> Finansowanie dla firm

Finansowanie dla firm

Chcesz się spotkać z naszym Ekspertem?

Zespół ANG Biznes tworzą ludzie, którzy z pasją pomagają firmom rozwijać biznes, doradzając najlepsze dla nich rozwiązania finansowe.

„Oferujemy produkty banków, spółek leasingowych, firm faktoringowych oraz instytucji finansowych. Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów sprawia, że jesteśmy w stanie być skutecznym partnerem dla klientów biznesowych, poszukujących finansowania, dzięki czemu będą mogli rozwijać swoją firmę” – powiedział Michał Kuczyński, Zespół wsparcia Ekspertów – produkty dla firm.

Jakie produkty oferujemy?

Kredyty i pożyczki bankowe

Współpracujemy z większością banków funkcjonujących w Polsce. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc przedsiębiorcom wybrać produkty, które odpowiadają ich rzeczywistym potrzebom. Tym samym firmy – zarówno bieżące działania, jak i planowane inwestycje – mogą sfinansować korzystając ze środków pozyskanych w ramach takich produktów jak:

  • pożyczki gotówkowe,
  • kredyty obrotowe,
  • kredyty inwestycyjne,
  • gwarancje bankowe.

W ofercie posiadamy rozwiązania banków komercyjnych i spółdzielczych. Jeśli masz pytania, zastanawiasz się nad tym, który z produktów finansowych wybrać, zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem.

Finansowanie pozabankowe

Przedsiębiorca, oprócz finansowania bankowego, może także skorzystać ze środków firm i funduszy pożyczkowych bądź pożyczek ze środków z Unii Europejskiej. Te ostatnie charakteryzuje niższe oprocentowanie i są często łatwiejsze do uzyskania niż kredyt w banku.

Pozyskanie środków z funduszy pożyczkowych warto rozważyć, jeśli zależy Ci na szybszej decyzji i wypłacie środków niż ma to miejsce w przypadku produktów bankowych.

Leasing

Przedmiotem leasingu może być praktycznie każdy środek trwały. W praktyce oznacza to, że możesz nim sfinansować nie tylko samochody, ale także inne pojazdy, jak również samoloty, ciężki sprzęt, linie produkcyjne. Leasing idealnie sprawdza się też w finansowaniu mniejszych przedmiotów, jak np. meble, sprzęt IT czy oprogramowanie. Posiadamy w ofercie wszystkie formy leasingu, tj.:

  • leasing operacyjny,
  • leasing finansowy,
  • pożyczka leasingowa

Faktoring

Dzięki faktoringowi firmy nie tylko utrzymują płynność finansową, ale przede wszystkim zmniejszają ryzyko związane ze sprzedażą. Dziś z tego instrumentu mogą korzystać zarówno korporacje, średnie i małe przedsiębiorstwa, ale także mikro firmy. Posiadamy w ofercie każdy rodzaj faktoringu. Małym firmom umożliwiamy finansowanie faktur nawet w 15 minut.
Jeśli masz pytania o produkty finansowe dla firm, zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem.Pytania i odpowiedzi

Naszymi klientami są zarówno mikroprzedsiębiorstwa, jak i duże firmy z różnych branż i będące na różnych etapach rozwoju. Ofertę dobieramy indywidualnie w zależności od potrzeb i wymagań. Pomagamy w doborze finansowania zarówno na cele bieżącej działalności jak również na cele inwestycyjne.

Leasing dla firm to rozwiązanie finansowe, którym przedsiębiorca może sfinansować praktycznie każdy środek trwały.

Mechanizm działania leasingu dla firm jest prosty. W ramach umowy cywilnoprawnej pomiędzy trzema stronami – dostawcą, leasingodawcą, leasingobiorcą, podmiot finansujący (leasingodawca) przekazuje przedsiębiorcy (leasingobiorca) prawo do korzystania z określonego środka trwałego na okres uzgodniony w umowie za określoną cenę.

Faktoring to instrument finansowy, który polega na wypłacie środków należnych przedsiębiorcy z tytułu wystawionych faktur z odroczonym terminem płatności.

Faktoring to rozwiązanie, które pozwala przedsiębiorcom:
  • szybko uzyskać gotówkę za sprzedane usługi, towary,
  • zabezpieczyć się przed ryzykiem niewypłacalności odbiorców swoich towarów lub usług,
  • uzyskać środki na bieżące płatności wynikające na przykład z rat kredytowych lub leasingowych.