Eksperci kredytowi

Adres

Św. Marcin 77 Lokal 4, 61-808 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Inwestycje

O oddziale

W pięknej zabytkowej kamienicy przy ulicy Św. Marcin znajduje się kolejny poznański oddział ANG. Zapraszamy do spotkań z naszymi ekspertami. Odpowiedzialnie i profesjonalnie przeanalizują dla Ciebie oferty kredytowe w kilkudziesięciu instytucjach finansowych, abyś mogła / mógł wybrać najlepszy zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Pomogą również w temacie ubezpieczeń i finansowania biznesu.
Do zobaczenia. Tymczasem, poznaj nasz poznański team.

Zespół

Wojciech Klichamer
Wojciech Klichamer
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
5/5 26 opinii
Wybickiego 6 , 61-529 Poznań
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne
Adam Fórmaniak
Adam Fórmaniak
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
0/5 0 opinii
Wybickiego 6 , 61-529 Poznań
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm, Finansowanie biznesu

Opinie

1 2 3 4 5
5 65 opinii

Katarzyna Tomaszewska

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecam wybór Pana Wojciecha do którego sama trafiłam z polecenia. Nasza współpraca przebiegła w bardzo miłej atmosferze pełnej profesjonalizmu. Juz od pierwszego spotkania Pan Wojciech przedstawił mi możliwości kredytowe i szczegółowo omówił poszczególne etapy procesu. Zachowany był stały kontakt i otrzymałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Zaangażowanie Pana Wojciecha jest nieocenione a działania podejmowane są błyskawicznie. Podejście do klienta jest bardzo indywidualne i budzące zaufanie. Kredyt hipoteczny tylko z Panem Wojciechem :)

Kasia

1 2 3 4 5
5/5
Pan Wojciech jest najlepszym doradcą kredytowym jakiego spotkaliśmy z mężem, a sprawdzaliśmy kilku. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Kontakt z Panem jest Wojciechem jest świetny - odpisuje ekspresowo na wiadomości i „popycha” sprawy jak najszybciej się da dla klienta. Pan Wojciech odpowiada wyczerpująco na pytania, tłumaczy wszystkie zagadnienia tak długo, póki kompletny laik nie zrozumie danych rzeczy dot. kredytu. Jeśli jest jakaś niejasna sprawa Pan Wojciech zasięga porad i odpowiada na pytania. Z czystym sumieniem moje polecić Pana Wojciecha każdemu jako doradcę kredytowego.

Agata i Mateusz Nijakowie

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecamy współpracę z Panem Wojciechem wszystkim niezdecydowanym! Współpraca przebiegała bardzo efektywnie, Pan Wojciech jest specjalistą w swojej dziedzinie, doskonale tłumaczy wszelkie niejasności związane z kredytem oraz zawsze próbuje znaleźć najlepsze rozwiązania dla swoich klientów, przy czym nie sugeruje jedynego możliwego rozwiązania, a pozostawia klientom wybór. Dla nas miało to duże znaczenie. Kontakt z Panem Wojciechem nigdy nie był utrudniony, mogliśmy zgłaszać się z wątpliwościami mailowo i/lub telefonicznie i zawsze dostaliśmy odpowiedź. Jest człowiekiem bardzo życzliwym i pomocnym. Polecamy z całego serca, dzięki pomocy p. Wojciecha spełniło się nasze marzenie o domu :)

Dawid Tęgos

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panem Wojciechem to czysta przyjemność. Jest to człowiek profesjonalny o indywidualnym podejściu do klienta,na każde pytania odpowiada w sposób prosty i wyczerpujący.

Marta i Damian Knopik

1 2 3 4 5
5/5
Wybór doradcy jakim jest Pan Wojciech było idealną decyzją. W rzetelny i profesjonalny sposób przeprowadził nas przez proces uzyskania kredytu hipotecznego. Biorąc pod uwagę, że decyzję o staranie się "kredytu 2%" podjęliśmy w listopadzie tego roku,dzięki Panu Wojciechowi pozytywną decyzję uzyskaliśmy już w grudniu. Potrafi w klarowny sposób wyjaśnić poszczególne etapy przez jaki kredytobiorca będzie musiał przejść. Bezproblemowa komunikacja w razie wszelkich wątpliwości. Z całego serca polecamy Pana Wojciecha przyszłym kredytobiorcom.

Kacper Hozakowski

1 2 3 4 5
5/5
Z czystym sumieniem mogę polecić i zachęcić do współpracy z Panem Wojciechem. Nasza współpraca przebiegła w bardzo miły i profesjonalny sposób. Pan Wojciech przeprowadził nas za przysłowiową "rękę" przez cały proces i z miejsca odpowiadał na wszystkie nurtujące nas pytania.

Claudia Welten

1 2 3 4 5
5/5
Trafiłam do Pana Wojciecha z polecenia i nie żałuję. Profesjonalna i miła obsługa. Szczerze polecam.

Julia&Patryk Kurkiewicz

1 2 3 4 5
5/5
Pomoc Pana Wojciecha była nieoceniona. Pan Wojciech podszedł do naszej sytuacji bardzo indywidualnie. Poświęcił nam tyle czasu ile wymagała sytuacja. Przygotowuje rozwiązania i odpowiada na nawet najbardziej trywialne pytania, starając się przy tym wytłumaczyć zagadnienie tak aby klient dokładnie zrozumiał każdy krok. Pomoc w przygotowaniu dokumentacji i przeprowadzenie przez cały proces pozyskania kredytu był profesjonalny i ekspresowy, a przy tym p. Wojciech jest bardzo sympatycznym i kontaktowym człowiekiem. Szczerze polecamy! :)

Julia Chomicz

1 2 3 4 5
5/5
Pan Wojciech poświęcił nam bardzo, bardzo dużo czasu. Pomimo naszej zagmatwanej sytuacji, Pan Wojciech szukał dla nas rozwiązań, dużo z nami rozmawiał i wypracował takie rozwiązanie, dzięki któremu mamy dziś wymarzony dom. Pan Wojciech ZAWSZE odbierał od nas telefon i ZAWSZE odpowiadał na szereg naszych pytań, wszystko nam wyjaśniał z ogromną dozą cierpliwości i wiedzy. Nigdy nie zostaliśmy zostawieni sami sobie, nawet był z nami podpisać kredyt, byliśmy otoczeni wspaniałą opieką. W życiu przewinęło nam się kilku różnych doradców finansowych na przestrzeni lat i absolutnie żaden nie dorasta Panu Wojciechowi do pięt pod względem kultury osobistej, wiedzy i doświadczenia. BARDZO POLECAM szczególnie zdecydowanym osobom, bo współpraca z Panem Wojtkiem kończy się sukcesem!

Elżbieta Szychowska

1 2 3 4 5
5/5
Dzień dobry, jak najbardziej polecam Pana Wojciecha :) Dzięki jego zaangażowaniu oraz poświęceniu wszystkie tematy związane z udzieleniem kredytu zakończyły się sukcesem. Pan Wojciech jest z pewnością profesjonalistą i jego pomoc jest nieoceniona. Dodatkowo wraz z mężem mogliśmy liczyć na odpowiedź w każdym zadanym pytaniu i wszystkie niejasności bądź wątpliwości zostawały od razu rozwiane. Podsumowując Pan Wojciech to osoba uczciwa, rzetelna i wiarygodna. Polecam Pana Wojciecha wszystkim osobom, którzy starają się załatwić kredyt i nie wiedzą od czego zacząć, Pan Wojciech pokieruje Państwa z pewnością i w prosty sposób wyjaśni wszelkie kroki do wymarzonego miejsca na ziemi jakim jest Mieszkanie czy Dom :) Serdecznie polecam!

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.