Wojciech Klichamer

Ekspert finansowy

Zadowolenie klientów najlepszym dowodem skutecznego wsparcia

Adres

Wybickiego 6 , 61-529 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Nazywam się Wojciech Klichamer. W branży finansowej i pośrednictwie kredytowym pracuję od 2008 roku. Wcześniej pracowałem jako ekspert w DB Kredyt oraz jako menadżer w Nfinar.
Jestem absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Marketing i Zarządzanie.
Współpracuję z największymi bankami, biurami nieruchomości i deweloperami.
W mojej pracy na pierwszym miejscu stawiam wysoką jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm. Dzięki takiemu podejściu uzyskuję dalsze polecenia od zadowolonych klientów.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 18 opinii

Julia Chomicz

1 2 3 4 5
5/5
Pan Wojciech poświęcił nam bardzo, bardzo dużo czasu. Pomimo naszej zagmatwanej sytuacji, Pan Wojciech szukał dla nas rozwiązań, dużo z nami rozmawiał i wypracował takie rozwiązanie, dzięki któremu mamy dziś wymarzony dom. Pan Wojciech ZAWSZE odbierał od nas telefon i ZAWSZE odpowiadał na szereg naszych pytań, wszystko nam wyjaśniał z ogromną dozą cierpliwości i wiedzy. Nigdy nie zostaliśmy zostawieni sami sobie, nawet był z nami podpisać kredyt, byliśmy otoczeni wspaniałą opieką. W życiu przewinęło nam się kilku różnych doradców finansowych na przestrzeni lat i absolutnie żaden nie dorasta Panu Wojciechowi do pięt pod względem kultury osobistej, wiedzy i doświadczenia. BARDZO POLECAM szczególnie zdecydowanym osobom, bo współpraca z Panem Wojtkiem kończy się sukcesem!

Sonia Bronder-Karaś

1 2 3 4 5
5/5
Pan Wojciech poświęcił nam dosłownie rok od momentu kiedy wyhaczylismy się wzajemnie przy okazji targów mieszkań do momentu odebrania przez nas kluczy do wymarzonego domu. W naszej nieoczywistej sytuacji finansowej, podczas stale zmieniających się warunków na rynku kredytów hipotecznych, Pan Wojciech na nasza prośbę regularnie kontrolował nasze mozliwosci kredytowe i cierpliwie odpowiadał na pytania i wątpliwości, nawet późnym wieczorem, a w końcu pomógł dopiąć wszystkie formalności związane już z podejmowaniem kredytu. Zanim zdecydowaliśmy się na współpracę z Panem Wojciechem, konsultowaliśmy się z kilkoma doradcami, jednak nikt nie podszedł do naszej sprawy tak profesjonalnie i rzetelnie jak on. Bez wahania jesteśmy w stanie polecić współpracę.

Patrycja Nowak

1 2 3 4 5
5/5
O Panu Wojtku dowiedziałam się dużo wcześniej od mojego rodzeństwa. Od początku współpracy miałam ogromne poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Pan Wojtek okazał się doradcą o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, przekazał rzetelne informacje i pomógł dopasować najlepszą dla mnie ofertę. Ponadto, wykazał się niezwykłą kulturą osobistą, empatią i zaangażowaniem w wykonywane obowiązki na każdym etapie współpracy. Szczerze polecam Pana Wojtka!

Maciej Snela

1 2 3 4 5
5/5
Pana Wojciecha poznałem przez moja żonę; byliśmy po wpłacie rezerwacyjnej na dom i przygotowywaliśmy się do wzięcia kredytu z przerażeniem patrząc, jak z miesiąca na miesiąc topnieje nasza zdolność kredytowa przez inflację. Pan Wojtek w spokojny i fachowy sposób poprowadził nasza sprawę, dobrał optymalny dla nas bank i warunki kredytowe. Zawsze był dyspozycyjny, pomocny i jak wieli zauważa, robił więcej niż musiał! Bardzo dziękuję za jego pomoc w spełnieniu naszego marzenia o swoim domu!

Alicia Angelica Miranda Medina

1 2 3 4 5
5/5
Pan Wojciech bardzo nam pomagał znaleźć najlepsze rozwiązanie kredytowej. Bez jego pomocy nie bylibyśmy w stanie kupić nowego mieszkanie. On nam przetłumaczył od A do Z cały proces i wszystko było jasne i łatwe od początku do końca. Pokazał nam kilka oferty i miał dla nas zawsze dostępność i traktował nas z najwyższym profesjonalizm. Bardzo polecamy Pana Wojciecha.

Paulina Bereś

1 2 3 4 5
5/5
Pan Wojciech to pogromca marż kredytowych, zawsze znajdzie najlepszą ofertę na rynku. Nawiązaliśmy współpracę już drugi raz, co mówi samo za siebie. Nie jest ważne, jak wysoki kredyt jest brany, poziom obsługi jest za każdym razem na najwyższym poziomie. Pan Wojciech robi dużo więcej musi, współpraca nie kończy się na znalezieniu odpowiedniej oferty i podpisaniu umowy kredytowej. Doradza również w innych kwestiach, o których człowiek by nie pomyślał, jak np odpowiednia oferta ubezpieczenia nieruchomości. Byliśmy zachwyceni tym, jak Pan Wojciech przeprowadził nas przez cały proces i dopilnował każdego elementu. Naprawdę szczerze polecam!

Ilona Cieślak

1 2 3 4 5
5/5
O Panu Wojtku dowiedziałam się od znajomych. Bez wychodzenia z domu załatwiłam wszelkie formalności związane z otrzymaniem kredytu hipotecznego. Nigdy wcześniej nie korzystałam z usługi doradczej. Uważałam, że sama wybiorę najlepiej. Poza tym sądziłam, ze doradca finansowy wiąże się z poniesieniem kosztów. Nic bardziej mylnego. Gorąco polecam skorzystanie z profesjonalizmu i doświadczenia zawodowego Pana Wojtka. Szybko i sprawnie pokonaliśmy cały proces biurokracji od podpisania umowy o współpracy, poprzez wybranie najkorzystniejszej oferty kredytowej, przeanalizowaniu umowy bankowej, wypełnieniu deklaracji PCC-3 oraz wypełnieniu i przekazaniu do sądu wniosku o wpisie hipoteki. Zawsze mogłam liczyć na szybką odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Miałam poczucie bezpieczeństwa i nie martwiłam się, że ktoś mnie oszuka podczas podpisywania umowy z deweloperem. Polecam wszystkim takiego doradcę

Ewelina Szkudlarek

1 2 3 4 5
5/5
Do Pana Wojtka trafiłam z polecenia a teraz ja serdecznie i bez wahania polecam korzystać z jego pomocy! Na wyróżnienie zasługuje eksperckie wsparcie jakie otrzymałam na każdym etapie współpracy. Sprawna komunikacja pozwoliła otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania. Polecam Pana Wojtka ze względu na podejście do klienta, profesjonalizm i skuteczne rozwiązania. Łatwo nawiązuję kontakt i posiada przyjazne usposobienie, osoba o wysokiej kulturze osobistej! Ktoś wcześniej napisał i całkowicie się zgadzam- robi więcej niż musi! Najlepszą decyzją ostatniego czasu było wykonanie tego pierwszego telefonu do Pana Wojtka. Dziękuję:)

Marta Bartkowiak

1 2 3 4 5
5/5
Do Pana Wojciecha trafiłam z polecenia i nie mogłam trafić lepiej! Wszystkie wątpliwości zostały bardzo szybko rozwiązane, otrzymaliśmy bardzo fajną propozycję, wszystkie dokument sprawnie załatwione i po 2 miesiącach współpracy mieliśmy już pieniążki, a tym samym nasz wymarzony dom! Pan Wojciech bardzo sprawnie odpisuje na wiadomości i jest przede wszystkim uczicwą i bardzo sympatyczną osobą, z którą miło było współpracować :)

Dawid Wojcieszak

1 2 3 4 5
5/5
Pana Wojciech Klichame jest wysokiej klasy specjalistą. Bardzo szybko i bardzo sprawnie przygotował wszystkie dokumenty. Wspierał nas na każdym etapie procedury kredytowej, przygotowywał wszystkie dokumenty. Panu Wojciechowi podczas współpracy nie umknął żaden szczegół, wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Polecam współpracę z Panem Wojciechem Klichamerem. Jest zawsze zaangażowany, bardzo solidny i rzetelny. Przekazuje wszystkie informacje w sposób jasny i zrozumiały, błyskawicznie odpowiada na każde pytanie.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.