Eksperci kredytowi

Adres

Św. Marcin 77 Lokal 4, 61-808 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Inwestycje

O oddziale

W pięknej zabytkowej kamienicy przy ulicy Św. Marcin znajduje się kolejny poznański oddział ANG. Zapraszamy do spotkań z naszymi ekspertami. Odpowiedzialnie i profesjonalnie przeanalizują dla Ciebie oferty kredytowe w kilkudziesięciu instytucjach finansowych, abyś mogła / mógł wybrać najlepszy zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Pomogą również w temacie ubezpieczeń i finansowania biznesu.
Do zobaczenia. Tymczasem, poznaj nasz poznański team.

Zespół

Wojciech Klichamer
Wojciech Klichamer
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
5/5 18 opinii
Wybickiego 6 , 61-529 Poznań
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne
Adam Fórmaniak
Adam Fórmaniak
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
0/5 0 opinii
Wybickiego 6 , 61-529 Poznań
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm, Finansowanie biznesu

Opinie

1 2 3 4 5
5 65 opinii

Julia Chomicz

1 2 3 4 5
5/5
Pan Wojciech poświęcił nam bardzo, bardzo dużo czasu. Pomimo naszej zagmatwanej sytuacji, Pan Wojciech szukał dla nas rozwiązań, dużo z nami rozmawiał i wypracował takie rozwiązanie, dzięki któremu mamy dziś wymarzony dom. Pan Wojciech ZAWSZE odbierał od nas telefon i ZAWSZE odpowiadał na szereg naszych pytań, wszystko nam wyjaśniał z ogromną dozą cierpliwości i wiedzy. Nigdy nie zostaliśmy zostawieni sami sobie, nawet był z nami podpisać kredyt, byliśmy otoczeni wspaniałą opieką. W życiu przewinęło nam się kilku różnych doradców finansowych na przestrzeni lat i absolutnie żaden nie dorasta Panu Wojciechowi do pięt pod względem kultury osobistej, wiedzy i doświadczenia. BARDZO POLECAM szczególnie zdecydowanym osobom, bo współpraca z Panem Wojtkiem kończy się sukcesem!

Elżbieta Szychowska

1 2 3 4 5
5/5
Dzień dobry, jak najbardziej polecam Pana Wojciecha :) Dzięki jego zaangażowaniu oraz poświęceniu wszystkie tematy związane z udzieleniem kredytu zakończyły się sukcesem. Pan Wojciech jest z pewnością profesjonalistą i jego pomoc jest nieoceniona. Dodatkowo wraz z mężem mogliśmy liczyć na odpowiedź w każdym zadanym pytaniu i wszystkie niejasności bądź wątpliwości zostawały od razu rozwiane. Podsumowując Pan Wojciech to osoba uczciwa, rzetelna i wiarygodna. Polecam Pana Wojciecha wszystkim osobom, którzy starają się załatwić kredyt i nie wiedzą od czego zacząć, Pan Wojciech pokieruje Państwa z pewnością i w prosty sposób wyjaśni wszelkie kroki do wymarzonego miejsca na ziemi jakim jest Mieszkanie czy Dom :) Serdecznie polecam!

Marta Bartkowiak

1 2 3 4 5
5/5
Do Pana Wojciecha trafiłam z polecenia i nie mogłam trafić lepiej! Wszystkie wątpliwości zostały bardzo szybko rozwiązane, otrzymaliśmy bardzo fajną propozycję, wszystkie dokument sprawnie załatwione i po 2 miesiącach współpracy mieliśmy już pieniążki, a tym samym nasz wymarzony dom! Pan Wojciech bardzo sprawnie odpisuje na wiadomości i jest przede wszystkim uczicwą i bardzo sympatyczną osobą, z którą miło było współpracować :)

Alicia Angelica Miranda Medina

1 2 3 4 5
5/5
Pan Wojciech bardzo nam pomagał znaleźć najlepsze rozwiązanie kredytowej. Bez jego pomocy nie bylibyśmy w stanie kupić nowego mieszkanie. On nam przetłumaczył od A do Z cały proces i wszystko było jasne i łatwe od początku do końca. Pokazał nam kilka oferty i miał dla nas zawsze dostępność i traktował nas z najwyższym profesjonalizm. Bardzo polecamy Pana Wojciecha.

Maciej Snela

1 2 3 4 5
5/5
Pana Wojciecha poznałem przez moja żonę; byliśmy po wpłacie rezerwacyjnej na dom i przygotowywaliśmy się do wzięcia kredytu z przerażeniem patrząc, jak z miesiąca na miesiąc topnieje nasza zdolność kredytowa przez inflację. Pan Wojtek w spokojny i fachowy sposób poprowadził nasza sprawę, dobrał optymalny dla nas bank i warunki kredytowe. Zawsze był dyspozycyjny, pomocny i jak wieli zauważa, robił więcej niż musiał! Bardzo dziękuję za jego pomoc w spełnieniu naszego marzenia o swoim domu!

Patrycja Nowak

1 2 3 4 5
5/5
O Panu Wojtku dowiedziałam się dużo wcześniej od mojego rodzeństwa. Od początku współpracy miałam ogromne poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Pan Wojtek okazał się doradcą o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, przekazał rzetelne informacje i pomógł dopasować najlepszą dla mnie ofertę. Ponadto, wykazał się niezwykłą kulturą osobistą, empatią i zaangażowaniem w wykonywane obowiązki na każdym etapie współpracy. Szczerze polecam Pana Wojtka!

Sonia Bronder-Karaś

1 2 3 4 5
5/5
Pan Wojciech poświęcił nam dosłownie rok od momentu kiedy wyhaczylismy się wzajemnie przy okazji targów mieszkań do momentu odebrania przez nas kluczy do wymarzonego domu. W naszej nieoczywistej sytuacji finansowej, podczas stale zmieniających się warunków na rynku kredytów hipotecznych, Pan Wojciech na nasza prośbę regularnie kontrolował nasze mozliwosci kredytowe i cierpliwie odpowiadał na pytania i wątpliwości, nawet późnym wieczorem, a w końcu pomógł dopiąć wszystkie formalności związane już z podejmowaniem kredytu. Zanim zdecydowaliśmy się na współpracę z Panem Wojciechem, konsultowaliśmy się z kilkoma doradcami, jednak nikt nie podszedł do naszej sprawy tak profesjonalnie i rzetelnie jak on. Bez wahania jesteśmy w stanie polecić współpracę.

Justyna Wąż

1 2 3 4 5
5/5
Polecam pomoc Pana Wojciecha w 100%! Wszystkie wątpliwości i obawy przed kredytem zostały rozwiane. Wszelkie niezrozumiałe informacje zostały cierpliwie wyjaśnione. Podejcie Pana Wojciecha do klienta jest profesjonalne oraz nowiązywana jest relacja partnerska. Wszystkie dokumenty załatwione na czas, czujne oko, nie trzeba się o nic martwić. Bardzo pozytywna i komunikatywna osoba. Zawsze znajdzie rozwiązanie, które będzie najlepsze dla nas, a nie dla banku. Wszystko zostało załatwione bardzo płynnie i szybko. Pozytywnym wrażeniem jest również fakt , że można liczyć na wsparcie także podczas spłaty kredytu. Pan Wojciech zawsze z uśmiechem odpowiada na pytania badź udziela potrzebnych nam informacji. Serdecznie polecam!

Daria Pawełczak

1 2 3 4 5
5/5
Cały proces ubiegania się o kredyt przebieg bardzo szybko i sprawnie. Podczas pierwszych spotkań Pan Wojciech dokładnie przedstawił i wytłumaczył sprawy związane z kredytem. W przypadku wątpliwości służył dobrą radą. W sytuacjach nerwowych potrafił uspokoić i rozwiązać każdy problem. Na bieżąco informował o postępach swoich działań. Pan Wojciech to profesjonalny doradca, na którego można liczyć. Polecam!

Justyna Iwińska

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecam! Idąc na pierwsze spotkanie kompletnie nie wiedziałam, jak zabrać się do spraw związanych z kredytem, ale Pan Wojciech wszystko dokładnie wyjaśnił, przedstawił możliwości, dzięki czemu wiedziałam, co robić. Powierzając moją sprawę w ręce Pana Wojciecha nie musiałam się o nic martwić. Wszystko zostało załatwione tak, żebym przede wszystkim ja była zadowolona. Cały proces przebiegł sprawnie, co było możliwe dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu świetnego doradcy.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.