawsze dostaliśmy odpowiedź. Jest człowiekiem bardzo życzliwym i pomocnym. Polecamy z całego serca, dzięki pomocy p. Wojciecha spełniło się nasze marzenie o domu :)

Marta i Damian Knopik

1 2 3 4 5
5/5
Wybór doradcy jakim jest Pan Wojciech było idealną decyzją. W rzetelny i profesjonalny sposób przeprowadził nas przez proces uzyskania kredytu hipotecznego. Biorąc pod uwagę, że decyzję o staranie się "kredytu 2%" podjęliśmy w listopadzie tego roku,dzięki Panu Wojciechowi pozytywną decyzję uzyskaliśmy już w grudniu. Potrafi w klarowny sposób wyjaśnić poszczególne etapy przez jaki kredytobiorca będzie musiał przejść. Bezproblemowa komunikacja w razie wszelkich wątpliwości. Z całego serca polecamy Pana Wojciecha przyszłym kredytobiorcom.

Kacper Hozakowski

1 2 3 4 5
5/5
Z czystym sumieniem mogę polecić i zachęcić do współpracy z Panem Wojciechem. Nasza współpraca przebiegła w bardzo miły i profesjonalny sposób. Pan Wojciech przeprowadził nas za przysłowiową "rękę" przez cały proces i z miejsca odpowiadał na wszystkie nurtujące nas pytania.

Claudia Welten

1 2 3 4 5
5/5
Trafiłam do Pana Wojciecha z polecenia i nie żałuję. Profesjonalna i miła obsługa. Szczerze polecam.

Julia&Patryk Kurkiewicz

1 2 3 4 5
5/5
Pomoc Pana Wojciecha była nieoceniona. Pan Wojciech podszedł do naszej sytuacji bardzo indywidualnie. Poświęcił nam tyle czasu ile wymagała sytuacja. Przygotowuje rozwiązania i odpowiada na nawet najbardziej trywialne pytania, starając się przy tym wytłumaczyć zagadnienie tak aby klient dokładnie zrozumiał każdy krok. Pomoc w przygotowaniu dokumentacji i przeprowadzenie przez cały proces pozyskania kredytu był profesjonalny i ekspresowy, a przy tym p. Wojciech jest bardzo sympatycznym i kontaktowym człowiekiem. Szczerze polecamy! :)

Julia Chomicz

1 2 3 4 5
5/5
Pan Wojciech poświęcił nam bardzo, bardzo dużo czasu. Pomimo naszej zagmatwanej sytuacji, Pan Wojciech szukał dla nas rozwiązań, dużo z nami rozmawiał i wypracował takie rozwiązanie, dzięki któremu mamy dziś wymarzony dom. Pan Wojciech ZAWSZE odbierał od nas telefon i ZAWSZE odpowiadał na szereg naszych pytań, wszystko nam wyjaśniał z ogromną dozą cierpliwości i wiedzy. Nigdy nie zostaliśmy zostawieni sami sobie, nawet był z nami podpisać kredyt, byliśmy otoczeni wspaniałą opieką. W życiu przewinęło nam się kilku różnych doradców finansowych na przestrzeni lat i absolutnie żaden nie dorasta Panu Wojciechowi do pięt pod względem kultury osobistej, wiedzy i doświadczenia. BARDZO POLECAM szczególnie zdecydowanym osobom, bo współpraca z Panem Wojtkiem kończy się sukcesem!

Sonia Bronder-Karaś

1 2 3 4 5
5/5
Pan Wojciech poświęcił nam dosłownie rok od momentu kiedy wyhaczylismy się wzajemnie przy okazji targów mieszkań do momentu odebrania przez nas kluczy do wymarzonego domu. W naszej nieoczywistej sytuacji finansowej, podczas stale zmieniających się warunków na rynku kredytów hipotecznych, Pan Wojciech na nasza prośbę regularnie kontrolował nasze mozliwosci kredytowe i cierpliwie odpowiadał na pytania i wątpliwości, nawet późnym wieczorem, a w końcu pomógł dopiąć wszystkie formalności związane już z podejmowaniem kredytu. Zanim zdecydowaliśmy się na współpracę z Panem Wojciechem, konsultowaliśmy się z kilkoma doradcami, jednak nikt nie podszedł do naszej sprawy tak profesjonalnie i rzetelnie jak on. Bez wahania jesteśmy w stanie polecić współpracę.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.